Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6 от USA


algor

Recommended Posts

Една година международна. Creative Center все още не ги обслужват.

Всъщност, по думите на човек във Creative - обслужват ги. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо ви е да ви обслужва гаранционно Криейтив център, а не си купите някой 6 или 6+ от Продавалник с две години международна гаранция? speak.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, по думите на човек във Creative - обслужват ги. ;)

Аре да ти пратя една златна шестица и да ми я смениш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде я логиката да си лъжат клиентите тогава? ( с удоволствие бих пробвал иначе, стига да съм от София :biggrin: )

Искам да попитам нещо във връзка с телефоните от щатите. Има ли някаква допълнителна такса като си купиш 4.7" 16гб от магазин? Не бил струвал 649$, а 700$, вярно ли е това? Някаква такса имало, която не била обявена към цената, а ти я казвали на касата, има ли такова нещо?

Редактирано от snooperchi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има.

И не ти я казват на касата, а всеки щат има допълнително начисление данък върху покупка (ако не се лъжа така беше формулировката) и за всеки щат е различен.

Колкото е по-развит икономически щата, толкова е по-голям процента.

А незнаещите го научават на касата, защото не питат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от кой щат я вземаш. Моята (от Вашингтон) излезе точно $687.

За инфото. Проведох два разговора по 10-15 минути всеки със сервизния отдел на Creative и от там ми отговориха, че все още не са упълномощени да извършват ремонт/подмяна на iPhone 6. Попаднах на една шестица с дефектно стъкло отпред точно над камерата. Има нещо като пукнато отвътре, но не точно. Много странно изглежда. Ще кача снимки тези дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама тоя пич ме е излъгал много неприятно. :(

"Здравейте г-н Яламов,

Радвам се , че мислите да се сдобиете с новият iPhone.

Ние като оторизиран сервиз можем да обслужваме всеки един телефон закупен от която и да е страна. Гаранционно или извън гаранционно.

С уважение,

*****( да не го споменавам :Д )

Сервизен приемчик"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моя отговор отново тази сутрин.

post-12-1413353976,6121_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаахахаха. Май стана за:

-Ало, Енергото ли е?

-Не, ВиК.

- Нищо, и на Вас да ви еб@ майката.

Като всичко в Бг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще сервизират iPhone 6 и 6+ когато официално се пусне в БГ.

Това ми отговориха на мен, и ме препратиха до най-блиския AppStor (Турция)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли дали от БГ мога да го платя с моя карта и да отиде на адрес в USA .Идеята е да не пращам пари на познатия в САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм купувал така макбук миналото лято, така че е възможно. Но зависи каква ти е картата и към коя банка. Няма да стане с всяка. Аз ползвам виза електрон на ПИБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам кредитна виза на ПИБ и дебитна Master Card .И според мен няма да има проблем :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво те спира да пробваш и да споделиш после тук и другите да знаем дали е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко Инфо което прочетох в Apple Stora Credit cards accepted

The Apple Online Store U.S. accepts credit, debit, or check cards associated with a billing address within the 50 United States and the following U.S. territories:

[*]American Samoa

[*]Armed Forces Africa

[*]Armed Forces Americas

[*]Armed Forces Canada

[*]Armed Forces Europe

[*]Armed Forces Middle East

[*]Armed Forces Pacific

[*]Guam

[*]Northern Mariana Islands

[*]Palau

[*]Puerto Rico

[*]U.S. Virgin Islands

In the U.S., we accept:

  • American Express
  • Discover
  • MasterCard
  • Visa

Отделно се свързах и с customer servise на Apple и от там ми казаха същото не може да се пазари от онлайн магазина с карти издадени извън US.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ограниченията на Епъл важат за всяка страна и всеки стор. В смисъл, в Англия изискват английски карти, в Америка - американски и т.н. Е как тогава преди месец с българската ми карта платих iphone 6 oт английския онлайн магазин? Сигурен съм, че и за американския пак ще става. Имам проблеми само с App Store-a и затова писах в една друга тема - там вече си изисква американска карта. Когато Епъл продават продукт/хардуер, няма логика да не искат да ти вземат парите. НО с App Store-a и Itunes нещата са по-различни. Най-вече заради това, че доста сериали например изобщо не се предлагат за продажба другаде, освен в САЩ. Или ако се предлагат са на съвсем други цени. В щатския стор има най-много съдържание и като цяло цените излизат по-евтино дори за едно приложение, което в САЩ е например 1$, а в Европа 1EUR.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Европа с наши карти не трябва да има проблем. На мен ми купиха 2 от Германия с наша карта, на Банка ДСК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове не споря с вас просто казвам какво ми отговори customer service live chat .Има голяма вероятност обаче да не са достатъчно информирани също както е като се обадиш на някоя БГ банка всеки различно ти казва ако ги питаш нещо .Не пречи да пробвам ако не става ще ми канселират ордера а ако става какво по добре от това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашите банки поне ПИБ, могат да задържат парите ти до 15 работни дни при канселиране на поръчка. Това не е много удобно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак бива. На мене при поръчка от английския стор преди няколко години ми прие мастеркартата, но заради адреса ми кенсълираха поръчката и ми задържаха парите 45 дена!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем да ги задържат някой друг ден та нали кредитната карта си има гратисен период :) Ама като гледам колко е сериозен човека ми в щатите уморих се да му казвам ,че няма да е заключен .Най-вероятно ще го взимам от Мтел накрая поне е с 2Год гаранция .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Относно гаранцията, Creative Center все още не обслужват iPhone 6

Здравейте Виктор,

За съжаление Все още нямаме позволението и сервизната процедурата, за да обслужваме тези модели iPhone.

Ако пожелаете ще си запиваша Вашите контакти и при ъпдейт на информацията ще Ви информирам?

С уважение,
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Уважаеми Дами и Господа. Ако някой се интересува от информация относно Айфоните в САЩ мога да предоставя такава нагледно по фактура от моите покупки както съм показал по-долу. Останалото което е в България Вие го знаете по-добре от мен. С пожелания за прекрасен ден и успешна седмица. ПП. Този пост се отнася за всички които се интересуват от тази информация и не имат или не могат да имат възможност да проверят как стои този въпрос. Това уточнение мисля че е нужно за успокоение на тези които вече са намерили способ и начин да се сдобият със любимият апарат на изгодни цени, тях това съобщение не ги касае, само за уточнение и улеснение на цялата заинтересувана останала част от Уважаемата Аудитория.Благодаря Ви за Вниманието и разбирането! ;)

Invoice Receipt

Customer No: 900004

Order Details

Product Name

Product Number

Item Price

Quantity

Ordered

Quantity

Fulfilled

Extended

Price

IPHONE 6 SPACE GRAY 128GB TMOBILE-USA

MG572LL/A

$849.00

1

1

$849.00

Serial No.: (FXXXXXXXXXXK)

APPLECARE+ FOR IPHONE - COL/AE

S4575LL/A

$99.00

1

1

$99.00

Subtotal

$948.00

Sales Tax

$56.88

Total

$1,004.88

Amount Due

$0.00

Payment Methods

$104.94 charged to American express XXXXXXXXXXXXXXXX

$899.94 charged to American express XXXXXXXXXXXXXXXX

For a total of $1,004.88

Additional Information

Invoice Number

Invoice Date

Terms

429892XXXX

October 2, 2014

Credit Card

Customer No: 900004

Order Details

Product Name

Product Number

Item Price

Quantity

Ordered

Quantity

Fulfilled

Extended

Price

IPHONE 6 PLUS SPACE GRAY 128GB T-MO-USA

MGC22LL/A

$949.00

1

1

$949.00

Serial No.: (FXXXXXXXXXXM)

APPLECARE+ FOR IPHONE - COL/AE

S4575LL/A

$99.00

1

1

$99.00

Subtotal

$1,048.00

Sales Tax

$62.88

Total

$1,110.88

Amount Due

$0.00

Payment Methods

$104.94 charged to American express XXXXXXXXXXXXXXXX

$1,005.94 charged to American express XXXXXXXXXXXXXXXX

For a total of $1,110.88

Additional Information

Invoice Number

Invoice Date

Terms

430634XXXX

November 1, 2014

Credit Card

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викинг ,не си единствения ,който си купува телефоните оттам. И на нас толкова са ни излезли- без мита,ДДС и т.н. 1200лв iPhone 6 64gb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...