Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Покупка от онлайн магазин на iPad.


miroslav45

Recommended Posts

Мисля да си взема iPad Air 16gb WiFi от този магазин.Според вас устройствата нови ли са или рефърбишед или втора употреба или нямат гаранция...?

Имам леки съмнения,защото горе на страницата в зелената лента има бутон Mobiles&Tablets и там таблетите в гаранция са в отделна секция,която е празна.

Какво е вашето мнение,че аз си превеждам с Гугъл :smile:

http://www.eglobalce...space-grey.html

Редактирано от miroslav45
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това им пише на сайта, от което излиза ме са нови:

To ensure that our customers have excellent online shopping experiences at eglobal central, all our products are 100% original and brand new. All our prices have no hidden cost. We offer free shipping, with 24 working hours dispatch, for all in-stock item.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека каза, че не е на "ти" с английския, а ти му пускаш нещо непреведено...

С други думи пише, че всичко е чисто ново и 100% оригинално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

100% original and brand new

Не съм запознат със сайта, но от скромния ми опит, само като видя такъв надпис и вече са ми ясни като вчерашен "Телеграф".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съфорумник от другия форум им писал.

Шипват от Хонг Конг,но нямали допълнителни мита и такси и цената била крайна. Щях да поръчвам,чрез Гъбко,а те не поемат плащане на евентуални мита и ДДС...не ми се рискува.Отказвам се.

Ще го взема от Техномаркет-799лв.+кейс...мисля,че е добра цената.

Редактирано от miroslav45
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя савет е да изчакаш. Говори се, че на 16-ти, ще представят новите ipad-и, така със сигурност, ако не искаш най-новото, ще можеш да вземеш стария ipad с по-голямо намаление ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Първо се извинявам ако темата не е на мястото си, съвсем нов съм във форума. Ако трябва модераторите да я преместят.

Реших да си взема Ipad Air 16GB, в момента в един от техно магазините е на добра цена. Това ще ми е първото apple устройство. Искам да попитам дали е добра идея закупуването му от техно* предвид гаранционното обслужване. Ако не, бихте ли препоръчали магазин. Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купувай смело и не се притеснявай ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма официална дата все още, но след като го представят (айпад еър-а), ще мине поне месец докато дойде на пазара и съм сигурен, че цените в бг на по-старите модели няма да паднат толкова бързо, колкото ни се иска. Цените на втора употреба, обаче ще паднат по-бързо, поне според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че поне в близките 2 месеца едва ли ще има значим спад на цената на айпад еър. Гледам, че миналата година след излизането на тогава новия еър, по-стария айпад 4 е поевтинял значимо чак тази година март месец.

Едит: Моят iPad Air вече е факт :smile:

Извинявам се че използвам темата на miroslav45, но да попитам притежателите на iPad Air да ъпдейтвам ли до 8.0.2, предвид многото оплаквания от лаг и др. подобни при някои айфони?

Редактирано от drpetar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Отново ще си позволя да използвам темата, за да не отварям нова.

След като си взех iPad Air (първият ми епълски продукт, много съм доволен :smile: ), сега планирам закупуване на iPhone 5S.

Дилемата ми е откъде. :thinking:

Едната възможност е български онлайн магазин с 2 години гаранция към техен сервиз, другата възможност - от форума с 1 година стандартна гаранция от Apple към оторизиран сервиз (доколкото разбрах това е Creative Center). Цените са сходни.

1. За коя опция ще ме посъветвате?

2. Ако избера втората опция трябва ли да имам гаранционна карта, касов бон и фактура?

Съжалявам ако въпросите ми ви се сторят глупави, но не съм в час с тия неща. Предварително благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябват никакви документи при рекламация в Криейтив център. Гаранцията важи от деня на първата активация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично винаги бих предпочел онлайн магазина не само заради гаранцията, а и защото ще получиш точно тези документи за покупката, които няма да имаш, взимайки апарата от човек.

Ако се наложи предявяване на гаранционен дефект в случая ти ще комуникираш с магазина, а не с Криейтив център директно.

При втория вариант (когато аз съм купувал от човек) винаги можеш да поискаш поне касовата бележка за покупката на апарата.

Гаранционна карта и фактура няма кой да ти издаде, а и не са ти необходими за гаранция пред Криетив център.

Едит: С Тони сме писали по едно е също време, сори. :smile:

Едит2: не ти знам плановете какво точно ще купуваш, откъде и на каква цена, но погледни цените на търговците на iPhone 6 и прецени дали да не инвестираш още 200-ина лева и направо него да вземеш.

Ти си знаеш сметките, разбира се, а 6-цата вече спокойно може да се намери в диапазона 1300-1400лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Документи и касова не е лошо да има. Не дай Боже кражба, ще ти трябват в полицията за установяване на стойността при подаване на жалба. Иначе, от човек излиза най - изгодно в повечето случаи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. Ориентирах се.

...

Едит2: не ти знам плановете какво точно ще купуваш, откъде и на каква цена, но погледни цените на търговците на iPhone 6 и прецени дали да не инвестираш още 200-ина лева и направо него да вземеш.

Ти си знаеш сметките, разбира се, а 6-цата вече спокойно може да се намери в диапазона 1300-1400лв.

Едва сега видях втората ти редакция.

Мислех си и за 6-ца :) Но държа на 5S не толкова заради парите. Първо искам малък телефон и петицата е точния размер. (От 1,5 г. съм с Ноут 2 с идеята да съчетая телефон и таблет, ама така и не свикнах с големината му. Дори и 4,7-те инча на шестицата не ми допада като габарити) Второ, дизайнът на петицата ми харесва много повече. Което разбира се е въпрос на личен вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...