Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Търся програма, подобна на Roster


tepesh

Въпрос

Здравейте,търся програма която представлява календар за работни дни на смяна,по принцип програмата "Roster" ми върши страхотна работа но проблемът и е,че излизат много реклами на Google maps и тем подобни които пречат и то много,ако има възможност да се премахнат рекламите ще е много полезно,телефонът ми е iPhone 3GS 6.1.3 jailbreack-нат,благодаря предварително. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

А що ли си мисля че си с фрее версията.Ако се бръкнеш 1.80лв. за Pro може да се отървеш от рекламите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ще се "бръквам" за скапаният ми 3gs от 1840 година,по добре да си гледам смените на листче А4,а пък и до сега не съм купувал програми и нито имам visa нито сметка в paypal,но все пак благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе от 1840,ама още го ъпдейтват,страшни тия от Apple.Сам го каза " върши ми страхотна работа" и " ще е много полезно".Лично на мен,ако нещо ми е от голяма полза си го купувам(и не само).Пък и си мисля че 1.80 не са толкова много.

Редактирано от cezare
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не казвам,че е скъпо,но ако имаше някои който да дойде до вкъщи и да му дам 1,80 за програмката с удоволствие ще му ги дам,дори ще му дам 5 лева,но знам ,че това няма как да стане,а разправията по отваряне на нова сметка в paypal или изваждането на карта за интернет разплащания просто не си струва времето и нервите,и за това търся по прост начин (не става въпрос за пари а за време) а ако по простия начин не действа-здраве да е нямам време да се занимавам с това.Относно ъпдейтът за 3GS съм разочарован,че спря на 6.1.3......:) пак благодаря за вниманието

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търсиш си оправдание ли? Всеки който има регистриран начин за плащане, може да ти я плати и подари. Ваденето на карта не коства нищо, а и вероятно ще ти послужи и друг път в друга ситуация.

Друг въпрос е философията ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво за нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

дали някой може да ми даде ipa файла?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...