Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Globul става Telenor


WULAS

Recommended Posts

Tия планове трябва да са с 50% off, за да си заслужават. И не мога да си обясня това стискане за недаване смс-и към всички оператори в плановете. С тия viber-и, imessage-и, whatsapp-и и т.н., кой толкова праща смс-и в днешно време?

Това "pro" в "web and talk pro" за "пропаднал" ли стои?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    34

  • profusion

    21

  • Alxx®

    19

  • dedil

    15

Да, има нови планове и са доста добри, аз лично си избрах споменатия по-горе за 29.99 с 2500 минути към Теленор, 250 към всички и всичко останало в България, 1.5 GB нет на висока скорост, 250 SMS към Теленор и резерв 200 минути към всички и 600 мв нет, като интересното е че този резерв е за целия договор, но ще може да се дозарежда допълнително, като все още не бяха известни пакетите и цените им, но това е подобно на старите пакети за дозареждане на нет примерно Go Web Turbo мисля че бяха, които според плана даваха някакви мегабайти бърз нет за 1-2 лв. Хубавото беше, че всичко стана по телефона, след като сериозно разпитах жената за подробности, планът влиза в сила от днес, някакви минути след като се разбрахме получих съобщение, че е активен, а документите ще дойдат безплатно на адреса за подпис до 3 работни дни. При мен специално не се промени срока на договора, защото оставаше една година. Тарифните планове ще могат да се сменят на 6 месеца, за момента поне само към такива на същата или по-висока цена. Предложиха ми дори телефон на преференциална цена или на лизинг, но аз точно взех на малката преди месец и в момента не ми трябва още товар към месечната фактура. До колкото разбрах за домашните телефони и мобилния интернет за момента няма промени. Също така важи и комбото, сключено преди това, което в зависимост от комбинацията абонаменти дава до 20% отстъпка месечно от таксите на включените номера. Това е на прима виста, което си спомням, имам и плановете, ако е позволино мога да ги копирам тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това не се сетих да питам, принципно говоря много и никога не ме е интересувало.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На секунда само voip се таксува вече..

Търсих, търсих, но не намерих повече инфо за плановете. Само тези двата от снимките по-горе ли са засега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По Нова даже споменаха шестиците в рекламата на Теленор;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

M/у другото, рекламите са много силни! Най-накрая малко качество в това отношение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Dessy: не са адекватни. Аз за 25 лева, имам 600 минути към всички (виваком, глобул) с прехвърляне на неизговорените. Безлимитно към мтел и всички стационарни. 1500 мб на бърза скорост. Това на мтел. Имам служебен вивакомски, който го сцепвам от говорене, най вече към други оператори и плащам само таксата но тя е към 40 лева мисля.

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да видим и цените на iphone!Досега винаги от тях съм купувал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@hgeorgiev, аз за Мтел не искам и да чуя, това което цитираш действително не звучи зле, но като обслужване и условия не ми допадат. Да не разводняваме темата, но всеки си избира и според нуждите и броя контакти, с които говори. За мен това е перфектния оператор от не големия избор на нашия пазар, а догодина ще прехвърля и нашите на него и тогава почти няма да ми трябват минути извън мрежата. Да не говорим, че примерно условията за лизинг са(бяха) доста по-свободни - в смисъл, че можеш да имаш до 5 лизинга ( 4 на всички полагащи се карти за физическо лице, плюс един по карта, прехвърлена от друг оператор) стига да не ги променят сега, това е доста удобно, поне за мен - правила съм го. Има и разни други, наглед дребни неща, които за мен са важни, ако щеш и чакането за връзка с оператор. Но все пак да не се отклонявам от темата, мога само да пожелая успех на Теленор и дано най-сетне получим едно наистина европейско ниво на обслужване и услуги.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

офф/

Чакане за връзка с оператор? При Вива в 90% от случаите дори не дочаквам да чуя сигнал свободно. :)

Иначе коментарите за Теленор са, че е най-калпавият оператор в Норвегия с най-неизгодни планове...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно па на Глобул съм чакал 40 Мин на изчакване за разни консултации, без да преувеличавам.

Не че на Виваком не съм де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам с нетърпение цените и дано са много добри, защото винаги след тях падат цените на отключените телефони, в които винаги съм се целил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плановете са по-добри от колкото бяха, но има какво още да се желае. Интересно е това с резерв минутите и МB, за около 25 лева получаваш доста повече неща от колкото бяха старите планове. Другото което би било добре е да може да си подновяваш договора когато решиш и да си взимаш нов апарат. Досега беше доста неприятно, че трябва да чакаш изтичането на договора ти и чак тогава може да вземеш телефон.

В момента най-добрата оферта е на Виваком тази която е с 70% намаление от 99 на 30 лева с 2000 мин към всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел отговаря на Виваком от днес или утре влизат в промоция и те

От утре до 16 ноември план Трансфер L освен с 1800 национални минути и 4500 МВ ще се предлага с такса 29,93 лв. (-25%)с прехвърляне на неизразходените минути и 0лв/мин. към Мтел и фикс. при изчерпване. Трансфер XL с неограничени минути и 10000 МВ за 39,96 лв.(-60%). Цените са с ДДС, офертите ще важат за нови и съществуващи абонати при сключване на договор за 2 години. Ако има друго ще стане известно утре.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А таксуването на минута или на секунда е?

Таксуването е 60/60, т.е. всяка започната минута се таксува за цяла. И още малко подробности - след изчерпването на мегабайтите на бърза скорост, за плановете на 13.99 и 19.99, скоростта пада на 64kbps, а за останалите - на 128kbps.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах че днес щели да пуснат шестицата, но още го няма в сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще има някаква пресконференция по повода, не може да мине незабелязано и сигурно след това ще го качат на сайта, то и без това още се работи по него и не всичко е ОК.

Едит: по неофициална информация, iPhone 6 16 GB ще бъде 799лв с двегодишен договор с такса 34.99лв.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се очаква пресконференция в която да обявят официално началото на продажбите на iphone 6.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хаха

Винаги н такива ситуации ви гледам отстрани и се чудя каква е тая какафония и за какво става въпрос всъщност.

Без да се обижда никой, ама 90% от пишещите в такива теми просто я пълнят за идеята и за спама, без дори някаква идея за купуване на апарат.

Както и да е.

Нямат наличности все още и за корпоративни клиенти нямат и цени.

Най-рано другата седмица ще имат яснота, но със сигурност ще предлагат 6 и 6+.

Аз лично не мисля, че ще има драстични разлики с Мтел и Виваком, но да видим.

Сигурно ще са надолу цените, разбира се, ако ще бъдат съобразени с официалните европейски цени на Apple, но няма как апарат без договор да струва по-малко от 1300 лева.

Нека има конкуренция, което е добре за нас като клиенти, но пък цените на пазара като цяло от две седмици вече са безкрайно нормализирани и който иска си е взел я кеш, я на изплащане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кеш ясно,но говорим за договор и съответно евтин апарат(като в цивилизацията)!Другите 2 оператора ги видяхме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor - говориш за нормализиране и за цена без договор, Мвзел 2000 за 16 при iPhone 6 и 2200 за 16 при iPhone 6+? wtf ? Виваром въобще нямат такава опция. Да направиха голяма стъпка при плановете си за да нормализират крайната цена, но това въобще не ме сгрява.

iPhone е най обикновен потребителски телефон създаден с поглед към най обикновенния потребител.

Само в България трябва да имам фирма и да водя предизборна агитация по телефона за да ми е в таргет групата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък предизборна агитация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм трябва да намина днес през Мола да ги видя що за стока са тия Теленор.. ако ме грабнат с някой хубав план,може и да си помисля за оставане при тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай празниците ;)

Просто съвет :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...