Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с Viber и Facebook на Iphone 4 ios 7.1.2


Wiksinka

Въпрос

Здравейте,

Проблема е, че Вайбър-а ми не искаше да праща снимки след новия ъпдейт и го деинсталирах с надеждата да се оправи. Инсталирах го наново и сега като влезна ми дава да си напиша номера и след това ми излиза следната грешка: This operation couldn't be completed. (Cocoa error 512.) , дава за секунда черен екран и затваря приложението. Или някои пъти ме допуска до менюто, където се въвежда кода за потвърждение на номера... Получавам смс, въвеждам кода и пак тази грешка и ми затваря вайбър-а. Пробвах многократно да деинсталирам и да инсталирам приложението, изчаках да минат 24 часа и пак пробвах, изключвах телефона, давах му хард ресет или както и да се казва, когато държиш бутона за заключване и хоум бутона, докато не се изключи. Пробвах да изтегля по - стара версия и така не стана. Може би проблема е в ios 7.1.2. Моля ви помогнете, понеже ползвам вайбър доста често и не знам какво друго да направя.

Другият ми проблем е с фб. Ъпдейтнах го и след това ми дава да си напиша името и паролата, черен екран и го затваря. И с него пробвах същите неща, както с вайбър и след като нищо не помогна се примирих и ползвам мобилната версия, но ако все пак може да помогнете ще съм доволна, понеже мобилната версия не ми допада особено.

Извинявам се, ако темата не е за тук, но ви моля да помогнете.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Телефона джейлнат ли е? Опитай с Reset Content and Settings заедно с деинсталирането на приложенията. Какъв интернет ползваш, Wi-Fi или мобилен, през това време?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Джейлнат е. Опитах с Reset и няма промяна. Попринцип ползвам Wifi , но пробвах и със мобилния и пак същата грешка изписва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След деинсталирането махни файловете свързани с Viber в user/library/caches.

Рестарт и тогава инсталираш на ново

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В user/library/caches не намирам никакви файлове от Viber след като го деинсталирам. Сега се сетих, че от доста отдавна не съм си включвала телефона в компютъра и следователно не би трябвало да е синхронизиран с itunes. Има ли някакъв вариант да си върна Viber, понеже мисля, че последния път, когато качвах музика Viber работеше ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А къде Жоро ?

Демек намекваш тънко на жената да качи друга версия на ОС?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Джейлнат е. Опитах с Reset и няма промяна. Попринцип ползвам Wifi , но пробвах и със мобилния и пак същата грешка изписва.

Имаш ли апсинк? Ако да, първо махни апсинк и сидиа субстрат, после тръкни кеша на юзър/мобайл, рестарт, инсталирай вайбър и фб и тогава кичи пак с каквото ти хареса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оправи се така .... Направо нямам думи колко съм ти благодарна :yahoo: !!!! Спаси ме от мъката да го връщам до фабричните настройки и да се занимавам 2-3 дни да си възстановя целия телефон. Благодаря ти адски много :cheers: !!! Сега си изтеглям всичко и повече никога няма да ъпдейтвам хаха :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никога не казвай "никога" :smile:

П.П. Не цитирай последен пост, счита се за спам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мой познат са му подарили Айфон 4. Утре ще му съдействам да го стартираме .Как да кача "Вайбър" на Айфон 4? Имам някакви идей ,но ще съм ок ако ми подскажете и Вие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако има Apple ID с което някога е сваляно вайбър, то когато опита да свали вайбър на 4-ката ще му предложи да свали "ласт компатибъл вершън" :) доколко ще работи тази версия, ще трябва да се пробва.
Ако не е свалял вайбър с Apple ID-то, можеш да се логнеш с неговия на твоя iPhone примерно,да свалиш вайбъра и после на неговия да го дръпнеш отново, но така ще си разбуташ твоя вайбър, че ще трябва да го триеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Jail на 4-ката и си буташ кефа с каквото си искаш, без значение имали го сваляно приложението преди това в акаунта или не, разбира се ти трябва самото приложение като *.ipa фаил.

пс. тъй като нещата са от 2014, прегледай преди това дали все още има поддръжка на jail за iOS 7.1.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

JB не се предвижда , човека няма хал хабер от iOS .

Относно другото утре ще му правя р-ция защото това му е първия iPhone.

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...