Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Изтекоха шотове на Outlook. Дали новият MS офис е тук?


profusion

Recommended Posts

За предходните е ясно, че няма. А тия, които се получават посредством аутлук по време на абонамента за 365? В клауда ли ще са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че можеш да си импортнеш и старата поща в новата пощенска кутия в Office365. Пощата (и старата и новата) стоят в пощенската ти кутия на Exchange 2013 сървърите на Microsoft. Копие на кутията стои в кеша на Outlook 2015 локално при теб. Няма опция за изключване на кеша на Outlook for Mac.

Без проблем можеш да ползваш и Mail.app с Office365 акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, нюабв, аз ползвам платено офис 365 и отскоро съм с мак. Мога да ти обясня всичко, което те интересува, относно как да бачкаш и да го ползваш пълноценно.

Що касае интерфейса 2011 няма нощо общо с 2013 като за уиндоус. Целта е интерфейсът да стане еднакъв, което е много важно.

Както може опенофис да е еднакъв за всички ос, така трябва и вероятно най-ползваният офис да бъде.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да иска ми се, но може би на лични, за да не спамим темата. Или пък, ако и други имат интерес, може и тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще напиша тук, защото съм през тапталка, не ми дава по някаква причина да вляза през браузър:

Аз съм редактор по професия и ползвам много уърд. За мен бе важно да имам всичките си документи навсякъде, да мога да ги редактирам и допълвам от всякъде. Затова се спрях на платените пакети на 365.

Имаш богат избор, аз се спрях на хоум премиум, защото ми трябваше още уандрайв и защо не и интернет сайта с домейн и майл клиент. Ти ще си избереш кой план желаеш.

Та бях много доволен, качествена подръжка, всичко рабори и се синхронизира навсякъде. Мейлклиентът ти е ексчейндж с всичките му добри качества, аутлука е прекрасен и т.н.

За да добия щастлив вид много исках да си редактирам нещата през мак нотбук, че да съм съвсем удовлетворен. И сторих го, взех си преди месец мака и аха супер радост.

Всичко перфектно до мига, в който отварям еквивалента офис11... Да припаднеш направо... Абсолютно за мен неизползваем. Поне докато го оправят догодина. Как може опенофис да е еднакъв навсякъде, а уърд да не може? Бямаше речници, нищо.

И се изправих пред проблем. Сериозен. Мислих, правих, викам ще кача и уиндолс, няма как. През бууткам веднага, качих, инсталирах си офиса и съм доволен. Ама почнах да се вкисвам, че трябва рестарт всеки път.

Четих за виртуалните машини и видях, че най-добрата за този вид ползване е parallels desktop. Ама тя струваше към 80 евро. Много ми беше, ноня тествах - лети. Не излизаш от мак ос, а имаш всички приложения под уиндолс все едно са на мака и работят под него.

Само така можеш да ползваш функционално пакета върху мак. Разбира се, банерих кракнатата паралелс, и инсталирах уиндолс 8.1. Доволен, щастлив. По-късно установих, че ползвам виртуалната машина почти само заради офис пакета, но тя с уиндолс 8.1, е огромна... На скромния ми мак се плеснаха 56 гиги...

Потърсих, помислих и щастлив видях, че има операционна система windows thin pc... Създадена от майкрософт специално зс слаби компютри с малки изисквания. Където е 7 там си е и 8. Веднага замених.

Сега имам перфектно работеща виртуална машина с тънък уиндолс, заемащ няколко гиги, но напълно достатъчен, за да се радвам на пълната версия на офиса, както и ако нещо друго ми потрябва през уиндолса.

Накратко: избери си план и се абонирай за офис 365. Ползвай виртуална машина през паралелс с тънкия уиндолс и си ти:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...