Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кубрат Пулев vs. Владимир Кличко


Asen_77

Recommended Posts

но оставаш и интелектуано ограничен,защото тези часове в залата някой друг е бил с книгата и няма стигане.

Залата е дежурното оправдание за естествено тъпите и за родителите с болни амбиции. Сега ще кажеш, че Долф Лундгрен не е пример(не коментирам филмите му, а него)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

arm11 позволи ми да съм виждал,защото като някакъв страшен авторитет по въпроса ми пишеш.В милата ни родина съм виждал такива зверчета с детски физиономии,че не ми обяснявай ама грам за уважение и смиреност.Спорт свързан с агресия+бг реалността Не благодаря.Ако някой сега почне да ми изброява изключенията-нали знаете,че точно те потвърждават правилото.Alxx нямам си идея за Долф Лунгрен-пак ти казвам явно потвърждава правилото.Имам предубеждение към хора занимаващи се с нещо,което изисква да те бухат в главата.Виждал съм изключения,но мисля да запазя предубежденията си

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В основата на всички спортове трябва да има уважение, коректност и т.н., ама точно от спортове като бокс, борба, карате май се пръкнаха най-големите мутри. То и затова мутра и борец бяха (а и все още са) синоними. А лично познавам един наемен убиец, който беше състезател по киокушинкай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, не се ли замислихте, че въпросните "спортисти" са продукт на родителите си и обкръжението им? Споменах Долф Лундгрен не защото го харесвам(хич), а защото е капитан на шведския национален отбор по карате, шампион в няколко дисциплини и едновременно инженер-физик, с диплом от университета в Упсала. И не е само той, Ким Унг Чол(когото познавам от почти 30 години и е едно от най - големите имена в тае-куон-до в света), е с висше образование по математика и медицина. Не познавам по - уравновесен човек от него. Всичко зависи от възпитанието и родителите, останалото е на заден план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В основата на всички спортове трябва да има уважение, коректност и т.н., ама точно от спортове като бокс, борба, карате май се пръкнаха най-големите мутри. То и затова мутра и борец бяха (а и все още са) синоними. А лично познавам един наемен убиец, който беше състезател по киокушинкай.

Дай го насам тоя наемния, че има един дет' ми спира пред гаража.......:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Wayward, бях написал доста неща, но няма смисъл. Моето твърдение е на база 22 годишен опит с бойните изкуства, а твоето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа и аз му игнорирам мненията... УС

Иначе по темата:

Компанията на Владимир Кличко - К2 в момента води дело с Кубрат Пулев. За това призна Кобрата на своя пресконференция в София, предаде репортер на БГНЕС.

"В момента ме съдят, заради думите ми, че той взима допинг. Мен ме скъсаха от проверки - в България, в Германия, през два дни. Дори на летището ми звъняха за проверка за допинг. Всичките ми молитви той да се подложи на тест останаха на вятъра. За това той няма как да получи моето уважение. Делото може би ще отиде на никъде, защото аз казвам истината. Няма за какво да ме съди, но нека да пробва. Ще се съдим. Делото стартира още преди мача и аз сега не мога да говоря за Кличко и допинг", заяви Пулев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Често когато изкажеш мнение във форума и някой ти заявява;"Къв си ти бе аз имам над 700 години опит.Ами не знам какъв ти е опита,но съм ходил на състезания по да кажем киокушин кай(имам приятел,който тренираше и е изключението което потвърждава правилото).Много ще ме извиняваш,но повечето треньори изглеждаха като мутри и не само изглеждаха.След време съм чел за поне половината в криминални хроники.Ясно ви е ,че след перестройката в България спортистите не са имали какво да бачкат и главния им приход е бил рекет и всякакви незаконни дейности.И след това тези хора виждат вратичка и започват да основават клубове за тренировки.И тези хора очаквате да научат някой на смиреност и уравновесеност-ами успех.Колкото мнения искате пишете,колкото искате пропускайте моето.Всеки средно-грамотен човек може да провери собственици или треньори на клубове за бойни изкувства и криминалната хроника.Колко ли съвпадения ще има??Така че записвайте децата на англииски и на тенис и ще имате един фактор по-малко детето ви да стане куц човек,защото според мен детската агресия е едно от най-отвратителните неща,а според мен бойния спорт може да я събуди.Боен спорт- като пораснеш,имаш ценностна система и отиваш в залата да изгориш n-на брой калории и да премахнеш стреса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли твърдиш,че тренирането на бойни изкуства са вредни за детето?

Приятел,израстнах в квартал,където по времето когато бях тинейджър продаваха наркотици и в будката на училището ми...

Израстнах в компания,от която 90% от хората започнаха да се занимават с тези гадости и голяма част от тях не са живи в момента...

Защо аз не започнах?

А от всичките хора в залата по джудо,в която тренирах нито един не се захвана с тези неща...

Уважавам чуждото мнение,но приказваш пълни глупости...

П.П. Темата е Пулев-Кличко...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Простете му, те в Ловеч и региона, са обременениот тези неща. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ква тема бре SS :) То темата вече... Сега ринга му бил мек, бил му тесен... Само извънземни не е намесил още Пулев :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за Мейуедър - Пакияо ? 100 милиона за първия и 80 милиона за Пакияо, + делят процент от тв права

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ГЕЙуедър :smile:

този не си пада по феърплея. Ето едно видео в което Виктор Ортис се приближи до ГЕЙуедър, за да му се извини за главата, която му заби секунди по-рано, след което получи два изненадващи коварни тупаника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдията даде бокс, това че Ортиз допусна такава грешка си е абсолютно негов проблем. Не че Флойд не го изкърти на секундата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То вярно, че Земята е пренаселена, ама едва ли това е начина да намалим населението. Да, знам, ще кажете: ама това възпитава еди-какво си. Може, в Тибет, Непал или преди хиляди години. Сега (и в БГ) - забравете! Ебаси спорта - излизат две човешки същества и полагат всички усилия да се унищожат!! И което е още по-тъжно - тълпата ръкопляска! И не само това - ако не ръкопляскаш: ти не си патриот, ти не си родолюбец. Ама ако всички почнат да се бият по ринговете/терените/тепихите/татамитата, ти к'во ще ядеш, къде ще живееш?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

И двамата бяха слаби и играеха като дървета, просто Чисора беше по-голямото дърво в случая. Или мача е бил купен, не знам как иначе да си обясня поведението му, все едно бяха качили на ринга шахматист.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормален боксов мач, какво си очаквал? Ако си свикнал да гледаш "the best boxing match ever" в YouTube, няма как да останеш очарован от вчерашния двубой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съревнование между двама добре подготвени бойци? Бързина, техника... нали се сещаш, нормалните неща, който се очакват от един боксьор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...