Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кубрат Пулев vs. Владимир Кличко


Asen_77

Recommended Posts

Жалко... Много надъхан беше нашия, но явно много подцени Кличо. Яд ме е, поне на точки да беше паднал не КО, или поне в по горните рундове...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Това, че имаше късмет..."....

Поне можеше да отдаде уважение и респект към победителя, а не да изглежда още по- жалко...

П.С Подценил Кличко??? Хм...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За годинките си чичката беше доста подвижен и бърз. Въпрос на време беше

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали само е подценил Кличко, но преди мача прегледах няколко стари мача на украинеца. На голяма част от тях той изглеждаше значително по-тромав и бавен. Това забелязах аз като лаик, с просто око. Днес Кличко показа доста по-добро стоене и движение на ринга.

От друга страна Кубрат никакво такова. Нито гардът му гард, нито нищо. :|

Жалко, но животът продължава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гардът му крещеше: "Дай да видим колко най- бързо можеш да ме свалиш!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много лош мач за Пулев! Не съм го виждал толкоз изчакващ(предпазлив) и бавен. Може би не очаквах победа но очаквах да се реши срещата по точки. Лошо падна но му желая успех занапед.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашият си беше стресиран, не може да се отрече, но все пак браво! ( а и как да не е... Кличко си беше здравичък :D ) Отдавна го искаше този мач и макар и със загуба... си го получи. Няма да се откаже, ще се бори до край... то това е ясно! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитът беше водещ. Пулев ми се видя арогантен. Кличко - професионалист.

via Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шапка свалям на Кличко, как го подхлъзна да налети в началото и как го пресрещна после. Жестока тактика и безобразно бърз. Намирисва на стимуланти, няма как да се отрече, но е факт, че опитът и тактиката си изиграха ролята. Малък е още Кубрат...язък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Резултатът показва кой беше по-добрия. За уговорки, допинг и т.н. по-добре да не отваряме дума, защото такова нещо няма как да е имало. Просто Кличко си е атлет, каквито бяха големите шампиони отпреди 20 - 30 години. Кубрат нямаше никъкъв шанс срещу него - така се оказа, колкото и да ни се искаше другото. Въпреки това, което каза след мача, мисля че от тук насетне шансовете му да продължи в големия бокс клонят към нула. Така наречените му мениджъри и досега не успяваха да му намерят противници на ниво, какво остава от сега нататък. Не били му платили членския внос за другите два съвета! Баси подигравката! Измекярска работа. За Нова ТВ и Фибанк не коментирам, ама това беше топ идиотията на вечерта, черешката на тортата. Пълен отварат, даже Кубрат да беше победил коментара по НТВ и рекламите между рундовете щяха да оставят горчив привкус от вечерта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим за отношението му след мача, когато украинеца опита да го поздрави...

Не знам... Назобен бил, не знам какъв бил... Видяхте ли лицето му след края и това на Пулев?! Както и да е. Жалко за нашия, колкото и да не му сипматизирам. Съгласен на 100% с мнението на @ayl.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се изправиш пред студената физиономия на Кличко вече си наполовина победен. Като го свали в първия рунд го сломи съвсем, оттам нататък беше дебнене да го довърши. Нашия не си вярваше просто, знаеше че няма шанс, беше като изплашен заек пред лъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се коментира тука. Разликата между братята и останалите е 3 класи. За двубой със тях трябва да си на 200% за да имаш шанс. Сами видяхте с каква лекота и движение играше. Според мен шанса на нашия е да понатрупа някоя друга победа за самочуствие и да атакува титлите след 2-3 години, когато ги уваканти Кличко.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова да ми е отвратителен този "велик българин", че даже да искам да се зарадвам, че е стигнал до тук, не мога. Не ми се говори за него, че го познавам от 15 години и има какво да кажа. Видя се, липсата на опит с по-именити съперници, пренавиване може би, липсващата психика на шампион, разликата в класите и елементарното възпитание. Преди мача може да се обиждат, псуват и т.н., това са си психо атаки и ги има навсякъде, така наречените trash talk, но след мача задължително трябва да уважиш съперника, независимо от резултът, то се видя де кой при кой отиде.

Прочетох забавни коментари от рода на този, че трябва да си смени личната карта, че Кличко му е сменил физономията; не би Кличко, но може да набие всеки в студентски град; има победи само над съперници от най флайт :)

Както и да е, загубата ще го върне на замята.

П.с. Преди години един много мъдър човек ми каза - още не знаеш, но загубата е най-хубавото нещо, което ти се е случвало и се оказа прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логичното се случи! Кобрата беше надигран категорично и още в първия рунд беше насрал гащите и знаеше какво го чака. Според мен всичко можеше да приключи още тогава, но Кличко не бързаше. За допинг не може и да се говори - в първия рунд няма как да повлияе, а до петия нямаше какво да го измори толкова. Поведението на малкия човечец Пулев беше неадекватно след края на мача. Далече е от класата на голям спортист и шампион. Дано да е било заради ударите, които понесе, а не заради интелекта му. След всичките изговорени приказки Кличко отиде да го поздрави, а нашият се кри. А за палячовщините заствакйи на един крак плезейки се няма какво да коментирам.

За съжаление нямаме много с какво да се гордеем, та този софийски селянин с добри спортни качества е нашата национална гордост - справка фб. Осъзнателност! Това ни липсва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видя се, че е класи над нашето момче и колкото ни се искаше да победи, като че ли самият Кубрат не си вярваше и игра сковано и страхливо. Поведението му показа незрялост и липса на качества за да си шампион. Поздравявам Кличко и се надявам да е било отрезвително това за високомерието на Пулев.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българско дете се класира на второ място в Европа, а Българин се бори за световната титла в бокса! Това са простите факти! Колко още омраза трябва да избълваме за да осъзнаем, че тя ни унищожава като нация!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тази нация бе Саше! Тук говорим за един боксов мач! Радвам се, че български боксьор се опита да вземе титлата, но фактите са факти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А фактите са, че този човек, който съм подкрепял винаги, се показа като типичната "батка" от студентски град и фолк средите. Никакъв професионализъм (не на ринга), никакво уважение към противника и тн и тн...

Мога да се гордея с Григор, примерно, но след снощните неща с Кубрат не бих. Да, ще го подкрепям и занапред, но си мисля, че повече няма да го допуснат на голямата сцена ония, които той нарече в ефир "мафия" :)

А простата истина е, че Кличко е класи над Кубрат и на ринга и извън него.

За жалост, разбира се..

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българин се бори за световната титла в бокса!

Да бях за него и продължавам,но това е битка,за която Пулев не беше изобщо подготвен.Поведението му преди,по време и след мача не го одобрявам.Да,може би е герой достигайки до този мач,но само толкова.С нищо не показа,че иска да спечели мача(като не броим интервютата от последния месец).На този етап Кличко-цитат:"Може да го спре само куршум или уличен бой".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И гледам, че се говори (ние де) за реванш!? Първо е смешно, второ е безсмислено. Както каза Кличко, "следващия въпрос"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се учудя, ако има реванш, добра реклама, добри пари, що да не изнесат още едно шоу... Иначе наистина жалко, едно събитие, което завърши грозно и то не на ринга

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реванш дали ще има зависи само от Кличко, Кобрата едва прохожда в профи бокса, има бая хляб да изяде още.....единствено когато Кличко оваканти мястото, нашия ще има шанс с друг боксьор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...