Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Inbox from Google покани


dessyteneva

Recommended Posts

65a0227055549a43.png

Здравейте, не намерих подобна тема и реших да направя нова. Става дума за новия мейл клиент на Google - Inbox.

Много приятно и удобно приложение, има и уеб версия. За момента достъпа е само с покани, аз имах късмета да го пробвам и вече имам покани, в момента са налични 2, но всеки четвъртък получавам нови. Ако има желаещ да изпробва приложението, може да ми пише на лични, давайки Gmail, за да му изпратя покана.

https://itunes.apple...d905060486?mt=8

Вече е една :-) ако има желаещи, пишете и тук, за да се запази някакъв ред при изпращането. От следващия четвъртък и тези, получили днес покана от мен, ще имат възможност да канят приятели.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свършиха, за момента имам 2 заявки - algor и phivas, чакат за четвъртък, продължавам да приемам заявки, дано се включи още някой с покани. Всеки четвъртък дават 3 или 5, но следващия и тези, получили днес ще могат да раздават.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, пусни молба за покана от самото приложение. При мен пристигна на втория ден. Не знам дали аз имам покани, защото го изтрих на десетата минута.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз две седмици я чаках и така и не дойде, добре че един приятел писа във фейса, че има покани и му поисках.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, няма грижи.

Моите момчета в офиса от втория ден на излизане на приложението го имат, но пък аз нямам време през деня да седна да поговоря с тях за мнението им, че 10-ина дни ми беше доста натоварено.

Просто сега видях темата и затова след отзива на Деси реших да го пробвам, защото ползвам интензивно тази поща и като лична и като служебна и ако ми допадне ще си го ползвам с кеф. :smile:

За теб разбрах, че не става и не ти е харесало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писах на един приятел, ще ви изпрати покани и на двамата, ако някой не получи само да пише тук, за да знам кой остана за четвъртък.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, то и моето момче ми е пратило и ако твоя човек не е стигнал до там кажи му да не ми праща, за да я ползва някой друг.

Благодаря за усилията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах рекуест на техния мейл и ми отговориха че ще ми пратят възможно най скоро. Да видим кога ше дойде :) После като имам и аз покани ще пратя на други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го инсталирам пак за да видя за покани.

Къде да ги намеря?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като отвориш приложението долу в дясно има едно червено кръгче с +, цъкаш на него и трябва да има една жълта иконка, мисля че си пиши invite до нея, избираш я и има поле, в което да въведеш мейла, който искаш да поканиш и горе в дясно има бутон invite, който цъкаш след въвеждане на имейла. За съжаление не направих шот преди да раздам поканите, дано съм обяснила добре :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Деси, то и моето момче ми е пратило и ако твоя човек не е стигнал до там кажи му да не ми праща, за да я ползва някой друг.

Благодаря за усилията!

Късно видях отговора, ако получиш втора покана можеш да я препратиш на друг желаещ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз това го намерих, но къде пише колко са? Или под дефоут са две?!

Който иска да ми мейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да са поне 3, този четвъртък дадоха 5, тъй че имаш най-малко 3. Така и не намерих къде пише колко са...

P.S.Благодаря, че ми събра мненията, не се усетих просто през телефона :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е разсейващо това приложение, поне според мен. То и стандартият гмейл стана такъв от известно време. Да не споменаваме как се следи тая поща.

Аз напоследък за уеб поща ползвам хотмейл/аутлук и съм доста доволен. Супер добре измислена и с много удобно направени действия. И няма реклами :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че не ползвам поща, но какво и е на стоковата? От няколко години, от както ползвам iPhone и MacBook си ползвам само нея. Ако пропускам нещо, някой да ме образова. Може и на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаше алтернативи, до сега щяхме да си караме Москвичите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поканата от Деси (нейн приятел, тоест) е налична.

Който я желае да даде тук един мейл да му я препратя.

Да не споменаваме как се следи тая поща.

Извинявай за въпроса, но от кой се следи?

Сто пъти повече предпочитам американците да ми следят кореспонденцията, отколкото дръгливите български милиционери.

Първите не им дреме, стига да не правя заговор да атакувам Белия дом (образно казано), а нашите по 7 човека ми се закачат на мейлите в дир.бг, от които трима имат интерес да ме изнудват после за дребни пари, рушвети и подкупи.

Ай нЕма нужда, мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм предложил dir.bg вместо Гугъл.

Следи се в смисъл, че веднъж като потърсиш нещо, макар и инцидентно, без да ти е в ежедневните интереси, то автоматично започва да ти се натрапва с реклама.

Замисли се, че и принципа на работа на това приложение е да преравя основно цялата поща - къде летиш, къде вечеряш и какво ли не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, не си казал нещо конкретно като поща, а аз я споменах.

Относно рекламите си прав, абсолютно :smile:

Но поне ме таргетират правилно и не ми предлагат дамски препарати за интимна хигиена и вибратори. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама на мен ми се е случвало да потърся нещо инцидентно, което не ме вълнува по принцип и после се сещаш какво става...

Затова дадох пример с поща дето е без реклами.

Затова и едно от нещата, които са в най-голям плюс за айОС е, че не съм така обвързан с Гугъл като някоя друга "свободна" ОС :)

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Hrivanov77завъртулкаgmail.com ако има покана и за мен. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно gmail най-малко спамят. В българската поща абв е страшно. Там постоянно идват спамове, очевидно изпратени на всички с пощи в абв. Повече от година обявявам за спам всично непожелано и нещата горе долу се изчистиха, но продължават с нови и нови глупости да заливат пощата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Hrivanov77завъртулкаgmail.com ако има покана и за мен. Благодаря.

Пратих я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно gmail най-малко спамят. В българската поща абв е страшно. Там постоянно идват спамове, очевидно изпратени на всички с пощи в абв. Повече от година обявявам за спам всично непожелано и нещата горе долу се изчистиха, но продължават с нови и нови глупости да заливат пощата.

Не говоря за спам като мейли, а за досадни реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да им имам "таргетирането" - редовно ми продават хапчета за удължаване на органа и ми предлагат да ставам милионер с работа онлайн. На директора в маркетинг отдела на гугъл бих му плеснал "късия" в челото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...