Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2014


koksibg

Recommended Posts

  • Отговори 276
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    21

  • The Shaman

    20

  • kal1ch

    17

  • Asen_77

    15

Ще направят възможно да минете към iPhone 5s ;)

4 години софтуерна поддръжка за телефон ми се струва доста, на фона на останалите производители.

Ми да ни подарят по един, че с тия цени чисто са се побъркали ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я вижте пак Apple TV-та.

http://m.iclarified.com/entry/index.php?enid=41251

Тц още!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ни подарят по един, че с тия цени чисто са се побъркали ;)

Така или иначе, дори и да пуснат iOS 8 за 4-ката няма да върви като хората и най-вероятно новите неща няма да се поддържат.

Сигурно и приложенията искаш да ти ги подаряват. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен никога не се е показвала иконата ,незнам каква е причината .Логнат съм ,версията е 5.2 ,имам джейл ???

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не излиза на АТВ2 ОС 5.2. Какво ли не опитвах..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започна излъчване на живо:

http://www.apple.com...ents/june-2014/

Приятно гледане!

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна на iOS 8, остава същият общо взето.

Interactive notifications - вече може да се replay-ва на всяко едно съобщение, направо като се цъкне на нотификацията, без да се отваря самото приложение, както до сега.

iOS-8-2.jpg

В мултитаскинга са добавени вече и най-често използваните контакти.

iOS-8-1.jpg

Safari tab view - на iPad вече табовете, ще са като на десктоп версията. Още една стъпка към оеднаквяването на двете ОС.

Нови Mail Gestures - като swipe-нете вече, ще може да правите много повече неща имейла.

Spotlight - вече, ще може да се търсят много повече неща и не само в телефона например - новини, апликации, песни и т.н.

QuickType keyboard - куиктайп сега, ще ви показва предложения за думата, която пишете в момента в малък бар над клавиатурата.

Messages - вече, ще можете да добавяте и махате хора в групата, подобрено използване на Do Not Disturb. Ще може да се шерва локация. Добевена е и нова функция - Tap to Talk.

Animations - намалили са количеството на анимациите с цел да забързат ОС.

iCloud Drive - интегрирано е на много места в ОС и ви позволява да работите с различни апликации, като файловете са достъпни от различни платформи.

HealthKit - разкриха дългоочакваната функция, която следи вашето здраве. Интересно е да се спомене, че HealthKit позволява на third-party апликации да добавят информация в нея и всичко да бъде обобщено на едно място. Ако имате FuelBand или друг тракър, вместо да използвате дадена апликация за него, вече ще може да се ползва само HealthKit.

Family Sharing - позволява на потребителя да събере цялото си семейство като едно устройство. Автоматично, ще се шерват снимки, римайдъри, събития в календара. Може да се определят устройствата на вашите деца и да се използва Find My iPhone. Family Sharing позволява също да се споделят музика, филми, тв предавания, апликации, дори айтюнс акаунти.

Photos - вече може да имате много повече снимки в облака, отколкото имате на телефона. Подобрили са и Edit mode-a. Ще има нова функция - Smart Editing, както и нови контроли и слайдъри за едитването. Всички снимки и видеа, ще бъдат запазвани в iCloud в пълната си резолюция, като първите 5ГБ са безплатни и 20GB за $0.99 на месец.

Siri - също получава ъпдейт. Сега Сири постоянно слуша вашият глас и когато чуе - Hey Siri се събужда. Нови функии са и разпознаването на песни чрез Shazam, покупката на съдържание от айтюнс. Добавени са нови 22 езика за диктовка.

Ma​ps - също получава подобрение, най-вече за потребителите от Китай.

App Store - получава също голям ъпдейт. Подобрено търсене, нов Explore tab, продължително скролване когато търсите в голям лист от апликации. Нова функция - App Bundles - позволява закупуването на пакети апликации.

Разработчиците вече, ще имат App Preview, което ще бъде кратко видео на това как тяхната апликация, ще работи.

TestFlight - нова секция, която ще позволява на юзъри и дивелопъри да пробват бета версии на апликации безплатно.

Extensibility - апликациите направени за iOS 8, вече ще могат да си "говорят" с други инсталирани апликации и да споделят инфо.

Съвместима, ще е с:

iPhone:

iPhone 4s

iPhone 5

iPhone 5s

iPhone 5c

iPad:

iPad 3

iPad 4

iPad Air

iPad mini with Retina Display

iPod touch:

iPod touch 5G

iPhone 4, iPad 2 и iPad mini 1 не се поддържат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези хора определено знаят как да представят нещо напълно познато от месеци, дори години, като някаква иновация..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Функцията да звъня през МAC-a ми допадна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много изпипан родителски контрол за закупуване на софтуер.

Смарт редактор на снимките:

post-226-0-72079400-1401733111_thumb.pngpost-226-0-52914500-1401733155_thumb.png

Фотокълекшънс за мак(както в телефона) и смарт редактор в реално време:

post-226-0-68030600-1401733264_thumb.png

Пълноразмерно съхранение на снимки в облака. 5ГБ безплатно, както досега и скромните 12$(може всеки месец по 0.99$) на година за…20ГБ.

4000 нови API в новото SDK. Редизайн на апстор - възможности за закупуване на пакети с приложения на намалена цена, видео прегледи на приложенията, таб "explore" за по - удобно разглеждане на новостите.

Нещото, което лично аз чаках - връзка WebDAV и интеграция на други "облаци".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и възможността да се слага парола за повечето приложения :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа…инсталация на различни клавиатури(от трети страни), с контрол на достъпа до мрежата.

Дивелъпърско апи за ползване на тач айди, но без даване на достъп до отпечатъка сам по себе си.

post-226-0-62282300-1401734169_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Контрол на домашните джаджи от телефона, интеграция със Сири:

post-226-0-00000100-1401734245_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

vada6ama.jpg

Разгеле:

ury8avad.jpg

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда…обаче за пореден път, показаха как могат от малкото да изстискат много. Визирам технологията "Метал".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

No new hardware at all...

Имаше няколко хубави неща, но ми се струва, че доста повече внимание обърнаха на iOS. В OSX най-главното е редизайна, с който честно казано се надявам бързо да свикнем като излезе ОС-а. До момента беше безсмислено да се плащат пари за повече пространство в iCloud, но това бързо ще се промени. Съжалявам, че не показаха дългоочакваната нова версия на Aperture. Явно на есен ще видим нови устройства, а аз лично се надявах поне на нещо около Епъл ТВ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...