Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Globul става Telenor


WULAS

Recommended Posts

@dessy

Преди андроидите не си ли имала айфон, или сега ги разцъкваш и затова ти е интересно ?

Опитвам се да намеря причина, поради която премина на другия бряг (да не се бърка с брега на който е Тим Кук).

Ако си беше останала с андроид можеше да ти пише и това:

23b65245daebb5a2a76256302407d9cb.jpg

Редактирано от MMJ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    34

  • profusion

    21

  • Alxx®

    19

  • dedil

    15

MMJ звучи като местан в парламента: "ако беше..." тъжно-тъжно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: A,като не ми дреме за Теленор(Глобул),да изхвърлям ли телефона?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@MMJ, не съм имала iPhone преди андроидите и да интересно ми е да го разцъквам, а причините да си го взема са много, но това не е тема за тук, да не правим повече офтопик, ако искаш пиши на лични :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не беше ли казал някой, че доставки на 6/64 се очакват след 20-ти? Може би, ако си поръчаш в някой магазин, ще ти се обадят при получаване. Друг вариант е да се обадиш в кол центъра и да питаш, аз примерно преподписах договорите по телефона и ми донесоха документите с куриер безплатно за подпис, попитаха и за телефон на преференциална цена, но за момента нямам възможност, та мисълта ми е че може да ти го доставят заедно с документите, особено ако си по програма заедно - звънни на 1515 и питай за вариантите, обаждането е безплатно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли както примерно аз като вземах моя нямаше черен и хората от съседното бюро си поръчваха спейс Грей за еди коя си дата?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента тече свдмицата на обновяване на мрежата за Пловдив и забелязвам на доста места вместо gprs ми излиза Е което преди в Пловдив почти не ми се е случвало. Някой с наблюдения?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен изчезна чакането по 1-2 секунди преди започването на разговор;)Дали 8.1..iPhone 6 или Теленор,незнам?!Чак му свиквам още:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едж новост през 2014-та звучи като черен хумор. За жалост е факт: в София се появи август - септември. Трагично е да обновяват мрежа, която е била върхът на сладоледа през 2003-та година, а текущите стандарти да се поддържат само на хартия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Факт, но дори и тук /не че е някакъв критерий/, на мрежата на О2, като няма 3Г минава на ГПРС. Това да видиш "Е" си е рядкост. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В UK мрежата на о2 не е от най-добрите, макар,че има и по зле. Най-добрата там е vodafone.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се бавят с Carrier bundle щото на андроидите вече пише Telenor..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няколко дни не мога да спя,че на тях им пише Теленор!Отивам до аптеката за успокоителни!Ако някой иска,да казва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги питах във фейса и ми казаха, че били направили всичко, което зависи от тях, подали са информация към производителите и вече зависело от тях, което силно не ми се вярва, но това беше отговора.

09500193ebfca8c200a2730291cd4693.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Telenor имат проблем с отварянето на сайтове, базирани в чужбина, да не си помислите, че причината е във вашия телефон:

d8485e92072a8b08e2e103e7866ddb63.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Международния нет е проблемен навсякъде от снощи (или поне на доставчиците, които аз ползвам), та и при Мтел е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тези поне си го казват, иначе аз не забелязах проблеми с Близу, но може би зависи точно къде са сайтовете, аз отварях 4pda и xda само днес.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега разбрах защо не мога да пращам iMessаge, то не бяха настройки то не беше чудо, но не ми мина през ума да вида дали имам международен трафик.

Редактирано от dViktor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според нов пост, проблемът е отстранен :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак толкова голяма болка за умиране ли е това че все още пише BG GLOBUL?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за логото беше старо, просто за да не са последователни постовете бяха сляти, става дума за проблем с международния интернет, което може би е болка за някои, които отварят подобни сайтове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, когато закъсам така слизам до мазАта и взимам две кофи и… зареждам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...