Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes 12 отзиви и проблеми


Pe6o666

Recommended Posts

  • 3 месеца по-късно...

Може ли малко помощ с itunes. Инсталирам itunes за първи път. Свалих го за vista 32 и като влезна в програмата, виждам отметки и бутони без никакви надписи. Представете си бутон и на него нищо не пише, и точки с отметки без надписи за какво са.  Някой имал ли е подобен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има отделна версия тюнс за юзърите с дърти видеокарти. Разгледай сайта на Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със стара версия тръгна идеално, благодаря за помощта, сега ще започна по малко да я разучавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази от линка не е стара, просто е оптимизирана за дърти машини и операционни. Имам едно старо пц и също я ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със стара версия тръгна идеално, благодаря за помощта, сега ще започна по малко да я разучавам.

Програмата тръгна регистрирах се всичко ОК. Но iTunes не вижда телефона. Прочетах в фирума за такъв проблем. Рестартирахи РС и GSM. Порта работи защото се зарежда и мога да видя снимките. Оторизирал съм РС. Много стара версия ли съм сложил или нещо съм пропуснал. Ще се радвам за малко помощ или Лин ако има такава тема

По новата ветсия която не вървеше на РС виждаше телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи актуална версия за стари видеокарти(не стара версия тюнс!!!) от линка на Шамана. Старите версии нямат драйвъри за последните модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.02.2016 г. at 23:46, The Shaman написа:

 

 

Не се инсталира на vista 32 bit. Може ли някой да помогне със такъв линк за vista 32

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, The Shaman написа:

Пробвах с iTunes 12  не върви на лаптопа, след това пробвах с iTunes 11 и той не тръгна на лаптопа, сега инсталирах iTunes 10 той върви всичко се отваря и чете, но не разпознава телефона. Има ли начина да оставя тази версия и да инсталирам някакъв драйвър или ъпдейт на нещо за да може старите версии на iTunes да разпознават по нови телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля пак за малко помощ, някой намирал ли е iTunes 12  for Windows vista (32-bit - for older video cards), от няколко дни търся и не знам аз ли не го намирам или просто няма такъв iTunes.

Редактирано от rumenrumen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Къде се виждаха оторизираните компютри? Дава ми, че стават повече от пет, но на телефона в профила има само един, а в iTunes не ги намирам?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го, но странното е, че ми дава само един компютър, т.е. няма бутон за деоторизация, на телефона (на мъжа ми) също е само един, а изскача грешка, че не е оторизиран, като правя нещо и иска оторизация, а като я дам изписва, че с този компютър стават повече от полагаемите 5... Използвах сидия импактор, ако това има значение, файлът си се подписа, с него няма проблем, но като ми дава гершка, място не мога да си намеря докато не я оправя. Някой сбълсквал ли се е с подобно нещо, да не е бъг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://support.apple.com/bg-bg/HT204385

Опитай това и после оторизирай компютъра отново!Няма да загубиш информация

Деоторизираш всички компютри!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го това, на мен ми пише само един и няма бутон за деоторизация, а в грешката пише, че с текущия стават повече от полагаемите 5, това ми е странно и не иска да синкне телефона с айтюнс благодарение на тази грешка. За сега не ми е проблем, но не знам дали няма да пречи при нужда от рестор например


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш,че един компютър значи един уиндоус,нали?Ако преинсталираш уиндоуса без да деотороизираш през тюнса ,се запазва като оторозиран компютър!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, това не го знаех, но не съм преинсталирала скоро. Не броя нормалните ъпдейти на десетката разбира се.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, не съм преинсталирала компютъра и аз това имах предвид. Явно нещо бъгва, може би от сидия импактора, защото го ползвам на един и същ компютър за три телефона, не знам. За сега не намирам решение, може би трябва да преинсталирам самия iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

iTunes 12.7
715cd95b921eef002a66e58955605756.jpg
155dfecb80c9576d7f8f479950838f50.jpg

Последният ъпдейт на iTunes добавя съвместимост с iOS 11, но и премахва App Store и Ringtones от приложението.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай чакай това не го видях,ужас! Аз през File sharing си качвам ключове за криптиране!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...