Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ръчен backup на iPhone


mupo

Recommended Posts

Привет,

Качих 3.0 на телефона, но забравих да направя ръчен back up на бележките. Пожене във форума се споменава да се използва "set up as new iphone" функцията" се чудих има ли начин да отсея само бележките (notes) от back up-а на iTunes и ако да, то как става това :rolleyes:

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Някой има ли .db-то на оригинални, без нищо написани в тях Notes за версия 3.0 ? Понеже си върнах бекъп-а и после неможех да записвам нови бележки... накрая изтрих всичко... и сега програмата крашва направо :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер си ! Тръгна... но отново не ми запаметява Бележките :( От какво ли може да е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни .db файла и си направи една бележка, след което върни .db файла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се появи проблем при смс-ите. Като цяло всичко си е перфектно, но немога нито да пратя нито да получа ММС... Някой имал ли е подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kopcho, току- що прегледах carrier.plist файла на глобул в 3.0. Там има въведени ммс настройки по дефолт. Пусни EDGE,3G от SBSettings ако е спрян, и тогава опитай да пратиш ММС.

П.П. Тъй като след спиране на EDGE от SBSettings се зарежда carrier.plist с други настройки(за да спре нета), то след като пуснеш нета-направи рестарт, за да прочете глобулските настройки. Току-що опитах с глобулска карта и при мен върви(Имам 2G с ActivateMMS от iSpazio).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли .db-то на оригинални, без нищо написани в тях SMS-и за версия 3.0 ?

Върнах си бекъп-а и после SMS-ите не работят изобщо както трябва.

Мога да изпращам но при получаване изобщо не ми ги показва.

Иконата за SMS - не индикира с номер броя на получените и непрочетените SMS-и.

Оправих правата на 777 но и това не помага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи моя файл(изтрий сегашния ПЪРВО!). После напиши едно съобщение, и без да го триеш с фънбокса метни бекъпнатия sms.db. Така ще работи.

sms.db

[download:6vf0h8so]http://4storing.com/8el2z9/151c2aeb67aed51e0b7b764f81baad21.html[/download:6vf0h8so]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Я да питам пък туку виж някой знае :) Проблема е, че след като си сложих смс-ите обратно в телефона немога да пращам ММС-и на хората от които съм получавал или аз съм пращал ММС-и, нямам проблеми като се опитам да пратя на други... Немога да си обесня защо така се получава :biggrin: Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махаш .db файла, рестарт/пишеш sms до някого/после mms до някого/рестарт/връщаш .db-то обратно/рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сейфовете с appbackup от 2.1 ги запазих има ли начин да ги подкарам на 0.3, за игрите специално.

Запазих ги от тази директория var mobile library app bacкup tarballs, пробвах но нещо нестава, някой пробвал ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Върнах си контактите, обаче не ми запаметява новите създадени :) Това е на версия 3.1.2 ;) Преди това на 3.0 по същия начин ми изчезнаха настройките за контактите в Сетингс и не можех пак да запаметявам. Какво да направя, има ли някакъв онлайн бекъп понеже и Аутлук не работи.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чети по-горе бе брат. Това за смс-ите важи за всички .db файлове! Първо създаваш контакт, после връщаш бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте

Ако някои може да помогне ! Днес за първи път включих телефона към iTunes, попитаме дали искам да ъпдейтвам дадох "да" после излезе някакво съобщение че прави backup и ъпдейтва. След като това нещо приключи телефона се изгаси и се включи пак. Появи се ябълката а под нея поле което трябваше да се изпълни, на компютъра ми излезе съобщение че има някаква грешка и всичко спря. Телефона сега показва само и единствено иконката на iTunes и usb кабел към нея. Когато стартирам iTunes отново телефона се връзва но на iTunes показва че засича телефона в recovery mode. Трябва да ресторна телефона преди да мога да го ползвам с iTunes. И бутон ОК.

След това ми дава да му направя restore and updait заедно и cancel. Натискам restore and updait и започва да се опитва да направи restore, но не успява и показва грешка. Как да спася положението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...