Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кубрат Пулев vs. Владимир Кличко


Asen_77

Recommended Posts

П.с. Преди години един много мъдър човек ми каза - още не знаеш, но загубата е най-хубавото нещо, което ти се е случвало и се оказа прав.

Дано му подейства това. При теб явно работи, познавам малко хора с твоя маниер на поведение, а с такива размери и сила :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важното е ,че "he is doing me happy" .....

Думи на чалга кифлата в интервю за RTL

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха. Ако можех, щях да го лайкна горният пост 2000 пъти. Още си бърша сълзите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тази нация бе Саше! Тук говорим за един боксов мач! Радвам се, че български боксьор се опита да вземе титлата, но фактите са факти!

.

Ти си хейтър бе, Жорка.......:D Фактите са само едни, пак казвам БЪЛГАСКИ УЧАСТНИК НА РИНГА СРЕЩУ КЛИЧКО, кога пак ще гледаме такова шоу, а.....някой друг път, след 20 години, хаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ние можем да превърнем загубата в победа, само защото загубилия е българин! Това се е превърнало в мазен предрасъдък, извинение, затова, че не правим каквото и където трябва. Синдрома на задмониторния и домашен патриотизъм-идиотизъм ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша в тази тема, но като гледам как масата използва все повече термини като "Велик българин", "Гордостта на нацията", "Шампион завинаги" и прочие, няма как да не изкажа мнението си.

Аз лично, за да уважавам някой и да се гордея с него (било то спортист, приятел, съфорумник, комшия, политик и т.н.), за мен трябва да е първо човек, а после всичко останало.

Въпросната "гордост на нацията" не мога да кажа, че познавам, но са ме запознавали с него преди 2-3 години някъде.

Бил съм няколко пъти в заведение с него (и дневно и нощно) и съм присъствал на действия на Пулев, които го поставят в личната ми класация далеч от човещината и нормалното съществуване и за мен това лице е без елементарни морал и етика, които е добре да притежава всяко човешко същество.

Арогантност, грубиянщина, простащина - с тези термини мога да го охарактеризирам.

Хвърляне на чаши по сервитьори (защото след като му махнал с ръка, сервитьора първо отишъл да остави подноса с мръсните чаши, а не хукнал веднага към махащия), хвърляне на парите за сметката по пода с думите "Вземи си ги от там и следващия път като ме видиш пак не идвай веднага, още преди да съм седнал" и прочие и прочие.

За шайката хрантутници, които се движат с него и процъфтяват на негов гръб също нищо няма да кажа, но тези хора си пробиват път навсякъде само със сила, мускули и простотия до шия.

Спирам до тук с описанието и държа да подчертая, че мнението си е само мое и е изградно на база това, което съм видял и чул.

Поради тази причина не гледах мача снощи, а от хората тук научих какво е станало и днес изгледах 2-3 неща и прочетох това-онова.

Всичко видяно и написано за простащината и неуважението към противника си е на мястото, защото няма как да очаквате някой да уважава хората наоколо и противника си, без да уважава сам себе си първо.

И за да не ви отегчавам повече да кажа, че този човек (дори факта, че е българин) не може да преставлява скромната ми личност нито по света, нито у нас и не е представителна извадка за целите, интересите, работата и образованието ми (това в качеството ми на българин).

Много повече внимание заслужават децата, които ни прославиха снощи и тепърва ще го правят или тези деца, които станаха първи в Европа на олимпиада по математика и т.н.

Но тъпите ни "медии" предпочитат да дават на народа "хляб и зрелища", вместо да пропагандират гордостта ни чрез образование, интелигентност и върховни постижения в областта на науките.

Е, зрелището си го имате, българи, но ми е интересно защо никой не се грижи за хляба ви, а вие си мълчите?!?!

Личната ми позиция не касае никой и не е в противовес на хората, които се прекланят пред подвига на Пулев.

Всеки има право да си изгражда кумирите, да вярва в тях и да ги величае колкото иска.

Приятна вечер от мен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми и така не е. Снощи български състезател(Валери Димитров, един истински "буши"), стана пак европейски шампион по киокушин карате, ама медиите нещо...

БЪЛГАСКИ УЧАСТНИК НА РИНГА СРЕЩУ КЛИЧКО

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не позволиха на Кличко да го довърши още в първия рунд...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Когато се издигнеш, приятелите ти ще разберат кой си. Когато паднеш, ти ще разбереш кои са ти приятели.''- Майк Тайсън.

Ние от Ретро Музей споделяме тази сентенция на големия Майк, и продължаваме да обичаме сърцатия Кубрат Пулев...

Ето ти още един цитат на едно приятелче.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато носим тази тъпа българска психика на завист, злоба и не уважение към другия хаир няма да видим, нито като народ нито като държава! Той е истински българин, защото отказа 5000000 евро за да се бие за Германия, а те не плюват-уважават! И снощи го показаха по време на мача и след това! Колко от Вас биха направили това, имам в предвид плюващите???!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хонорарите

Владимир Кличко е заработил хонорар в размер на 5.7 милиона щатски долара от мача си срещу Кубрат Пулев, съобщава Hamburger Abendblatt.

Пулев ще получи хонорар от 1.4 милиона долара за мача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, как може да кажеш, че Кличко не заслужава уважение?

За какъв късмет говорим? Това да се биеш по кръчми и да се държиш арогантно не помага дори и да повтаряш "не се предавам". Хубаво е да има спортен дух, но няма никаква доблест. От мач в който нямаше какво да загуби, той загуби много.

Това го казвам без никаква завист, а с съжаление. Много исках да бие, най-малото да се представи достойно. Но уви,...

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Байганьовщина?!!

Аз съм българин, но и гражданин на света и не бих се гордял, дори Кубрат да беше спечелил. Заради всичко което каза algor по-горе.

У нас "Бий за да те уважават" може да е вярно, но не така е по света и особено в спорта. По скоро "уважавай за да бъдеш уважаван".

Неприемливо е, дори недопустимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ник'ви кумири не си изграждам, просто сме в една тайфа с Кобрата, ся може и да се е дънил чат-пат, но като цяло е душица, и не на последно място да кажа, че си повярва малко повече, това съм му го казвал в лицето, така че не му говоря зад гърба, за мен човека се бори за нещо, било слава, било пари, това си е неговия живот и никой няма право да го съди докато не излезе самия той срещу тая машина за убиване Кличко, пък тогава да видим как ще го плюете като са ви насрани гащите....сори за силничките думи, ама за мен Кобрети е голям, па бил той и простак както се изказа Алгор......иначе на думи всеки е силен, нали ме разбра добре, колега Алгор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде го мернах:

Легендата на професионалния бокс и бивш шампион в тежка категория Майк Тайсън определи мача между Кубрат Пулев и Владимир Кличко като „много тъп“.

Пред "Лос Анджелис Таймс" (Los Angeles Times) Тайсън заяви, че според него Пулев все още не е готов за световната титла и че боксът в тежка категория е загубил голяма част от своя блясък, пише "Пик".

„По-тъп мач в тежка категория не бях гледал. Пет рудна бутане, три нокдауна и един нокаут. Голямо шоу, няма що. Тежката категория отдавна не е същата. Знаете какви бяха моите мачове. Аз танцувах по ринга и мачках своите съперници. Моите уважения към Кличко, но ако той се биеше по мое време, шансовете му за някой от шампионските пояси щяха да са нулеви. В същото време ясно се видя, че Пулев все още не е готов за голямата сцена.“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Държанието му преди и след мача беше точно такова и също е доказателство за това, което казва Тайсън!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

иначе на думи всеки е силен, нали ме разбра добре, колега Алгор

Първо човек трябва да разбира сам себе си, за да очаква и другите да го разбират!

Приятен ден!

пп. Първо помолих по-горе да не се третира мнението ми като "мнение срещу", а просто като гражданска и човешка позиция.

Второ надали някога ще бъдем "колеги", защото образованието ми е доста над трети клас и не ми е купено срещу две овци и 4 гюма мляко.

И трето не мисля, че репченето из форума ще помогне на който и да е да се издигне в очите на слепите.

Колкото повече време минава, толкова повече се убеждавам в правилната ми оценка на спортиста, срещата и постменструалните изказвания на нашето момче.

Както каза г-н Каролев във ФБ тази сутрин "Моля някой от приближените на Пулев да се опита да му обясни, че понякога мълчанието е злато". :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много взе да обиждаш, драги, образованието МИ не е Българско, възпитан съм да не завиждам и да няма злоба, такава, каквато я има в теб.....нооо акъла си е твой, нямам намерение да си ги мерим, защото ще загубиш с нокаут, точно в петия рунд, приятен следобед ти желая!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли работещ линк че не го отваря.

Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва в българския фолклор "и да паднем и да бием пак ще се напием".

По-интересното е, че според мен, въпреки спортното дълголетие на спортистите последно време( подобряване и широко използване на лекарства за възстановяване и подобряване функциите н организма във всяка сьера на съвременния спорт), бокса ми се струва спорт, който деградира. Бавен, скучен и лишен от зрелище.

За справка нека си спомним какъв беше бокса преди

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, Rumble in the jungle е признат от много хора за най - великият мач в историята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този мач го има в тубата започвайки от излизането на ринга на Али. Веднага след стъпването на ринга започва да "танцува" и продължава така до почването на мача. На мен поне ми се струва, че тия съвременните герои, ако повторят това преди мача, и рунд няма да изкарат и ще изпопадат от умора, не говоря въобще какво би станало ако ги побара някой от точно тия двамата негри на бой. А Тайсън е прав, той наистина беше чудовище преди да влезе в затвора и да пре..бе всичко. Ако беше дисциплиниран като Али щеше да е най-големия.

Редактирано от ayl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...