Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Inbox from Google покани


dessyteneva

Recommended Posts

И аз имам който иска да дава мейл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми останаха 4, но до сутринта няма да влизам, така че ако видиш, че някой иска, може да изпратиш, няма да се дублираме. Каквото има заявено сутринта ще поема от там, ставам рано, то не че има кой знае какъв наплив де :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще чакам да ги раздадете и ще искам по левче за покана ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти мани майтапа, ама в eBay ги продават и първите са били доста солени като цена.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много дървен подход за вдигане на популярност. Не, благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е подход за вдигане на популярност, винаги първоначално услугите на Google са били с покани, едно време Gmail, после Google+.Според мен това е по-скоро начин да ги изпробват преди да ги пуснат за масова употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много дървен подход за вдигане на популярност. Не, благодаря.

На мен ми прилича на постепенно натоварване на услугата. Ако я оставят отворена и кажата от днес ползвайте..... Представи си да се закачат един милярд юзера на веднъж и си представи какво става със сървърите им :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Stanev

Има логика в това което казваш, и може би е точно така.

На @Alxx® мнението не е меродавно защото той е предубеден към Google, към услугите на Google, към ОС на Google и т.н. (да не пропуснем и към Samsung).

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш ме с някой кон с капаци. Предубеден съм към всичко "безплатно" в интернет, пък било то гугъл, фейсбуук, айклауд и т.н. и т.н. Хеле пък към "недостъпни без покани общества". Най - лесният и евтин/безплатен начин за реклама е да накараш хората да говорят, пък ако ще да е най - безсмислената "новост" в света.

П.П. "ОС на Google" е "парите на гугъл". Нито те са измислили андроид, нито ще го направят работещ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих го на втората секунда - стори ми се кичозно, дефолтския мейл си върши идеална работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще го махам май. Бях сложил една служебна поща на него, ама не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В случай, че някой като мен се е чудил - поканите не се натрупват, колкото и да останат, в четвъртък се възстановява бройката до 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gorgior, каква истерия, какви пет лева, какъв жълт трамвай...

Какво истерично има в това, човек да поиска една покана да пробва едно приложение?!?!

Съвсем в реда на нещата е дадено приложение (каквото и да е то и който и да е автора му) да се хареса на сто милиона души, а на други сто милиона (или двеста...или петстотин - няма значение бройката) да не се хареса.

Аз съм просто устроен човек, който в работен аспект иска да изпробва дадена апликация и ако му върши работа да си я ползва.

Пробвам, точно защото не съм предубеден, че Гугъл е скапана (или добра) търсачка или скапана (или добра) компания или правят скапани (или добри) приложения.

Това не е истерия, а човещинка.

пп. По същия повод пробвах и андроиди и телефони с уиндоус и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато едно нещо е недостъпно автоматично става по-желано, ако ще най-голямата простотия да е..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Толкова ли е по-добро това приложение от вграденият мейл, че се чакат покани на опашка като за олио през 80-те :tooth:

Едно време с Мейлбокса беше така и не беше кой знае какво....

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото е и с жените, ако са недостъпни са по-интересни, а при лесните не ти е толкова интересно :)

@algor сега какво ползваш като телефон и кой модел?

Покани вече имам и аз, ако някой иска да свирка.

Между другото кога ще пием по едно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че не мога да го пробвам това желано чудо :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...