Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pangu Untethered Jailbreak за iOS 8.0.x - 8.1


Alxx®

Recommended Posts

Не става въпрос за "доларчето". Ти, предполагам си дивелъпър и тръпнеш в очакване да си нагласиш софтуера за 8.х.х, за да продаваш в сидиа стор, да? За трети път ти предлагам да прочетеш отново първия пост. От 6 години не е пускан веднага такъв пробив, а винаги всичко е било наготово и удобно, а ти не си се замислял хората през какво минават, за да ти го осигурят на аванта. Мен пък точно този джейл ме върна в добрите стари времена на 1.х.х, когато нещата изискваха търпение, труд, упорство и всички си помагаха със знания взаимно. Да, де, ама не - готованковците мрънкат. Всички са им длъжни и ако не е перфектно, значи са тъпаци.

П.П. Позволи ме да те попитам, от кой модел си с айфон и на каква възраст си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също с каквото съм могъл съм помагал тук във форума, най-вече преводи на навигационни приложения, Бг глас за google maps ( от андроидската версия ) ; български речник от Mac OS X, го импортнах по усет в речника на iOS... Не е като да съм типичният готованец... Не съм дивелъпър, юзър съм и съм запалянко на туийковете и удобствата, предлагани от джейлбрейкнатите у-ва. Не 1 и 2 iУ-ва съм си играл да джейлвам и подобрявам на приятели и познати и то не срещу възнаграждение...

В "играта" съм от времето на iOS 3 и iphone 3gs, после 4s и сега 5. Иначе сте прави, че хората са си казали че не е за обикновени потребители настоящата версия, просто много бързо се "рекламира" в интернет пристранството и не малко обикновени юзъри, като мен се нахендриха и си загубиха функционалността на джейлбрейкнатите устройства и сега чакат да се изчисти този за iOS 8. Както и да е, просто си изпуснах нервите тук, хейтвайки, иначе като цяло съм признателен на тези хора, които ни ги даряват тези благини наготово...

На 29 съм Alxx.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вторият ти абзац е мъжка постъпка ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Tzvetandacov

Когато не четеш така се случва-просто и ясно е написано в шапката...но ти...

П.П.

Браво за последният абзац ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Някой да знае къде се намират звуците от Facebook приложенията във файловата система ? Не намерих подходяща тема . Редактирано от Mr.Phoenix
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В самото приложение са вградените(Ако има), другите са където са били винаги - систем/аудио.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"В следващия месец, Епъл ще отбележи рекорд по ъпдейти до 80% с iOS 8" :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха ясноо благодаря ти :D

ПП: А да попитам има ли някакъв терминал който мога да дръпна за да не трия кеша през iFunBox

Редактирано от xPeke911
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При респринг вече е аутоматиш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече е налице инструмента v1.1.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробва ли го новия инструмент? След джейл ми остана само икона Пангуню без Сидия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В самолетен режим задължително, не забравяйте! Пише го и в началните стъпки на Pangu.

Ето го и края на липсващите икони. ;)

UIKit Tools is updated. Go get it to fix missing springboard icons.

Линка по-долу също е интересен.

http://www.idigitalt...8cvbuhY.twitter

Edit:

Шапката е обновена. Няма по-лесен джейлбрейк.

ЦЪК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да разкарам иконата на Pangu?

Видях на 2 стр.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, дори не иска AppSync.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не иска, щото онова *ки пп25 качва някви шитове в телефона и не знам откъде се махат :(

П.П. Не махайте Пангу.ап. Ако счупите сидиа някой ден, това е работещ дебиан инсталатор и с него ще можете да я закърпите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами по бързо изключвам инвключвам мобилния нет локациятаа и такаа ако имаш нещо по добро сподели го моля :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За целта си инсталирай от cydia , FlipControlCenter, определено в пъти по-добро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...