Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Пускането им в продажба в Китай, не е фактор за подценяване а всички можем да предположим кой е предпочитания модел там. Като цяло е така и в Европа нещо, което не е било много очаквано от Apple. Ето малко: http://9to5mac.com/2014/10/07/with-stronger-than-expected-demand-for-iphone-6-plus-apple-reportedly-shifting-some-production-away-from-iphone-6/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Демонстрационна и активирана бройка на 6+ има в Ментел, в Сердика :smile:

Вчера минах и вече нямаше. Не можаха да ми отговорят кога ще има пак поне изложен, жалко исках да го пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея защо в цяла Европа и САЩ доставката на 6+ след онлайн поръчка е месец време (тоест два пъти повече от времето за доставка на 6)?

Това означава, че е по-търсения модел или не са преценили правилно производството му и са дали приоритет на чистата 6-ца, защото не са очаквали така добре да се продава плюса?!?!

Питам някой дали е чел нещо някъде и не ми трябват разсъждения тип научна фантастика и фантасмагории.

Тук в Мадрид във всеки апле стор ги имат налични(в момента), но ако искаш да си го поръчаш онлайн се случват някакви странни неща..

Влизаш в техният сайт, избираш си модел и ти изписва 3-5 дена за доставка и след като го платиш ти изписва 3-4 седмици...

Редактирано от Fakoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как в навсякъде в БГ се продава iPhone 6 на ненормални цени, а никой се не сети поне някакви свестни аксесоари да предложи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво разбираш под "свестни аксесоари", но аз лично на доста места срещам разнообразие от модели.

Не са оргиналните, разбира се, но и те ще дойдат.

За момента предпочитам да ползвам к`во да е, но все пак да пази.

И протектори за екрана има, но китайците в бързината не са ги направили като хората и тези, които на мен ми харесват както и да го гънеш загрива почти цялата предна камера и снимките са красотичка. :tooth:

В iabalka в Сити център в Лозенец също ми показаха 5-6 вида кейсове, но и те не са оргинални.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под свестни имам предвид ако не оригиналните, то поне нещо на Spigen.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В новмак ги има оригиналните

https://www.novmak.com/accessories/all/iphone-accessories

Чудя се черна или кафява кожа за space grey, съвети ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма в новмак, аз направих поръчка, а те ми казват, че няма. Ами като няма защо са ги качили на страницата си?

Към момента в България не се предлагат оригинални кейсове на Apple за 6 и 6+, а ако някой знае къде има, нека сподели, аз проверих навсякъде, даже питах за дата и по повечето места изобщо не знаеха. Аз го отдавам на факта, че телефоните още официално не са пуснати в България.

Иначе според мен - за сив - черна кожа, за бял и златен - кафява. Аз ще вземам кафява.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно телефона (каквато е темата). Малко ме беше подразнила по-високата цена. Естествено го взех - 6-ца и сега се чудя как съм се мъчил с предишният! Единствена забележка: заради необичайно разположеният (за Apple-user) power бутон, понякога, когато го заключвам, натискам и бутона за намаляване/усилване и съответно: телефона не се заключва. 2-3 програми започнаха да крашват, въпреки че са оптимизирани за 6-цата, но им прощавам. Калъфката, която ползвам е генерик, но не намалява удоволствието от употребата. Вече си мисля, че бих ползвал и големия +.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До преди малко ни даваше уроци по пазарна икономика и как всеки може да си продава на каквато цена иска а сега това ;) Заеми една позиция де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав в случая. Никой никого не принуждава да взима телефона и съответно калъфа, но когато си дал 1500 лв+ за телефон и ако си имал лошия късмет да си изпуснеш предишния телефон и да го чукнеш, си готов да дадеш пари за калъф. Ако пък си ползвал всякакви китайски калъфчета, например такива по 1-2 $ или по 5-10 лв от сергиите и след това веднъж си взел нещо качествено ( спиген или оригинален ) и си видял разликата, приемаш че всъщност цената от 60-80-100 лева за хубав стилен качествен калъф всъщност изобщо не е толкова висока. Почти винаги съм бил с калъф на всички iPhone. След като си купих спиген за 5s-a спрях с покупките на китайски калъфи ( въпреки че и там има доста попадения ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой от вас има бяла 6-ца?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То бяло отпред нямат Silver и Gold?

Ако под бяло визираш това, разбира се.

Сина е със златен.

Защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един въпрос. Някой с 6 или 6+ да е бил в чужбина и да е ползвал интернет в роуминг? Имал ли е проблем? Днес ми се оплака човек с 6-ца, който до сега е ползвал интернет в роуминг с iPhone, но от както е с 6, няма такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе взех днес една бяла(silver) 6-ца и ми беше любопитно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Белгия, имам огромни проблеми с роуминга - айфон 5 - 8.0.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един въпрос. ...

Да не е "оплескал" нещо по настройките General > Cellular ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Всичко си е както трябва да е. Преди пак е бил с iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings > Cellular > EU Internet пробвал ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен започнаха копчетата леко да се разхлабват. В началото ми направи впечатление как здраво са захванати, но сега вече мърдат като на 5-цата. Особено суича за вибрация. Не казвам, че ще паднат всеки момент, но просто доста бързо се амортизираха :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига си ме дразнил! Как го ползваш с една ръка?! Какви са тия пръсти, да не си пианист?

6+ ме кефи супер, ама не мога да набирам с една ръка. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-големи ръце имаш, аз така държа 6-цата. Ще си направя операция за удължаване на пръстите. :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много 'лъзгави новите телефони. На никой ли не му прави впечатление? Вчера с един приятел се видях, който стои още на 4-ка (защото дори iPhone 5 му се вижда голям) и това му беше първия коментар като разгледа моята 6-ца. И е прав.

Малко личен опит - като се събудя сутрин и докато мина през всички фейсбуци, мейли и ютюби доста често ми се изплъзва телефона от ръцете и само си мисля как ще ми се случи някой път в движение навън и ще падне на някой бордюр. :) А нещо хич не ми се иска да му слагам някакви калъфи и мушами...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...