Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Globul става Telenor


WULAS

Recommended Posts

Днес видях рекламата на страницата им в фейсбук, в мола във Варна даже беше сменена табелата. Според вас дали ще пуснат LTE, и дали ще предложат нещо ново? Като цяло главното което очаквам е да си оправят обхвата във Варна и всички градове, няма да се излагаме.

Мнения? :tooth:

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    34

  • profusion

    21

  • Alxx®

    19

  • dedil

    15

Да оправят първо настоящата до прилично ниво, пък за лте не е притупал тупана. 20-тина мегабита е неприлично ниско за umts, ти за lte си се загрижил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Глобул но в последно време доста са ми блудкави, не знам дали причината е ставането в теленор но от 1-2 години нямат никакви нови неща, едни и същи планове едни и същи неща.....другите поне се опитват да разнообразят нещата си.... много застояла работа. Да не коментирам 3г-то няма нужда от коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм недоволен от обслужването в офисите им или по - точно от една служителка на "Червен площад" във Варна. При поздрав от мен "Добър ден" да ми отвърнат с "Кво?" според мен е доста неприемливо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със служителите е при всички мобилни оператори и не само те. Няма оправия ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ела да видиш офиса на мтел в който влизам понякога. По принцип съм на виваком по принуда, но ми прави впечатление вежливоста.

Иначе очевадно на всички прави впечатление застоя на глобул. Всички се опитват да пускат телевизии, домашни телефони, 3 в 1 и т. н, докато при глобул - нищо.

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз основно в тия на МТел влизам. Казвам ти пагубно е. Фалшиво вежливи са и си личи от километри. А недай си боже да трябва да съдействат за нещо ... първо ще те пробват да те изклатят и ако не си знаеш правата си изцяло прецакан. Както и да е, не това е темата. Дано в Глобул нещата се оправят, а не само да лъснат табелата и да сменят буквите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....да лъснат табелата и да сменят буквите.

и аз това се чудя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен служителка от Глобул ми каза, Януари започвали изграждане на LTE. Аз се махнах от тях и съм 100 пъти по-доволен Пълна скръб са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки, който се е махнал от даден мобилен оператор, е адски доволен от това, боготвори новия и заклеймява стария. И така до следващата смяна. Аз затова съм от 1996 при един и същ и не се занимавам с глупости. А като ви пуснат бленуваното LTE, повечето ще го изключвате, защото хаби батерията няколко пъти повече от 3G, а то, по мое скромно мнение, си е напълно достатъчно за мобилна връзка, поне при моя оператор. 7-8 мегабита ме удовлетворяват напълно за да чета форуми и фейсбук, да пращам мейли и да гледам клипчета в тубата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Мтел много подобриха обслужването последната година.Не искам да им правя реклама, но определено се опитват да променят някои неща.Два пъти съм влизал в техен офис тази година и получих нужното внимание.Като си спомням какво беше обслужването преди това...мъка,мъка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко месеца си прекратих отношенията с тях заради лошия обхват. Учудващо е, че ме пуснаха доста лесно. За 5 минути си прекратих договора с тях. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Амбициозната програма за обновяване и подобрение на мрежата на оператора, която Теленор стартира през април тази година продължава по план. Към края на септември, около 40% от мрежата на компанията е подменена и проектът се очаква да приключи по график през първата половина на 2015 г.

Г-н Велан също така обяви, че Теленор скоро официално ще предложи iPhone 6 и iPhone 6 Plus на българския пазар на изключително конкурентни цени. Скоро всички клиенти на Теленор ще могат да закупят устройствата от избрани магазини на оператора в страната. Теленор е изключителен представител на Apple за iPhone в България.

Копирах го от статия в интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ги видим тия цени, че като им гледам плановете нещо пак не са адекватни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

… Теленор ...официално ще предложи iPhone 6 и iPhone 6 Plus на българския пазар на изключително конкурентни цени. Скоро всички клиенти на Теленор ще могат да закупят устройствата от избрани магазини на оператора в страната. Теленор е изключителен представител на Apple за iPhone в България.

Може и да не съм в час, ама… ако са "изключителен" представител не е ли задължително да продават на цени, предварително договорени с производителя, т.е. Apple, както всички представители за Европа. А и защо ги няма никъде по официалните документи на Apple, достъпни в мрежата? :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж са станали от днес , имали нови планове, а сайта си е пак глобулски....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то, ако се ставаше от днес за днес партньор на епъл...

Много са ми странни. Аз ги чаках повече от година за нещо адекватно, но толкова мудно навлизане на пазар не съм виждал в никоя сфера.

Пък и съм сигурен, че останалите оператори ще коригират офертите, ако на теленор са нещо изключително. Ама в новите планове няма нищо конкурентно, та да видим.

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.....Ама в новите планове няма нищо конкурентно, та да видим.

Дай и на нас тия нови планове, къде ги гледаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@WULAS те сайта си не са оправили, а ти чакаш carrier...

Има скрийншоти по разните тек новинарски сайтове и блогове. Да не правя тук реклама...

Ама примерно за 30 лева: 2000 мин в теленор, 250 към други мрежи и 1500 МБ нет.

Сравнено с промоциите на другите два, са се стиснали яко :)

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес са станали Теленор. Потвържавам го, минах през Бизнес парка следобяд, то не бяха балони, шатри, бели маси и т.н. Атрибути на западни масовки от този вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една от какичките днес във Варна мол предложила на баща ми да се снимат и да постне снимката на страницата им и играел по тоя начин за томбола за някакъв самсунг. Той се снимал за спорта :tooth:

P.S Сайта им работи от части.

7704533i.jpg

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...