Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Търся една програма


xPeke911

Въпрос

Здравейте, не знаех къде да пусна темата и затова отворих нова ако съм збъркал моля да бъде прехвърлена където и е мястото.

Та искам да попитам вчера един приятел ми каза че могъл да направи така че като ми звънне да ми показва какъвто си иска номер,аз обаче не повярвах разбира се и му казах да ми звънне от номер 0899999999 той се засмя и кво да видя звъни ми от този номер та въпроса ми е някой има ли представа коя е тази програма тъй като той не благоволи да ми каже :D Благодаря предварително

Поздрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Колега, аз ползвам https://apps.apple.com/us/app/dmanager-browser-documents/id1091150912
За съжаление, приложението не прави това, което искаш ти, а по скоро обратното.  Сваля например от youtube във формат mp4 и го конвертира в m4a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой знае ли програма, която следи в реално време докато летиш къде точно се намираш?

GPS pro ползвах преди, но сега не работи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 36 минути, Pe6o666 написа:

Някой знае ли програма, която следи в реално време докато летиш къде точно се намираш?

GPS pro ползвах преди, но сега не работи...

Аз използвам Sygic и Here WeGo, но всяка една GPS програма с офлайн карти ще свърши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Логично, но съм пробвал всичките навигации които имам качени и не се получаваше

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дръж телефона до прозореца докато открие сателитите. След това може и пред теб на таблата да го оставиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кажете някой прост безплатен ап без in-app purchases за добавяне на воден знак към снимки.
Имам един графичен файл с подпис, който искам да го слагам бързо и лесно към фотографии. С 2 думи програмата трябва да може да отваря снимки, да може да се сложи втора снимка върху първата, да се оразмери и да се намали прозрачността или да се смени цвета. За айпад имам подобни, но за айфон не намирам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Pixelmator за iphone. Може всичко което искаш та и повече. И е безплатен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам го купен на айпада. Бях забравил, че има и айфон версия (universal app e). Ще пробвам. Мерси!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 23.01.2020 г. at 14:26, mirror написа:
Безплатно - 10.99

 

Явно е имало някаква промоция навремето. Взех го безплатно. Или поне така си мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А полвате ли някаква програма за съхарнение на визитки. За последните 2 месеца събрах огромен брой визитки и запълних един маълк визитник, който нося с мен. А не ми се разнася голям албум пълен само с визитки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди съм търсил, но не намерих нищо читаво. Като ми дадат визитка я снимам и като се сетя я вкарвам в указателя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди ползвах тази, “ABBYY Business Card Reader” но скоро не съм я свалял и тествал. Вършеше работа, сканира запазва визиткта и вкарва директно в контактите. Понякога прави грешки и трябва да коригираш.

ПС: Не я откривам в стора вече. Но излизат други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има я още (https://apps.apple.com/US/app/id898215947?mt=8), но вече са вкарали нещата в (In-App Purchases), безплатната версия май е само за 10 визитки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...