Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS X Yosemite 10.10


arm11

Recommended Posts

Явно зависи от системата. На mac mini 2010 ми предлага само днес, утре... (четирите), а на ретината late 2013, снощи имаше калкулатор и още някакви (к'вото рекламираха)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам супер нет, а дърпам с 50-100kb :(. К'во става, защо така?!??!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не сподели , дали системата е лакома за рам?

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-горе споделих, че върви идеално. Кой го интересува лаком не лаком!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно началните версии са бъгави, но по сведения на вашите коментари се вижда, че сте доволни от новата ОС. Ще изчакам още малко,защото имам доста приложения които няма да са съвместими със новата ОС. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам приложение което да не ми върви като при Маверикс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Edit: Прекъсването на Wi-Fi, е било от рутера намястото, където бях. В нас направо лети. С иконите свикнах, като цяло с новата визия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблеми с pairing между мак-а (late 2013 - 10.10) и 5-ца (8.0.2). Не ще и не ще. Показва цифрите за pair - connected - disconnected. Няма Handoff, няма смс-и, няма звънене. Всякакви гимнастики пробвах: включен/изключен handoff на мака/на телефона, със/без wifi. Единствено се връзват ако пусна Hot-Spot, ама пак няма Handoff. На 5s още не съм му сложил 8.0.2, за да пробвам (трябва да пробвам после дали поне pair ще иска).

П.п. И 5s 7.1.2 не желае. Ще пробвам на air-a по-късно (mid 2013 10.9.4). Ако и там не стане, е*аси къръка съм...

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах един малък лаг /който сигурно е само при мен :) ест./ като дам превю на някоя току-що изпратена снимка от iMessage и първият път се забелязва леко лагване, след това си е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз такъв лаг имах на 10.9, много ме дразнеше но след няколко ъпдейта изчезна...

Още не смея да сложа новия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих го на макбук-а ...ако успея да свикна на плоскотията, може да го кача и на хакинтоша утре. За сега всичко работи бързо и без забележки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблеми с pairing между мак-а (late 2013 - 10.10) и 5-ца (8.0.2). Не ще и не ще. Показва цифрите за pair - connected - disconnected. Няма Handoff, няма смс-и, няма звънене. Всякакви гимнастики пробвах: включен/изключен handoff на мака/на телефона, със/без wifi. Единствено се връзват ако пусна Hot-Spot, ама пак няма Handoff. На 5s още не съм му сложил 8.0.2, за да пробвам (трябва да пробвам после дали поне pair ще иска).

П.п. И 5s 7.1.2 не желае. Ще пробвам на air-a по-късно (mid 2013 10.9.4). Ако и там не стане, е*аси къръка съм...

http://appleinsider.com/articles/14/10/17/yosemite-updaters-will-need-to-wait-for-mondays-ios-81-launch-for-sms-relay-instant-hotspot

Тук пише, че в понеделник ще има ъпдейт на IOS 8.1 и тогава ще може да се пращат смс-и от мака:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го бях забравил. Но pairing-a и handoff не си ги обяснявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо бъгче със сървърите ще да е. Има хора с проблеми при активирането на аймесидж и пр. екстри. Виктор Михов ще се оплаче и той, по някое време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих го на макбука и бачка добре. Звъни набира и праща съобщения. За СМС-си не съм пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен не звъни и не получава смс, някакви настройки ли трябват????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-малкото IOS 8.0 за да звъни, а за смс в понеделник след ъпдейт до 8.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, справих се със звъненето, само смс не може. Ще чакаме понеделник. Хубава ОS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един друг мултинационален форум, хората с хакинтоши направо ъпдейтват в стил "Apple style"(директно ъпдейт през аппстора) Някои дори се радват на успешен ъпдейт. Условието е да си с Clover bootloader. Доста смели хора ...или ползват ОС-а само за забавление :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грозотияяяяя :swear:

Добре, че поне 3Д дока си върнах. Тия дни ще мъча иконите, да я разкарам тая...толерастия от погледа ми.

По същество - за първия час ползване, нищо не хълца и е мазно. Ще видим натам.

Edit: Сафари ме дразни със смотания ситен шрифт на туул бара, постоянно се взирам и ме болят очите. Представям си какво е на 13"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 13-ка усещам, че ми трябват очила. :D

Иначе съм с двата ОС-а и като пусна Yosemite-то ми се вижда суперско пред Mavericks-a. Дока ми хареса още първият път когато сложих бетата. А днес ще пробвам OS X Installer-a, който се появи след инсталацията:

4u3y3uge.jpg

Този дял на бетата го нямаше. А recovery 10.10 още си стои. Може би е заради това, че инсталирах Yosemite директно върхи GM без да трия.

п.п. Сега работи малко мазно. Бях с чиста инсталация на GM, преди да си ъпгрейдна харда и положението беше много добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте вариант да си върна малките табове на Сафари?! Не се сещам с някакъв плъгин ли го бях направил!? Другото, което ме дразни е, че тръгвам да търся в адресната лента, която е настроена по подразбиране за Гугъл а ме праща в Бинг!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...