Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с дисплея


Х. Б.

Въпрос

Здравейте на всички! Нов съм във форума, както и с iPhone 4S.

Огледах се за такава тема, но не видях. Ако все пак има такава много се извинявам.

Проблема ми е следния:

Направих Jailbreak на своя iPhone 4S 16GB и нямаше абсолютно никакъв проблем. Всичко беше наред.

Телефона е купен от USA и е заключен към Verizon. Понеже за момента го използвам като iPod, а имам R-SIM 8+, който работи от iOS 6 до 7.0.4 реших да се поровя за Downgrade, като попаднах на тема в някакъв си форум. В темата бяха дадени линкове за по-стари firmware версии и аз реших да си дръпна 6.0.1. След като влязох в Recovery Mode и се опитах да дам Restore със стария firmware ми даде грешка. Както и да е... Не успях и затова реших да се откажа докато не е станало късно, но за моя изненада не можах да изляза от Recovery mode. Пробвах какво ли не, но без успех. Пробвах да изляза от този режим по същия начин, по който влязох(volume бутона+Home бутона) и успях, но след това ъглите на дисплея започнаха да премигват доста. Когато намаля светлината изчезва, но когато е на бял фон премигва много.

Можете ли да ми кажете дали проблема ми е софтуерен или телефона ми си замина?

Благодаря предварително.

Редактирано от Х. Б.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Не си е заминал, по - скоро ти е сменян дисплеят с евтино копие. Р-сим работи и на 7.0.6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Не знам да е сменян дисплей. Купуван е от eBay.

А относно r-sim 8+.. Пробвах, но не става на 7.0.6

Само забравих да отбележа, че беше ми се "отпечатал" стария home screen в ъгълчетата, където премигва и при появата на логото се виждат най-ясно.

Редактирано от Х. Б.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами, направи си извода. И, не цитирай последен пост, счита се за спам.

Тая работи на 7.0.6, но вероятно си я повредил. Дисплея можем да ти сменим в Сервиз-а, стига да ни го изпратиш с еконт или да ни навестиш лично - тогава и турбина ще ти сложим ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се. :)

Относно подмяната на дисплея... Колко ще ми струва, за да мога да си направя сметката дали да го засиля през прозореца или да го изпратя?

В сайта на сервиза не виждам разценки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Менят се всеки ден, поради силно вариращата цена на доставките. Звънни в понеделник, от 9.30 до 19.00.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...