Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Помощ! iPod Touch 4, грешка 21 при опит за рестор!


WULAS

Recommended Posts

Здравейте, имам нужда от помощ.

Имам iPod Touch 4 който не иска да се ресторва и зависва с грешка 21. Историята е следната.

Реших да инсталирам през Cydia [Acid] Siri for 6.1.x обаче даде няколко грешки и показа, че се е инсталирало. След като затворих сидия вързах iPod-a към компютъра и гледам 4,37GB в Other и всичките ми приложения бяха с бели икони, когато се опитам да ги отворя не тръгват. Реших, че ще направя рестор, изтеглих 6.1.6 и вкарах iPod-a в рекавъри тръгва да ресторва и на Preparing iPod for Restore дава грешка 21 и iPod-a остава в рекавъри. Успях да го извадя с TinyUmbrella, но при опит за рестор пак вади същата грешка 21. Сега пуснах iTunes сам да си изтегли фърмуера а iPod-a е в рекавъри.

Та въпроса ми е, това нативно сири дали е оср@ло нещата и как мога да направя така, че да ресторна успешно без грешка 21?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iReb, pwned dfu и дерзаеш. Не стане ли, значи е дефектирал чип/лентов кабел и е за ремонт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Пробвах, вкарах го в DFU със Redsn0w ии забива на Waiting for iPod или Verifying iPod restore with Apple. А през рекавъри грешка 21.

А, ако е кабел или чип, къде мога да го занеса да го оправят, видях че в сервиза не се ремонтират iPod Touch.

Забравих да кажа, че след като изкарам iPod-a от дфу или рекавъри си работи, но искам да го ресторна.

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забрави за рестор щом увисва. Можеш семи рестор да пробваш, но вероятно няма да се оправи. Сири-то което си инсталирал променя системни файлове, а семи рестор няма да ги оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Т.е не мога да го ресторна по никакъв начин и трябва да го оставя така?

П.С Изплю грешка 1600.

Преди около седмица го ресторвах и нямаше проблеми.

П.С.2 Оправи се оказа се, че съм омазал Hosts файловете.

Благодаря на Alxx за помощта :smile:

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Да не отварям нова тема:

Имам ipod touch 4. Държа го на 5.1.1 поради ред причини, но от известно време нито iMessage, нито YouTube (вградения) работят. Дали има нещо общо със спирането на поддръжката на по-стари устройства и ОС (понеже мярнах една такава тема преди време) или проблема си е в моя телевизор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ozone

Почти всеки developer вече работи с SDK iOS 7 и 8.

Налага се да ъпдейтваш, защото скоро време нито едно известно приложение няма да работи под iOS 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За жалост ще трябва,да.

Той се ползва само за Vine и YouTube. Най-вече заради него (тубата) го държах, щото можеше да работи на заден режим. То и през Сафари може, макар и по-мудно. Както и да е.

Благодаря за отговорите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...