Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Samsung започва да променя отношението си към персонала


dedil

Recommended Posts

"Като хардуер са читави" го четем вече години наред. Реално не е така и хардуерът им не струва.

И не съм съгласен, че всички си имат +'ве и -'си... Аз лично на iPhone 5 не му намерих тогава някакви минуси, защото беше единствен и уникален и на подобен продукт трудно му се намират минуси щот няма аналог така де друг подобен.

Що се отнася до Galaxy S5 е грешка в инфустрията на Samsung, цена/качество е най-некадърното нещо, което излиза от ръцете на Samsung и не случайно им падат продажбите. S5 го купуват или болните фенове или някой излъган.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егати майтапа. Четейки постовете си зададох, според мен екзистенциалният въпрос за всеки форум, - Някой чете ли изобщо темата?

Май ще се окаже, че каквато и да е темата всичко се понася в познатата препирня в повечето случаи все едно е copy / paste постовете от която и да е друга… Странна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!

Да, хайде отново с форумни анекдоти :Д

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле, и аз не харесвам Самсунг, кой знае колко, но ти очевидно имаш някакъв психологичен проблем, свързан с тях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да ти кажа под секрет нещо - пробвал съм абсолютно всичко във високия клас в последните 6 месеца.

Ама като ти казвам думата "абсолютно" смятай, че наистина е така.

Интересни ли са ти наблюденията ми?

От всички постове ето това ми е интересно на мен.

Чел съм ти мнения в андроид форума, гледал съм качените от теб клипове в youtube, и смятам, че твоето мнение е горе долу следното:

Всичките топ модели на различните производители са почти едни и същи.

Естествено някои модели притежават нещо което конкурентите не са го преценили за нужно, някои имат добри попадения (било то резолюция, голям екран, мощна батерия, по-добра камера, ретина дисплеи и т.н.) естествено имат и минуси.

Всичко опира до потребностите на човека... един иска малък екран аз искам голям, ако ще малкия телефон да е с най-добрата камера, супер издръжлива батерия, ретина дисплеи дреме ми като е с малък екран.

Демек всеки си има приоритет и предпочитания по които си купува мобилно устройство и неговият избор трябва да се уважава.

Аз нямам възможност да дам 6-7 хиляди или повече лева за да изтествам топ моделите на повечето производители.

Затова ми е любопитно близо ли съм до твоето мнение и какво всъщност е то ?

Може и на ЛС пък може и тук за да прочетат повече хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам какво е неговото мнение и питам и той ли е на същото мнение.

С тази разлика, че аз не съм изтествал всички топ модели на различните производители.

Затова ми е любопитно да узная отговора на неговия въпрос който съм цитирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Като хардуер са читави" го четем вече години наред. Реално не е така и хардуерът им не струва.

И не съм съгласен, че всички си имат +'ве и -'си... Аз лично на iPhone 5 не му намерих тогава някакви минуси, защото беше единствен и уникален и на подобен продукт трудно му се намират минуси щот няма аналог така де друг подобен.

Що се отнася до Galaxy S5 е грешка в инфустрията на Samsung, цена/качество е най-некадърното нещо, което излиза от ръцете на Samsung и не случайно им падат продажбите. S5 го купуват или болните фенове или някой излъган.

Друже, няма продукт, който да няма недостатъци. Да не говорим пък за iPhone 5. Има си и всички са наясно с това, само ти нещо се изложи, ама леко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като фурнаджийдка лопата си, но не ми се търсят сега мненията ти, в които говориш точно обратното ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кои са недостатъците му, освен лющене на боя?

Нека поговорим софтуерно за Айфоните.

Освен лющенето и мекият материал от който е направен, преди няколко месеца имаше глобална акция за подмяна на дефектен sleep/power button.

Какво да говорим "софтуерно за айфоните", темата бе за съвсем друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друже, няма продукт, който да няма недостатъци. Да не говорим пък за iPhone 5. Има си и всички са наясно с това, само ти нещо се изложи, ама леко.

Не съм ти "друже" и прочети пак, какво съм писал преди да се правиш на многознайко при недостатъците, моля.

Що се отнася до iPhone 5 ще включим и 5С и 5S+iOS7, които все пак са подобни, като модели. Е какво да ти кажа повече, от това което се знае!? Изпратиха ги в детската градина всички взети заедно, объркаха им мислите, било то на производители на телефони или хардуер за тях, накараха Samsung(примерно) да промени цялата си стратегия на производство и маркетинг, всички се оказаха немощни и в краката на Apple, отново. Дори и в управлението на Андроид започнаха да се нервят със $100 000 Mercedes и оприличаването с iOS.

И Android L ще оакат още повече, като се опитат отново да го направят 'iOS, за сетен път. Да не стане този път Longhorn историята, че ще е мъка и смях.

Хайде със здраве, Apple веднъж да направят кадърен iPhone и пак има недоволни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що се палиш толкова? Като не знам как ти е името сметнах, че "друже" ще върши работа, но щом така "развъртя"обороти, няма повече.

Кой е казал, че съм недоволен? Казах само, че няма перфектен продукт и 5-цата също не е. Това, че споменавам факти, не ме прави многознайко.

Хайде със здраве и на теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, и аз не ги тача много андроидите, но да не забравяме, че всеки има право на мнение, без да се опитваме да налагаме своето като неоспорим факт. :smile:

Samsung да си променят отношението към потребителите по-скоро, отколкото към служителите. Нещо много бързо потулиха случая с изпържените батерии на Galaxy S4, където пращаха на потърпевшите клаузи за конфиденциалност като условие за да заменят гаранционен телефон.

Ако това беше се случило с Apple медиите щяха още да реват по случая, и дела щяха да се водят, ама нейсе - нищо случайно няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

медиите щяха още да реват по случая,

Щото от хАплето са скръндзи и не хрантутят вестници. За разлика от тях, корейците "сипват" мощно и навсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чеки само да излезе Galaxy Alpha и веднага ще се окаже, че му е по-корав от на Apple. И не само материалът, всичко останало и ще забравят бързо бързо за старите сапунерки с миризма на стара фасунка. Току виж и 4 инча дисплеят може да се окаже премиум всичко зависи от маркетинга на Samesung, балами много ще повярват бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От всички постове ето това ми е интересно на мен.

Чел съм ти мнения в андроид форума, гледал съм качените от теб клипове в youtube, и смятам, че твоето мнение е горе долу следното:

Всичките топ модели на различните производители са почти едни и същи.

Естествено някои модели притежават нещо което конкурентите не са го преценили за нужно, някои имат добри попадения (било то резолюция, голям екран, мощна батерия, по-добра камера, ретина дисплеи и т.н.) естествено имат и минуси.

Всичко опира до потребностите на човека... един иска малък екран аз искам голям, ако ще малкия телефон да е с най-добрата камера, супер издръжлива батерия, ретина дисплеи дреме ми като е с малък екран.

Демек всеки си има приоритет и предпочитания по които си купува мобилно устройство и неговият избор трябва да се уважава.

Аз нямам възможност да дам 6-7 хиляди или повече лева за да изтествам топ моделите на повечето производители.

Затова ми е любопитно близо ли съм до твоето мнение и какво всъщност е то ?

Може и на ЛС пък може и тук за да прочетат повече хора.

Малко късно, ама все пак навреме. :smile:

В общи линии си нацелил правилно мнението ми, а аз дори няма да го обрисувам с мои думи, защото е важна същината, а не опаковката.

Всичко, ама абсолютно всичко се свежда до личните потребности на човек и усещането му при ползването на даден мобилен апарат, автомобил, ракета за тенис и т.н.

Производителите се позадъхаха да се надбягват един с друг и според мен дори в последната година не обърнаха достатъчно внимание на конкуренцията кой какво е направил, а по-скоро се бяха вглъбили в собственото си его и задоволяването му.

И какво стана накрая?

Резултата е, че имаме 15-ина топ производителя с почти идентични апарати.

Е, това е малко силно изказване, но говоря като цяло в случая.

Винаги съм казвал, че човек няма как да знае дали харесва чалга (жанра е примерен), ако не е чул поне някаква малка част от него.

Тоест не може да се мрази или обича нещо, което човек не е опитал и не е поработил с него за да види функционалност, оптимизация на тандема хардуер-софтуер, приложенията добавени към предното и т.н. с всеки един детайл от дадения мобилен телефон.

Не ти ли се е случвало година-две да си казваш, че никога няма да ползваш едикояси марка (по някаква причина), а в даден момент по стечение на обстоятелство се оказваш с въпросния апарат в ръка и...ехаааа, че той ми пасва идеално и като форма и като съдържание и като софтуер и като камера и като бла бла бла бла...

Защо говоря такива общи приказки?

Ти го каза по-горе:

Демек всеки си има приоритет и предпочитания по които си купува мобилно устройство и неговият избор трябва да се уважава.

Моят извод е следния, след като съм пробвал почти всичко на пазара: не виждам апарат, който да си струва цената в диапазона над 700-750 лева.

За какво даваме по 1000 и нагоре - за дизайн?

За камера?

За големина?

За дадена иновация?

За дори вече неприкритата кражба от друга марка и модел, но под друга шапка?

И прочие и прочие детайли...(да не ставам досаден, изреждайки едно по едно)?!?!

Глупости на търкалета.

Даваме си парите за това, което най-много ни кефи, на което се радваме и ни прави хепи дори от факта, че сме дали една шапка пари.

Аз лично бих се радвал на следния хибрид (без значение от кой е произведен): 5 инча, 3гб рам, 64гб памет, с оптимизиран софтуер като на LG (но под IOS, разбира се) и камера на Нокия 1020 или 1520.

От 4 дни ползвам Xiaomi Mi4 и да ти кажа с две думи - перфектно съчетание на всичко, което искам и на цена от 350 евро.

Найс, а?

За мен поне е найс и да ти кажа ще преживея някак си липсата на ябълка на апарата или по кутията му.

Очаквам с неистов интерес номер 6 Епъл, но от сега казвам, че дори и с 30-40 евро да е нагоре цената, мен ме губят като клиент завинаги.

В момента единствената ми забележка към 5S е големината на дисплея и апарата като цяло и това е причината да спра да го ползвам от известно време.

Оф, зачекнах от 12 теми по малко, но пък е необятна посоката на разсъждение, относно новите модели и затова така захапах по малко от няколко тематичности. :smile:

Давайте да си говорим и да вървим напред, че иначе поста ми ще стане 12 страници, ако отделя нужното внимание и писане на всичко, което искам и си струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, за какво ги ползвате тези телефони, че пък 4 инча дисплей да ви е недостатъчен :Д. Да не се окаже, че за нищо не ги ползвате ами просто е така да сме в "модата" на 6 инча дисплеите.

5S е голям за телефон и като вида някой с iPhone 4 започвам да му завиждам. Ако не бе такъв боклук хардуерно, отдавна да си бях взел един за всекидневно ползване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да наречеш 4-ката боклук ... явно никога не си имал. Това е телефон който продължавам да ползвам като втори за служебен с 7.1.2 и няма никакви грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българският език явно куца яко на някои колеги. 2014-15 година няма да купя iPhone 4/s първо защото е най-дефектният телефон на Apple с много Недостатъци. Верно красив е, няма спор, иновативен, измести Nokia 5110 в моите виждания, но си остава недостатъчно качествен, че да го купя дори сега.

Виж на един 5c съм му хвърлил око :Д.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhoneman, доста търпелив и най-вече толерантен човек съм, могат да го потвърдят тук и тези, които ме познават, но има нещо, което не мога да подмина и не поради друга причина, а просто, защото съвестта ми няма да ми позволи някой, който и да е той да прекалява с откровените глупости, които ръси и то с назидателен тон, който трябва да внуши компетентност. Нека си призная, аз не съм технически експерт (както предполагам и повечето тук), а просто ползвател на някои от дивайсите, които коментираме, имам разбира се и мнение, както е видно споделям го, но и чета други подобни, сравнявам, научавам…

За мен е принцип да избягвам личен момент на подобни места, защото опитът ми сочи, че повечето от "форумните бойци" в реалния живот ги няма дори и в статистиката, а тук намират поле за изява и се вихрят страховито, та един риторичен въпрос от мен - Какво, всъщност търсиш, ти, тук? За нАучен работник не би било интересно сред лаици, като мен… или се опитваш да изпъкнеш по начин, който в реалния живот е напълно неприложим? Ти, не водиш спор (в спора има теза и аргументи, на която тя почива), а директно квалифицираш без каквито и да било доводи. Така няма да убедиш никого, а само предизвикваш раздразнение, а у компетентните насмешка.

… iPhone 4 ... Ако не бе такъв боклук хардуерно, отдавна да си бях взел един за всекидневно ползване.

Надявам се, написаното да е следствие на "бързи пръсти", защото в другия случай някой може наистина да помисли, че вярваш в това, което си написал, а това вече би било сериозен проблем за начина ти за избор на критерии.

iPhoneman, приятели, бих желал да помоля за нещо, което реално би следвало да е принцип тук във форума, нека се придържаме към темата и се опитваме да подтискаме естественото (в някои от нас) желание за изява. Обратното води към някаква форма на комуникация, която лично на мен никак не ми допада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

iPhoneman е черната овца на форума! Аз вече взех да го съжалявам и отдавна не му се връзвам на писанията. Понякога така ме разсмива с писанията, че чак ми става симпатичен. Човек е такъв, какъвто е!

Не се ядосвайте и не се връзвайте на всички писания във форумите или фейсбук!

Живи и здрави и дано по-скоро излезе iPhone 6, че да си почешем езиците!

По темата!

Хубаво е, че Самсунг се грижи за персонала и се старае работната ръка да е щастлива, дано и служителите го усетят и оценят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...