Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ръчен backup на iPhone


mupo

Recommended Posts

Като четеш! И то на първо място правилата на форума, които при регистрацията си нагло си излъгал, че си прочел, и си дал лъжлива декларация, че се задължаваш да спазваш!

Това, че си нов, и си регистрирaн преди минути нито е извинение, нито оправдание!

На секундата се озови в раздела с правилата и ичети всички теми там от А до Я, и не се мяркай в тмите, освен за четене, преди да си усвоил всичко, изписано там!

И веднага си оправи профила, да не започваме още с първата ти стъпка тук с наказания

За бога, ориентирайте къде сте! :evil: :evil: :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Само искам да спомена, че си прехвърлих всички контакти от iPhone на iPad без никакъв проблем, заедно със снимките.Дори са в същата директория.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Call history е в отделен файл и в първия пост си пише къде е той. Favorites във Phone.app не могат да се запазват или поне аз не зная начин за това..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не виждам къде си го казал това, но както и да е. Остава да го намериш и да споделиш дека е (ако изобщо го има).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Безпроблемно се връщат контактите по този метод и на 4.0, създавате първия контакт , ръчно през телефона и след това замествате в новопоявилата се директория със запазените 2 файла .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Koгато ъпдейтнах към 4.0 направих бекъп на няколко програми и игри. След като синхронизирах, инсталирах наново приложенията и след това припокрих папките на приложението във var/mobile/applications/***. Но не мога да пусна 1password, а тя ми е важна. Като я пусна и премигва. Опитах с ldid -S през mobile terminal, но ми дава, че било грешна команда.. А също не мога да вляза и през putty и winscp - дава ми Network Error: connection refused. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаш да портнат 1password за 4.0. Там работи по друг начин.

П.П. Как качи 4.0 - с ъпдейт или рестор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С рестор.

Доколкото знам програмата си работи и в момента с 4.0, а при мен въобще не се пуска след като припокрих папките (следователно сигурно там някъде е проблема). Иначе от екипа казват, че работят по нова версия с повече функции.

А защо не работи ldid -S? Аз ли нещо не съм написал както трябва или от новия FW е всичко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно не си написал както трябва, но и да си - нямаш нужда от това. При припокриването, си записал файлове, които преди това ги е нямало и са се омешали правата, аз така си го обяснявам. Направи чиста инсталация на програмата, ползвай я с някакви настройки(направи поне по една настройка на всички опции), рестартирай и тогава припокрий. Пиши каква си я свършил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

след като припокрих папките (следователно сигурно там някъде е проблема

Тъп въпрос, ама нали не си заместил цялата папка с програмата, а само Documents и Library?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx, взе че стана. Но не искаше да ми запаметява нова информация или да променям наличната по паролите. Тогава взех че намерих в настройките имало функция за бекъп, ама кой да гледа! :tooth: Направих бекъп, след това изтрих и преинсталирах програмата, върнах бекъпа, рестарт на приложението и сега вече всичко е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Здравейте,

След ъпдейт от 3.1.2 към 4.0.1 се опитах да върна back up-a на календара, като заместих файла (Calendar.sqlitedb) в телефона с back up файлът от компютъра, но не се получи. Изтрих файла на телефона и след това копирах от компютъра, но пак не стана. Имате ли някакви идеи как да го направя и изобщо дали може ? С контактите нямах никакви проблеми. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе никой ли не опита Chronus, ами се изписаха 98643762176 поста идентични с тия от 3.0.х....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зададох им правата, но пак не се получи. Всичко друго успях да възстановя освен календара.

Sladichuk от тази тема разбирам за Chronus, но определено ще го ползвам от тук нататък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай така: триеш файла от телефона, ресваш, правиш си някакви настройки и подсещания в календара, запаметяваш и ресваш пак, после връщаш файла от предишната OS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си запазя всички пароли за wi fi мрежите, към който съм се закачвал. Някой да подскаже къде да бръкна, преди рестор.

IOS 4.01

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е /Library/keychain-2.db и трябва да върнеш същите права (които са в момента) на файла след замяната със стария.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз омазах , нещата с тия контати . От 3.1.2 взех двата файла и ги смених с тия в 4.0.1 . зададох им права 0755 и сега нищо не става . не трябваше да трия старите на 4.0.1 . сега дори не мога да си запаметя нов контакт , и съм сигорен че с тия права се омаза работата. а, на всичко отгоре и тел . се сбърка пък и той е от новия 4, не мога да вляза да набера един номер . Ресета не помага . Някой ако има двата файла от AddresBook , без тел. номера , да ги метне насам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво си направил? От iPhone 3GS си ги метнал на iPhone 4?

Аз за такава манипулация гаранция не давам, че ще стане. Не мога да ви разбера, защо най-ценното ви нещо - контактите не си ги синхронизирате сигурно чрез Outlook или друга алтернатива. Така дори да стане нещо с телефона ви, ще си имате контактите на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз контактите си ги имам , не са ми проблем . местя ги от стария 3GS -3.1.3 на дргугия ми тел. 4 с 4.0.1 . направих глупост , че не си запазих двата файла от 4.0.1 , и сега не иска да запаметява дори написани на ръка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23, ти четеш ли изобщо какво ти пишат?

направих глупост , че не си запазих двата файла от 4.0.1

val1, изкарай си пак двата файла на компютъра, създай си един контакт по избор и чак тогава замести (не изтриваш) двата файла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...