Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BlowToUnlock: отключете своя iPhone като духнете на него

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

В Cydia излезе нов оригинален туик, който позволява притежателите на iPhone да управлят устройството чрез подухване на него. Утилита се казва BlowToUnlock и достъпен в стандартните репозитории на Cydia.

BlowToUnlock-3.jpg

BlowToUnlock работи много просто: за да стигнете до работния плот на iPhone или iPad е достаточно да духнете върху устройството, по-точно в микрофона, който се използва за разговор през клетъчната мрежа. Можете да изберете какво действие трябва да извърши приспособлението – да отключи OS или да покаже екрана за заключване.

По думите на разработчика, смартфона может да различи кога на него духа човек и кога е просто движение на вятъра. В опциите е предвиден специален слайдер за настройка чувствителността на микрофона.

За това, как влияние на батерията BlowToUnlock, создателя мълчи.Използването на тази добавка означава, че микрофона на iPhone трябва непрекъснато да записва звуците от околната среда..

BlowToUnlock-2.jpg

Лично още не съм ползвал това приложение, затова моля, ако съм допуснал грешки при превода на ревюто да бъда извинен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ши го е*** и в АйПиФона само де не съм му духал още :D АйСиктир

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...