Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кубрат Пулев vs. Владимир Кличко


Asen_77

Recommended Posts

Това визирах тогава след 6-7 рунд каталясваха, но с тези химии сега могат спокойно да танцуват по 12 рунда

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим:

„Бойният Път започва и завършва с уважение. Стреми се да поддържаш коректно отношение винаги!"

Sosai Mas Oyama

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На това казвам бокс и уважение:

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Владимир Кличко е разкрит. Феновете по целия свят разбраха истинската му същност. Влад победи Кубрат Пулев, но след срещата за всички привърженици станаха ясни злобата и нечистите прийоми, които лъхат от украинеца.

Видеокадри и снимки показват как след последното си кроше в мача, Кличко нанася удар с лакът в трахеята на Кобрата.

Така решаващият удар в срещата, всъщност е с лакът на невралгично място. Украинецът така или иначе имаше предимство, но накрая си послужи с измама.

А това хвърля нова светлина и върху въпроса за допинга – явно Влад обича непозволените средства, в това се убеди целият свят. Всеки един безпристрастен фен е шокиран от начина, по който Кличко спечели мача – удар с лакът срещу Кубрат Пулев!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не отричам интервенцията с лакът, но онова, което предизвика нокаута беше чист удар с резултат спукана скула. Това го предизвика, не натискане в трахеята.

Нищо лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах честта да се чуя с Кобрата по телефона......очаквай продължение по казуса със стимулантите използвани от Кличко :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато копирате текстове, слагайте и източника, който копирате. Бил той Маги Халваджиян или друг ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айпада не ще да слага линк, к'во му стана не знам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има връзка м/у допинга и нокаута, това, че Кобрата беше в по-онеправдана позиция също.Визирам разиграванията на Кличко всички знаем какви бяха, да не се повтарям пак, но това не беше спортменски бокс.да дори и от страна на нашето момче, но си изтърва нервите след мача, аз за първи път го виждам толкова слаб психически, което ме навежда на мисълта, че има нещо, което има да ни каже още!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Украинската мафия, оловото в ръкавиците, съдията педераст...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... многото българи в залата. А пък всички знаем, че много българи на едно място и не можем да се "дишаме", особено в чужбина.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таман и жена ми т'ва вика: сядате кротко, пийвате, хапвате изпочупвате заведението, после се изпочупвате м/у вас и на другия ден -Ооо брат к'во прайш, първи приятели" хаха, т'ва е ей хубав живот си живеем.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги възможните причини Кличко да измами Кубрат и да отнеме иначе заслужената му победа:

1. Кличко е бременен. Това би обяснило внезапния прилив на нечовешка енергия, бързина и сила, накарала Кубрат да падне няколко пъти на ринга.

2. Ран-Ът. Заговор, масони, никой не иска България да успява и да покаже на света, че е огромна.

3. Ръкавиците на Кличко са били тайно осветени от български поп-предател. Роден свещеник е заблудил Бог, че ги освещава за Кубрат, но накрая са дадени на Кличко.

4. Психотронно оръжие е било насочено към Пулев. Оръжие, ползвано при сраженията в Донбас, което кара про-руските сепаратисти да изглеждат като ловни дружинки от подпийнали чичовци.

5. Екипът на Кличко е сипал тайно на Кубрат мурсалски чай преди мача. Това е накарало българинът да подходи с любов и вместо с боксов гард да стои пред Кличко с разперени за прегръдка ръце.

6. NOVA излъчи монтаж, а Кубрат всъщност е победил. NOVA е част от конспирацията за смазване на националното ни самочувствие на морални, но не други победители.

7. НяКОЙ клати ПИБ. Прекалено малко реклами на Първа инвестиционна банка видяхме заради малкото рундове, замислете се!

8. Кубрат, повлиян от посланието и изпълнението на песента Детска планета, открива, че боксът е брутален, варварски спорт и се опитва да спечели приятелството на Кличко, но оня катил го нокаутира.

9. Не коментираше Алекси Сокачев. Няма как да се постигнат български спортни успехи така.

© Не!Новините

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно след някои случки с Кличко, е видно, че няма с какво да заслужи уважение. Лошото е, че светът често не вижда каквото не показват камерите и поради тази причина е лесно да набедиш някого за простак. Не твърдя, че Пулев е пример за подражание, но ще ви дам линкче за четене(обърнете внимание на датата):

http://www.7sport.net/archive7ds/2013/06/13/fo_1forum/d6831_5.htm

Пулев - простак, Кличко - назобен измамник с мръсни номера. Кого точно да уважавам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук започнахме за победи и загуби, това за "ти мен уважаваш ли ма", дойде по-късно. Това, че не уважавам Пулев, не означава, че уважавам Кличко. Та какво общо има с темата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш хайде и ти сега не ме поучавай! Това дали уважавам някого или не, зависи от самия него! Защо не казваме нищо лошо за децата в Евровизия? За Григор? Защо се радваме на победите и загубите им?! Хайде моля те не ми раздавай морал, имам си достатъчно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, обсъждаме Пулев и Кличко, кое не е по темата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема ми омръзна и на мен, давайте да си говорим за Айфоните...... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вЪйфона ми е много по-добър от вЪйфона ти!

Абе ако беше една истинска батка, Пулев щеше да го размаже и с ръкавици за тъчскрийн!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ти писах по-горе, но да пиша пак. Това, че не уважавам Пулев, не означава, че уважавам Кличко! Имах предвид темата за загуба/победа и уважението от друга страна, не настоящата тема във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой каза, че не говорим за iPhone, защото нямало джейл. Е, сега има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за мача и ако се спазва добрия тон, не виждам какво лошо има в обсъждането и. Стига да не налагаме мнението си на всяка цена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ИМЕТО НА НАРОДА НАЛАГАМ:

Всеки от вас да пийне по един троен препек за успокояване на страстите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...