Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple купува Beats Electronics за 3,2 млрд. долара?


BulgarianSS

Recommended Posts

Уф, нали се сещате какво ще се говори на следващата презентация.. "Трябваше ни мястото и затова махнахме 3.5 мм жака.. Но направихме специално за вас един чисто нов стандарт, за който може да си купите some seriously overpriced Beats headphones".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За слушалки през лайтинг конектора ?

И да и не, знам ли, но много ме съмнява е така за спорта да сменят жака с лайтинг. Вероятно ще намерят за претекст някакъв "нов" супер як звук, който разбира се е невъзможно да излезе от 3,5 жак, както е и на практика. Може би вероятно ще използват "част" от телефонът за подхранване на звук или за изчистване на шумът, както примерно тапите на Bose.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или просто новия iPhone ще бъде още по-тънък и 3,5 мм конектор вече ще пречи на дебелината и дизайна на телефона ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bluetooth харчи ток. И има леки прекъсвания от време на време, особено при смяна на траковете. Удобно е, но не е перфектно. А и блутуут слушалки може да се ползват и в момента :)

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Блутуут е удобно до сега не съм имал никакви накъсвания при airplay,освен ако не се отдалеча доста от лаптопа.Той е с 3.0.Ако 4.0 с 2.0 може и да има.Иначе ток харчи доста.Но жакът задължително трябва да си е там,все ще потрябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OFF. Аз си предпочитам с 2 дупки.

В тоя ред на мисли, знаете ли каква е разликата между мъжката и женската "дупка"

Мъжката е анус, женската - бонус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth:

Мисля, че слушалки Apple Beats с Lightning се връзват доста добре със слуха, че следващата версия на iTunes ще поддържа HD Audio, което ще се продава в iTunes Store.

http://www.macrumors...ones-lightning/

Ако пуснат тапи ги купувам веднага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само бизнесът с Бийтс. Звук към външен усилвател, изкаран в дигитален формат и постобработка в друго, по - качествено устройство си е оферта при озвучаване у дома/колата/партито. И без това в момента има такъв софтуер за миксиране, че диджеите може би ги спира само качеството на звука, иначе отдавна да са се метнали на айпад/айфон. Правил съм парти с iPhone-и през мастермиксер, заредени с Traktor Dj и dJay2 и става чудно, но звукът куца малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Hiqo9Vw.png

http://www.apple.com/welcome-beats/

След одобряване на покупката от службите в САЩ, Beats вече официално е част от Apple Inc.

Магазинът в сайта на beatsbydre е затворен и се купува само в Apple Store.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...