Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS vs. Android


mirror

Recommended Posts

Да да, тия ги обяснявай на * му който е в единия крачол а после ще се премести в другия :smile:

Нарушено правило номер 1.4

Редактирано от Veselin Minchev
Нецензурирани думи
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се опитваш да ми налагаш мнението си, което силно не ми харесва! Той си казва неговото, аз моето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи това което четеш как го разбираш, при мен е така:

Аз ползвам Самсунг с андроид, и твоето мнение за моя телефон е свързано с преместване на дедовия ми в другия крачол.

Нарушено правило номер 1.4

Редактирано от Veselin Minchev
Неподходящи изрази
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами мести си го тогава. Няма нужда да споделяш с нас най-големите си сексуални преживявания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам андроидските ботове да палят мотора. Без да злобея, ама ми писна на антената да чета едно и също. Ако ще споделяме за "екстри" или критики, аре как да е, ама да дъвчете едно и също - размерът, та размерът?! Май ви липсва...размер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвах iPhone близо 3 години после се подлъгах за android близо 2 години ми минаха със тази пръчка android не останах доволен и пак се върнах на apple не стига че във google play куцо кьораво качва и пълни store със глупости неработещи приложения.Вируси колкото щеш надали android ще ме спечели отново :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си галакси S4( все пак е с много по-свъвременни характеристики от айфон) и ми се стори, че ми лагна. Нещо ми цепи и не знам защо (4 ядра все пак).

Реших да модна. Сложих Циганоген мод и хвръкна. Тунинговам още и нямам време да отворя фейсбук даже. Изтрих го да не ме разсейва и сложих само антуту бенчмарка.

Някви изроди правят егаси точките двойно повече от мойто, а е четириядрено все пак. Не знам от къде тая разлика. Трябва да чета.

Кога ще вадят нов ром? Дали да не взема галакси s5 или да чакам s6?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има надежда за тези, които ползват андроид: http://support.apple.com/kb/HT6407?viewlocale=en_US&locale=en_US#281

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Дайте да разпалим малко :)

Взех си "без пари" от мтел едно леново йога уж да преглеждам и оправям някои документи в движение или на дивана... Не че не съм го знаел досега, ама то андроид за работа хич не става :)

Просто не е истина като отворя един документ на колко места и в колко кеша седи и пак е краен зор да го намериш къде се намира. Това, да свършиш работа с документ трябва да го разнасяш като парижка к*рва из приложение в приложение. А да се пише е крайно мъчение. С айфона си върша повече рбота.

За лага с четириядрен процесор няма дс говоря щото предполагам всички тук го знаят. Наистина не разбирам как хората се самозалъгват с тая ОС.

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, топ моделите не влачат бре! Ама са V8 turbo ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е колко по-топ..? Четири ядра, без почти нищо инсталирано, освен гугълските шитни, които са си прелоуднати...

А да, рамта му е малко - само 1 ГБ :)

Как не се сетих...

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...