Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Реалистична концепция на iPhone 6 & iOS8

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

По темата за пускането на ново поколение смартфони iPhone в последно време имаше немалко публикации. Без да чака официалното обявяване на WWDC, студио ConceptsiPhone представи концепт на смартфона на Apple под управлението на iOS 8.

iPhone-6-iOS-8-concept-1.jpg

Устройството не може да се похвали с футуристичен дизайн или новости, като холографски екран– всичко напълно съвпада със слуховете, които изпълниха интернет пространството в последните няколко месеца. Задната част на устройството, облечена в алуминиев корпус, едва доловимо напомня на флагмана HTC от последно поколение .

iPhone-6-iOS-8-concept-4.jpg

iPhone-6-iOS-8-concept-2.jpg

iPhone-6-iOS-8-concept-3.jpg

Концептуалният модел на iPhone 6 има 5 -инчов екран с разделителна способност от 1280 х 2272 пиксела (521 PPI), 13-мегапикселова камера с подържаща запис 4K , която е разположена около "умна" LED светкавица, както и стерео говорители и инфрачервен порт. Размерът на концепцията е - 137 х 67 х 6 мм. В края на видеото, авторите сравняват размерите на "шестицата" с Galaxy S5 и iPhone 5s

Източник :MacDigger

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда готино, особено светкавиците на камерата.

Само не ми се вярва да е чак толкова тънък. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е по-голям дисплей на/или телефон!? Взимаш си един iPad, като излезе iOS8 и заедно с iPhone си го използваш за телефон, игри т.н. Няма по-удобно нещо от това, използвах BlackBerry + PlayBook и е невероятно удобно във всяка ситуация говоря за всекидневието, а Apple са го направили с повече опции и вярвам много по-добре. Заслужава си да се опита преди да се харчат пари за по-голям телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, забрави да е с тая централна камера грозотия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на грозно HTC One .

Да кажеш, че HTC One е грозен е като да кажеш, че Шакира е патрава! ;) Аре без глупости!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вирусът " iPhoneman" се превръща в епидемия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нали знаеш, дори и един детайл да е грозен в дадено нещо, макар и толкова незначителен като операционна система,то той загрознява целият продукт.

Аз не мисля, че операционната система е незначителен детайл. Даже е определящ при доста хора. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако Епъл вдигат размера на дисплея, няма да е повече от 4,8". 5 и нагоре си е малко тегаво за работа с една ръка. Е може би не и за баскетболистите..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам голяма ръка и преди като ме беше напекло слънцето и бях взел S3, не можех да работя пълноценно с дисплея.

Според мен, ще вдигнат малко размера, дизайна разбира се ще остане същият, а тази грозна камера в средата, просто няма начин да е там :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е по- интересно дали този път 6-цата ще мине бариерата от 700€ за 16Gb-та версия...

'Щото ако продължават в този дух, някъде към iPhone 10 ще трябва олекваме с ~1k€ за телефон с 16gb памет!...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще стане като пуснат 5,5'? "УАУ! Пораснаха ни пръстите. Вече нямам нужда от iPad"

Не съм пророк, ама това ще се пише и съм сигурен, че този "поднос" ще е мечта за всеки истински айфонджия. Me too! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се направи извадка от коментарите през лятото на 2012,когато всички реваха колко щял да им е неудобен 4 инчовият дисплей,колко удобен им бил 3,5" ,сега е същата работа и пак ще си го купите,така че по-добре стига стe умували за глупости има по-важни неща от големината на екрана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4.5 - 4.7 инча би било макс за удобен ТЕЛЕФОН

Sent from my iPhone using Tapatalk

Това е за теб, но забрави да го допълниш.

iPhone 5 е една идея неудобен за боравене с една ръка, а да не говорим за 4.5 инча, мъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По лични наблюдения, най - много изпуснати петици има точно поради тоя половин инч разлика. Навикът да работиш с една ръка е счупил бая телефони.

П.П. И на мен не ми е особенно удобна, затруднявам се да цъкам по целия екран с палец само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4"-овия дисплей на 5-цата ми е идеален за ползване с една ръка, но 5" си е бая трудоемко. И мен ме понапече слънцето тия дни и взех едно галакси с5 за ползване, докато излезе iPhone6. Доста неудобно си е, особено тия софт бутони постоянно ги натискам несъзнателно..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път безмисления спор с размера. Аман вече, каквото пуснат това ще си купите. По интересен е въпроса ако пуснат 4 инчов, 4,7 инчов и 5+ инчов. Кой от тях ще се продава най-много? А колко би била разликата в цената? Това за мен е по-интересния въпрос. За мен при подобен сценарии ( при еднакви технически параметри и разлика само в размера на дисплея ) разликата в продажбите между 4 и 4,7 ще бъде малка, дори смятам че ще бъде в полза на 4-ката. Първоначално заради истерията би се продавал повече големия, но в последствие нещата ще се изравнят. А и с новите опции в iOS 8 да свържеш телефона и да говориш през падовете и маковете ;) ето ви големия iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще стане като пуснат 5,5'? "УАУ! Пораснаха ни пръстите. Вече нямам нужда от iPad"

Не съм пророк, ама това ще се пише и съм сигурен, че този "поднос" ще е мечта за всеки истински айфонджия. Me too! :smile:

Не знам. Аз бих се прежалил за 4,7", но единствения вариант да ме накарат да си купя 5,5" 'телефон' е да има нещо наистина революционно и иновативно в него. Примерно да е сгъваем, че да се побира в джоба. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gorgior, ако някой ти беше казал това щеше да отнесе бан, нали?

За да не съм офтопик - аз не искам по-голям дисплей, но и 7" да пуснат, пак ще се продава и след някоя и друга година ще го имам и аз. Така че, тук размерът няма значение. :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема взе да се повтаря многократно от две години насам...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...