Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ПИБ/Фибанк - интернет банкиране?


profusion

Recommended Posts

Процедура някаква, но нали затова има акаунт с парола и юзър, който те оторизират така или иначе… Както и да е по-добре от нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • profusion

    9

  • londongunner

    7

  • dedil

    6

  • DreamcatcheR

    5

След ъпдейта на приложението на 10.11.2014 г. версията е изцяло преработена и разширена с нова функционалност за преводи в страната и чужбина.На началният екран пита дали искаш да използваш my.fibank или e-fibank . При първият вариант се влиза и ползва , както до сега (пасивно), при вторият вариант (активно банкиране , преводи) се иползва потребителското име и паролата от тоукън устройството , които ползваме за влизането досега през браузъра за онлайн банкирането. Лесно е за навигиране , на мен ми допадна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че се разходих до банката и се оказа, че корпоративни клиенти НЕ МОГАТ да оперират с приложението. Това ми казаха там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако му добавят TouchID support на това приложение, цена няма да има! (от камбанарията на физ. лице :) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, с каква скорост правят ъпдейтите предполагам, че ще добавят тази функционалност, когато вече е "излязла от мода". ПИБ със сигурност е първа, но отзад напред по отношение на мобилните приложения, да не говорим за банкирането. Дори да допуснем, че може да се ползва, дори и само от физ. лица е налично от няколко дни, други банки го имат поне от 7-8 години!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам фирмена и лична сметка в ПИБ. Свалих приложението но не тръгна веднага. Наложи се да ида до офис и да поискам активиране. За физически лица може да се правят преводи от телефона, като в банката посочваш дневни лимити за това. Може до 4000 лв на ден. Всичко това без токен и ел. подписи, но трябва да се заяви в банката.

За юредически лица нещата са различни. Не можеш да регистрираш юредическо лице, ако не регистрираш първо физическо, а за това ти е нужна и лична сметка. След като регистрираш физическото лице, към него закачат и юредическото и така можеш да виждаш и двата акаунта. От фирмените сметки все още не е възможно да се правят преводи без токен или ел. подпис, но казаха че работят по въпроса.

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Това добре, ама защо не им увря главата да сложат за вход директно с touch ID и face ID не знам, аз се отказах да ги ръчкам повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за което е писал колегата по горе, че работят по въпроса 2014та....още работят :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си реших проблема с ПИБ кардинално. Спрях си картите, затворих си сметките и оставих само 1-2 депозита за плащане на комуналните. Не стига че добавят какви ли не такси, пък 1 приложение не могат да направят като хората.

Е, ако въведат Епъл Пей, може и да се върна ))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това добре, ама защо не им увря главата да сложат за вход директно с touch ID и face ID не знам, аз се отказах да ги ръчкам повече.

Bulbank като сложиха за вход face id каква полза след като не му оправиха резолюцията а е все едно съм с iPhone 4


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм им, най малко 10-15 пъти. Разменяхме си имейли, но останах с впечатлението, че си пиша с тинейджър дебил.
Няма шанс да се случи, ако не сменят, отговорните за това приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Не мога да повярвам, в последния ъпдейт на мобилното приложение сложиха най-накрая TouchID за вход и потвърждение при разплащане, чудя се след толкова време дали да не им драсна няколко благодарствени реда...

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...