Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Globul става Telenor


WULAS

Recommended Posts

На 1700 метра в балкана, ни Ментел ни Вива... Глoбул, фулл и нет и телефoния. Не съм им клиент, нo трябва да гo призная!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    34

  • profusion

    21

  • Alxx®

    19

  • dedil

    15

Винаги има места на който единиа оператор го има, а другите два ги няма. Аз пък ще ти дам пример за точно обратното и то в населено място - над Кресна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Някой знае ли как да се проверя МБ на айпада след като не мога да пратя смс за да регистрирам картата в МайТеленор, и адреса http://turbo.lp.telenor.bg май не бачка защото дава едно и също и вероятно е остатък от глобулските страници?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ако си регистрираш картата на my.telenor.bg няма да се получи номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ако си регистрираш картата на my.telenor.bg няма да се получи номера.

То добре ама как да регистрирам като айпада не може да прати СМС за да получи парола за портала!?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да я сложиш за малко в нещо друго, което може да праща СМС?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да я сложиш за малко в нещо друго, което може да праща СМС?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Нямам на какво, картата не става за 6-цата....доста тъпо и недоизмислено от тяхна страна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поискай от някой за секунди един прост телефон, колкото да пратиш съобщението.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем с Виваком на iPad-а. Няма как да се проверят оставащите мегабайти, дори и през сайта им. Бях писал на съпорта и ми отговориха, че за момента на картите с мобилен интернет нямало как да се проверява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На теленорските/глобулските има, но трябва да е поставена във флашка и да ползва тяхната програма за свързване, иначе си има специално меню за изпращане на смс-и, както и за проверка на използваните мегабайти. Не включих просто, че е дейта карта. Става сложно - трябва тяхна флашка и уиндоуски компютър, програмата си се инсталира сама от флашката. Единствената друга опция май е озвъняване на 123 срещу 2ст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Вива в сайта си излиза трафика за мобилен нет на таблет:

a2fd7c60141740eb.jpg

(днес ми започва новия период и още нищо не съм ползвал)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно са го добавили. Преди време като се опитвах да проверявам и нямаше информация им писах на съпорта, и след като разбрах, че "за момента няма такава възможност" спрях да им ползвам сайта. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Някой знае ли в кой сервиз отиват телефоните и как мога да се свържа с него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В криейтив или никъде. Теленор нямат собствен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат ли онлайн следене на статуса на сайта? Иначе за сервиз не знам, казват, че е собствен, питай на 123, ако уцелиш готин служител ще ти каже.

Едит: току що питах, техен е сервиза, нямат или не искат да дадат номер за връзка, питах поне тук в България ли е, казаха да. Следи се с номера от протокола на сайта, дано ти е полезно!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е за iPhone .

Писах им едно гневно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За iPhone използват Creative Center, а за всички останали си имат собствен сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз конкретно питах за iPhone, защото не знаех че не е и ми казаха, че не е креатив... Може и да лъжат, се да ги знам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, телемор няма сервиз. Никакъв. Нали знаеш вица за бисквитите "катеричка"? Имат някаква фирма подизпълнител, както има ментел. Сама си прави извода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...