Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Отключен iPhone 4 пак изписва "No Service"


Recommended Posts

Здравейте, имам iPhone 4 от at&t USA и реших най-накрая да пробвам да го разкодирам. Намерих сайт в интернет, преведох им парите и след 1-2 дена ми изпратиха e-mail, че телефона е отключен. Направих както пишеше в e-mail-а: сложих БГ карта, пуснах wi-fi и рестартирах, но като включих телефона- отново "NO SERVICE". Като си проверя IMEI-а в интернет сайтовете, които имат "Check IMEI info" ми изписва на "sim lock" - UNLOCKED, от което си мисля, че наистина телефона ми е отключен вече. Явно "проблема е в моя телевизор" както се казва... Дали трябва да си обновя iOs-a понеже съм със 6 или това не е проблем?

П.П трябва ли да се свържа с фирмата, която извърши отключването, или няма нужда?

Редактирано от PaUnOff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си бил на 6 със запазен бейзбанд и си ползвал някакъв ънлок - ако не стане със синк, с тюнса, преинсталирай, но първоначално го направи с кастъм, за да запазиш наличния ББ(ако е отключваем). Потърси темата за iFaith.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мале, бързи сте, лошото е,че само първия пост го разбрах, но сега кабела ми е ментак и не мога да свържа телефона с iTunes. Утре ще свърша тази работа, дано стане, понеже другите отговори не можах да ги разтълкувам (нов съм в iPhone средите) Ако съм разбрал правилно имаше нещо за това дали съм "ползвал ънлок преди"? -не съм, сега за първи път опитвам да сложа БГ карта. baseband-а ми е 04.12.05 но мисля няма нужда да го запазвам тъй като той не се потдържаше от картите за unlock (беше update-нат и за това и не пробвах да отключвам телефона по този начин).

А Sam или Redsnow нямам идея какво е, ще проуча ако не успея само с iTunes...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си с 04.12.05, свържи с тюнса и синкни. Ако не става - ресторвай до 7.1.2. Няма ли резултат - врътнали са те с ънлока или имаш повреда..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия път като закачиш може да даде грешка. Изкарай и вкарай кабела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една четворка днес на 5.1.1 прясно отключена ми правеще същите номера...NO SERVICE

Изплющях го на 7.1.2 и всичко си дойде на мястото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега тъкмо това му правя, при свързване с iTunes- никаква промяна и сега изчаквам iOS 7

Не става , сега съм с iOS 7.1.2 и пак си пише No Service... някакви други идеи да имате? Удачно ли е да спомена името на сайта, където си платих за отключване ако някой има отзиви за него

Редактирано от Alxx®
Цитати, цитати...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това означава, че е активиран, кото пък значи, че не е заключен. Друг е въпроса дали изобщо си го ресторнал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Симпатяга, спри се малко с тия цитати на последен пост, не се вижда полето за писане ли?

П.П. Щом се активира с каква да е карта, значи е ФО вече. В такъв случай обаче, имаш проблем със сим четеца или сим картата ти е скапана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми цитирам защото отговарям на конкретния човек.. защо е иначе този бутон цитирам( не че ми пречи да не цитирам, но не знаех че е проблем, извинявайте)

Той си върви и без карта от преди да го отключат и мога да си го ползвам като ipod... явно нещо ми убягва. Ресторван е преди да се отключи, сега пак ли трябва да го ресторна след отключването?

П.П. Интересно.... прие картата. Свързах го за пореден път с кабела и си свалих всичките снимки. След това сам ми изписа да изчакам докато се активира и воала... имам обхват

Редактирано от PaUnOff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Начесахме си езиците, понеже нямахме работа ;) Ако беше чел какво ти се писа...

Първия път като закачиш може да даде грешка. Изкарай и вкарай кабела.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е моля моля, да не се обиждаме. Не съм на 15.. изчетох всичко и го вкарвах и изкарвах поне 10 пъти, но нямаше промяна. Благодаря все пак за съветите, ако не бяхте вие да се бях отказал отдавна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...