Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

Tim Cook напусна ли Apple или ще чака след 9 Септември? Този човек не е за там, освен високи цени и малоумни продукти нищо друго не допринесе от първият ден.

:tooth:

Направо не знам да плача ли, да се смея ли. Вече почна и за Apple да говориш само глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Нищо общо не беше точно, но доста по-добре направен.

По повод коментарите за пластмаса.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth:

Направо не знам да плача ли, да се смея ли. Вече почна и за Apple да говориш само глупости.

Остава да почне да учи johnnybravo да готви и нещата вече ще са съвсем на място :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Закръглени са ръбчетата, както казваш, за да бъде по-удобен и също е изнесен бутона отстрани пак за по-удобно боравене с телефона, което само по себе си значи, че не е никак удобен, като замисъл. Виж, примерно ако бяха вкарали тези "невидимите" бутони от страни и отзад за по-лесно боравене с телефона, е тогава щяхме да говорим за нещо ново, нова концепция или както му казват.

Грозно? Закръглените ръбове, най-вече. "Избягват" от линията на iPhone 4/5, която линия направи Apple БогатИ. Според мен само един идиот може да си позволи толкова рязка промяна и резултатът е грозен, изпъкнала камера, виждат се някакви линии отзад и отдолу, които ако са пластмаси ще е нещо много неприятно за окото и не само. Камерата ако е с оптичен зум пак няма да се съглася, че трябва да излиза извън рамките на телефона.

Единственото нещо, което може да спаси тази хардуерна неуравновесеност е икономичен и сериозен дисплей, което ще го разберем на представянето.

Поне се надявам на нови и добри услуги с iOS8 щот изкупиха много фирми и до сега нищо на хоризонта.

Цената вероятно няма да е същата, както до сега, но ако вдигнат и тази цена с 200€ и да направят хората на маймуни, че виждаш ли новата им линия iPhone е много яка ще поживеем и ще разберем. От високо най-лесно се пада и Apple не са вечни.

До 9ти Септември всичко са празни приказки, нека изчакаме няколко дни все пак трябва да има и други нови продукти и най-интересното ще е бъдещето на 3.5 и 4.0 инча iPhone и iPod.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле , дай си адреса да ти изпратя подарък една нокия с фенерче, че като ти чета постовете, след няколко дни ще си забиеш айфона в земята и няма да имаш какво да ползваш ,след като всичко останало лагва ,грее и сече ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhoneman, трагичен си. Моля те, кажи ми и веднага ти сменям ника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спам:

Не знам за вас,но аз вече не му чета мненията.Прескачам ги.Няма тема в ,която човека да не написал по един роман!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах критики не приема никой? Всички трябва да сме единодушно доволни, че излиза нов iPhone и ще може спокойно да похарчим парички.

Ако някой мисли различно и е на друго мнение нека да го линчуваме или пък що не да не го пратим в Белене на прасетата, докато започне да мисли, като останалите!!

Страшен е новият iPhone пичове, релакс ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бе човек... Можеш да си мислиш и казваш каквото си искаш, но не ми се дръж като пророк и духовен водач! Ставаш меко казано банален и смешен с изказванията си! Колко човека трябва да ти го кажат ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Камерата ако е с оптичен зум пак няма да се съглася, че трябва да излиза извън рамките на телефона.

Един малко глупав въпрос, ти телефон или фотоапарат си купуваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека започна с това, дали дивайса, както е в нашия случай се харесва на някого е абсолютно индивидуално, както знаем "красотата" е субективно възприятие. Лично аз не възприемам сериозно, когато някой се опитва да се наложи с мнението си, че "нещото" не е красиво… Има, обаче нещо по-различно - дизайна и най-вече до колко е ергономичен, функционален, как стои в ръката и т.н. Защото в този случай отново имаме субективизъм, но освен усещане може да се каже, че съществуват и обективни факти. Но… за да стигнем до там трябва все пак освен чисто визуалното възприятие (в нашия случай дори и това нямаме 100%) да има и физически осезаемо такова или иначе казано - "око да види, ръка да пипне!".

Да, аз също си позволих да изкажа мнение, че бих предпочел бутона on/ off да е отгоре, но това е поради причина, че ползвам дивайса най-често със сако и ми е във вътрешен джоб и така мога лесно да изключа звука или директно да откажа обаждане без да го изваждам. А, ако бутона е отстрани… сещате се. Големината… аз също харесвам размера на 4S и го смятам за оптимален, но не бих могъл да съм сигурен, че по-голям не ми би бил удобен. Що касае софт/ хард уеър, колко ще държи батерията и др. подобни дори няма смисъл изобщо да коментираме без да сме пробвали чудото!

В интерес на истината iPhoneman малко по-горе каза нещо, което е логично - че ако камерата е изпъкнала при поставяне на дивайса на равна повърхност същия ще е нестабилен. Да, логично е, но… не можем да знаем дали няма още някъде изпъкналост на гърба или дори центъра на тежестта му да е изнесена по начин такъв, че да не позволява люлеенето му.

​Та… с целия този ферман исках да кажа, че мнения без покритие са безполезни, а в някои от случайте смешни. Нека потърпим до сакралната дата и поне видим, какво са ни приготвили, а когато сме ползвали "джаджата" известно време да си кажем мъката или се похвалим с кефа.

:zip:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо голям ви беше а сега нямате търпение да си го вземете... въртите се като фурнаджийски лопати, ама накрая ще викате: яяя колко готино било да си с поднос (5.5").

Ще има да ми сервирате бири другия вторник :)))

Редактирано от MMJ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още 48 часа ;)

Тоз пакистанец от видеото верно ли ползва iOS8? Някой ако е използвал бетите може ли да потвърди дали има някаква прилика ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам часовник-телефона не ме грее какъв размер е-ако не ми хареса ще си стоя с 5-цата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че има кейсове, за да не му гледам грозния гръб. Откакто Стив Джобс си отиде, лека му пръст, Джонито не е изкарал нищо свястно... Нещата стават все по зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей българите сме егати племето! Супер много се зарадвах на тази тема,и какво да видя, вместо да вземем да се съберем да пием бири и да се изкефим на събитието, започва да се превръща в някакъв безсмислен спор. :please:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушайте бре... пичове играли си с часовници и такива които не са си играли. 5 пари не давам с какво си играете, оставете темата на мира! Евънта който предстои е на епъл и нямам намерение да ви чета ежедневието!

П.С.

Предлагам на екипа да изчисти излишните мнения и да заключи темата до 20ч утре. На мен лично ми писна 2 дни да чета за андроид при положение, че чакаме евънт на епъл.

:Incredible:

Редактирано от negozanimavai
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Часовника ще се свързва с телефона. Когато марката е еднаква, чудесата са гарантирани. Няма нищо по-хубаво от това, с един мах да видиш какво се случва в джоба ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей българите сме егати племето! Супер много се зарадвах на тази тема,и какво да видя, вместо да вземем да се съберем да пием бири и да се изкефим на събитието, започва да се превръща в някакъв безсмислен спор. :please:

http://bgiphone.com/topic/28908-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-iphone-6/#entry231118

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Демокрация е. С*рете, щом ви е зор, утре на обяд всички офтопици изчезват, а на най-старалите се - бонус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, сега чак гледах клипа и видях изпъкналата камера... ако това наистина е новия iPhone, силно се надявам да е последния в който Джони Айв е замесен. Тази изпъкнала камера сигурно ще служи за закачане.То бива, бива ама чак пък толкова...а и все си мисля, че тези линии няма нормален човек, който да ги сложи умишлено.

ОФФ

За какво ви е този часовник на ръката?

А за какво ти служи обикновенния часовник. Часовника е бил и ще си остане аксесоар, просто в случая са добавени малко функции. Всеки има телефон в джоба, но все пак хората продължават да носят часовници. Не мисля че има нужда часовника да управлява спътник (примерно), да за го ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това от видеото ще е 6С или каквото име му дадат, но ще е по-евтиния модел.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...