Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ebay - Общ въпрос (препращане към .au)


Monro

Recommended Posts

Привет!

Чудя се защо когато получа имейл свързан с Ebay и кликна на връзката ме препраща към ebay.com.au, как мога да го настроя да ме препраща към .co.uk?

Дори когато получа съобщение и линк към него, за да го прочета пак ме отвежда в .com.au...

Дразни ме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж в профила си.

Тема за ebay имаше някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свързах се с ибей, значи аз съм се бил регистрирал някога от .com.au и затова е така. Аз не мога да го променя, но те ми го промениха и ми прехвърлиха профила към uk.

Темата може да бъде изтрита или съхранена за други чудещи се :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Още един въпрос свързан с ибей.

Имах отворен случай по една покупка, която не отговаряше на описанията и ибеи служител затвори случая в моя полза на 11.06, но все още няма възстановени пари в пейпал-а.

Някой има ли идеи/опит по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш изпратен имейл с подробности . Ще си получиш парите иска малко време.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Получих само такъв мейл на 11-ти още:

"We've decided to issue you a courtesy refund for this case on 11 Jun, 2014 to the PayPal account you used to purchase this item. The refund includes the purchase price plus original postage & packaging. Please log into PayPal to get your refund.

This case is now closed, but you can view the details of the case in the Resolution Centre.

"

Там в случая пише, че до 48 часа трябва да съм ги получил, а днес е 16-ти и още не съм получил...

Освен да чакам друго няма..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм получавал доста такива съобщения и винаги всичко е било ОК. Аз все пак живея извън България което най вероятно ускорява нещата . Успех.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...