Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Възтановяване на блокиран акаунт


kaizera

Въпрос

Здравейте, един приятел си е блокирал акаунта в iCloud, вкарал е незнайно колко пъти грешна парола. Съответно сега, след рестор iPad-a е абсолютно неизполаваем. Kaто пробвам рест на паролата чрез Email authentication, нищо не получавам на пощата (нито в inbox-a, нито в спам папката). При Answer security questions закъсваме още на грешна рожденна дата (уж я бил въвел правилно!). От криейтъв център щяха да помагат, но и те вдигнаха ръце, пратили го да търси по форумите. Има ли шанс да се възтанови паролата и да се спаси iPad-a?

П.П. Извинявам се, май обърках раздела. Моля преместете темата, ако трябва.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Щом не може чрез сайта на Apple нека пише на съпорта.

Не знам как така се блокира парола, странно блокиране е направил.

Едит: последно кое му е по-важно? Да си върне акаунта ли? Ако е така да пише на Apple.

В случай, че си е намерил iPad нека го продава за части все нещо ще изкара.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм разблокирал акаунт чрез съпорта на Apple. Там с една "кака" си говорихме, задава ми въпроси, пита ме и за тайните въпроси и за последната парола, която си спомням. След 40 минутен разговор, ми освободи акаунта. Така че, дерзай.

Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако мейла е в abv.bg може и да не получиш или да се забави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Аз съм разблокирал акаунт чрез съпорта на Apple. Там с една "кака" си говорихме, задава ми въпроси, пита ме и за тайните въпроси и за последната парола, която си спомням. След 40 минутен разговор, ми освободи акаунта. Така че, дерзай.

Успех.

Той не си знае рожденната дата, което може да е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищо не губи, разговора е безплатен. Ако наистина акаунта е негов и знае поне тайните въпроси, има шанс. Ако покаже документ за закупуване, ще спаси iPad-а поне, което му е целта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPad си е негов и след като го ресторна е блокиран. Довечера ще пробваме да звъннем на съпорта, но той трябва да е с мен, по разбираеми причини. Лошото наистина е, че рожденната дата я дава като грешна и няма как да продължим с другите въпроси. Дано с цялата документация по закупуване на iPad-а и гаранционната карта може да се направи нещо.

П.П. акаунта е в mail.bg

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Нищо не губи, разговора е безплатен. Ако наистина акаунта е негов и знае поне тайните въпроси, има шанс. Ако покаже документ за закупуване, ще спаси iPad-а поне, което му е целта.

IPad Може да е придобит заедно с документи за закупуване, които на практика не играят никаква роля при връщане на акаунта.

iPad е регистриран поне на един акаунт и ако е същият акаунт, за който се търси парола мне забрави да ти я ресетнат само, за да си върне iPad, освен ако Apple не са изперкали.

Губи много според мен, ако се обади неподготвен щот ще му блокират акаунта, ако започне много да не знае що за акаунт е това. Ще му го блокират вероятно за винаги и след това разблокирането е трудно.

Едит: Да не казва нищо за iPad и да се опита да си върне акаунта. След това сам ще се оправи.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И по този въпрос може да се спори, особено ако ти споделя, отново личен опит, от "освобождаване" на устройство от акаунт, който, даже и не можах да представя, заради а***@g*****.com. Но чрез разговора и няколко имейла с копия на фактура и "гаранционна карта" резултата беше удивителен. А отговора на мобилния оператор (търговеца носещ гаранционни претенции) беше, "ескалирали сме проблема към Apple, нищо повече не можем да направим. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...