Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кубрат Пулев vs. Владимир Кличко


Asen_77

Recommended Posts

Ето "железните шини" на Кличко -

Редактирано от Alxx®
Ех...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"За вас лъжа, за мене истина"

Цитат:

Новината, че световният шампион по бокс е дал положителна допинг проба, разтърси света. Една от основните опори на украинското национално самочувствие бе сериозно разтърсена.

Любим син на Украйна бе уличен в грандиозна измама. Именно поради този факт е хубаво да замълчат всички критично настроени българи, които бълваха помия по адрес на Кубрат Пулев след мача с Владимир Кличко.

Месеци преди мача с шампиона, Кобрата настояваше доктор Стоманен чук да не се държи като момиченце и да се подложи на допинг тестове. Отговорът беше: “Ако те е страх, не се бий с мен.”

Но не Пулев показа страх. Той рискува здравето си, за да се изправи срещу мафията и да прослави родината си.

Прочетете тази история и се замислете колко верни са тезите на Кобрата за Кличко:

В семейството на шампиона допингът е нещо нормално. През 1995 година по-големият брат на Владимир – Виталий става световен шампион по бокс на първенството за военнослужещи. Украйна очаква от него олимпийска титла в Атланта. Но той се разминава с Олимпиадата заради положителен допинг тест. В кръвта му са открити анаболни – стероиди. Вместо него, от Украинската спортна федерация изпращат брат му Владимир Кличко, който взима титлата при свръхтежките.

След като двамата братя стават професионалисти, в техните договори винаги присъства клаузата, че не са задължени да бъдат проверявани за допинг по време на подготовка за мач.

Казано накратко, двубоят, който всички гледахме в събота, бе организиран при неравни условия. Шампионът получи комфорт, който в професионалния спорт означава много. Така че, когато тръгнете да критикувате Кобрата, спрете за миг и помислете пак…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Престанете да търсите под вола теле. "Великият българин" беше надигран категорично, не по точки или със спорни отсъждания. Всички видяхме какво се случи, че можеше да свърши още в първият рунд. Извънземни, илюминати, незнам какво си в бинтовете, допинг бла бла, стига!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Факт:

"След като двамата братя стават професионалисти, в техните договори винаги присъства клаузата, че не са задължени да бъдат проверявани за допинг по време на подготовка за мач."

Алооо, демокрация, свобода на словото, че и по темата.......какво стига, ще те съдя в Страсбург, за ограничаване на човешките права......:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение,че винаги трябва да има реванш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е.

И дузпи да се въведат трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реванш защо? Кой е Кубрат, че да иска реванш? С какво е по-различен от досегашните опоненти на Кличко? По тази логика всеки, който е играл до сега с украйнеца, трябва да иска втори мач. Можеше да има, ако мача беше спорен, беше приключил със съдийско решение и т.н.

Загуби и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си най-тъпия чобан да си сложиш желязо върху кокалчетата. Реално мислене му е майката, а не четене на вестници. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-горе, видеото показва, че освен цялата армия съдии, при слагането на бинтовете присъстват и хора от щаба на Пулев!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недопустимо е момчета. Това са олекотители за кокалчетата. Тази новина е пусната от някой наистина малоумен селяк!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реванш защо? Кой е Кубрат, че да иска реванш? С какво е по-различен от досегашните опоненти на Кличко? По тази логика всеки, който е играл до сега с украйнеца, трябва да иска втори мач. Можеше да има, ако мача беше спорен, беше приключил със съдийско решение и т.н.

Загуби и това е.

Говоря по принцип;)Не точно за случая!Всеки който се е занимавал професионално със спорт,знае за какво говоря!Подготвяш се с години,но точно в деня не си във форма!И какво?Как се намира стимул после да продължиш с тренировките?!Пак казвам,не е точно за Пулев...но ми стана тъжно:(Патил знае...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и варианта с отказването,както направих аз преди вече доста години с джудото - след една загуба и колкото и тъпо да беше се отказах.

Всичко си е до човека,ако наистина Кубрат е толкова велик,както се изкарва да продължи - докато стигне до нова борба за титлата Кличко вече ще се е пенсионирал и ще се бие срещу някой друг.

А иначе Кличко втора среща няма да му даде - след това отношение,което показа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логиката за реванш е там, че аз не видях чист удър на кличко да поваля Пулев. Като изключим нокаут-а.

На това мнение са и други хора и когато Кличко загуби от някой, хората с това мнение ще нарастнат.

Дали след 3 месеца ще му даде реваш? Едвали. Дали Кличко ще се бие след 3-4 години? Също не е много ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Физиката на Кличко беше релефна, личеше си, че много тренира. Има слаби и леки крака и масивни рамене и ръце. Това значи пъргавост в движенията и силни удари. Кубрат има физика на квартален бияч. Добра за ММА, но за бокс трябва да е по-пъргав и подвижен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Загубата трябва да му е стимул!!!

Вместо да се оправдава, че цялата федерация е било срещу него, което се случва винаги във всеки спорт да подкрепят големите отбори, да си почине и да се нахъса като един истински спортист. Всеки спортист знае какво е да те режат, но изходите са 2 или надолу или нагоре.

:offtopic: Да се похваля в тази спор(т)на тема : Миналата година бях на 10 място на университетско състезание по плуване, тази година съм на 3то . Загубата е стимул при мен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли вярвате, че дори и да има реванш, нещата ще са по-различни!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 20 години по-добре-тогава Кличко ще излезе с бастун на терена и победата на нашият ще му е в кърпа вързана...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пак ми е много интересно как сте сигурни, че "След 2-3 години да!" Кубрат ще е по-добър? Може това в момента да му е максимума на възможностите. Да не говорим, че след този мач според мен сам си прецаква кариерата.

Хубав анализ: Какво научихме от мача Пулев - Кличко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление от всички коментари по новинарските сайтове, че хората не схващат какъв е проблемът. Все го обръщат на злоба срещу падналия...

А то хората са разочаровани заради недостойното поведение СЛЕД мача.

Трябвало да стоят зад него защото бил българин. ОК, но точно по тази причина искам, когато някой "представлява" страната, да го прави достойно, а не да се срамувам какъв съм. Това правят Григор, Ивет, Йордан Йовчев и още неколцина (за спорт говорим - изброявам спортисти, иначе има и други).

Вие като отидете в чужбина и стане лаф как циганите (примерно) крадат, не се ли разграничавате от тях? Или се гордеете, че са българи..?

Защо аз трябва да се гордея с някаква извадка на чалга културата и кръчмарските боеве и мъжественост..?

Аз искам да се отъждествявам с интелигентни спортисти или там за която и сфера да става въпрос. И не става дума, че боксът е практикуван от тъпаци. Не всички са такива.

Като седнах да гледам мача (както и предходните му), не съм имал намерения да се разочаровам, ако загуби. Напротив - и когато губи, човек може да направи така, че да го уважават. Това зависи САМО от него. Победата или загубата зависят и от двамата противници ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено исках да победи много....... но не стана. Отвсякъде се виждаше и личеше че му е прекалено рано за този сблъсък.

Статията и анализът по-горе е изключително правилен.

Ето и един цитат от вестник 24 часа което е казал Пулев на фенове в ФБ.

Цитат

""Благодаря на българите, които дойдоха от всички краища на света до Хамбург, за да ме подкрепят, и на всички пред екраните, които искаха победата. Честито на Владимир Кличко! Късметлия е, че допуснах елементарни грешки, заради които загубих. Той обаче, като боксьор и световен шампион на четири федерации така и не пожела да се подложи на допинг контрол преди мача. Затова колкото и да е добър и какъвто и шампион да е няма как да заслужи уважението ми. Въпреки всичко би му направило чест, ако ми даде реванш!", написа Пулев на официалната си страница във фейсбук."

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен Пулев да тръгне по стъпките на Шанън Бригс;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...