Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Iphone 4, Samsung, HTC и други. Кое старо устройство все още е адекватно?


Wayward

Recommended Posts

Преди малко прочетох за проблем с батерията на iphone 4 и критики че вече не е актуален слогана It's just works.Това ме накара да си спомня колко критики отнесе и четворката и колко сравнения и т.н.Предполагам доста от вас имат четворки или приятели с такъв телефон.Искам да направим нещо като анкета:Притежава ли някой Android устройство или виждал ли е модел от 2010,който да се държи адекватно към днешна дата.Няма хейт или нещо подобно просто ми е интересно.Хайде налазвайте с мнения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така е вярно е за четворките.

Но разликата е че Джобс излезе и каза- да имаме проблем с антените наша грешка и ще го оправим. И го оправиха.

А сегашното ръководство си прави евтин "PR" като канят журналисти да си показват лабораторията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя телефон е легендарен, на него всичко се подкарва и наистина ако не го унищожиш физически, друг начин няма :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Експириа арк С, хардурът е подобен на 4-ката. Не е сток, така, че не знам коректно ли е сравнението. Със саянъдженмод е от началото на лятото(че му отрязаха официалния ъпдейт до 4.4) ама се справя прилично като за хемороид. Оригинална ОС: 2.3.4, последна официална: 4.0.4 и с нея влачи.

Очарован съм от iPhone 3GS - този телефон беше най - мощното на пазара тогава, не го настигнаха две години и все още работи отлично. Ненадминат е със петте години поддръжка.

Да така е вярно е за четворките.

Но разликата е че Джобс излезе и каза- да имаме проблем с антените наша грешка и ще го оправим. И го оправиха.

А сегашното ръководство си прави евтин "PR" като канят журналисти да си показват лабораторията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Тук си в грешка. Чичко тогава рече: "Не държите правилно моя телефон!"

С това всичко приключи. А, сегашното никак не е PR, лабораторията онагледява реално какво понася уредът и никак не е създадена за ей така. Подходът на Тим Кук е коренно различен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така е вярно е за четворките.

Но разликата е че Джобс излезе и каза- да имаме проблем с антените наша грешка и ще го оправим. И го оправиха.

А сегашното ръководство си прави евтин "PR" като канят журналисти да си показват лабораторията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Май не сме гледали една и съща презентация, защото Джобс каза "не го държите правилно, но ако е толкова голям проблем за вас може да ви предложим безплатен bumper".

А пък аз на моята 4-ка не съм имал никога проблем с обхвата.

Чак като излезе 4s се похвалиха, че са си оправили антените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, също и каза, че всички други смартфони имат подобен проблем. Имах Експерия Нео, стабилен телефон от среден клас още държи. 3GS беше ненадминат, по подръжка и качество. Мисля, че е на първо или второ място от всичките телефони при Епъл за годината, в която са излезнали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...