Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Решено: Датата за форумна среща е 30.05.2015 г.


Alxx®

Пролетна форумна среща 2015  

33 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Въпрос

Гласувайте за дата, че докато го мъдрим и ще минат пак два месеца. Оставил съм опция да се гласува за двете дати, т.е. за хората, които и двете дати ги устройват.

Мястото е Мр.Пица в кв. Лозенец. Намира се на бул. Черни връх №38а, срещу някогашния РУМ(мисля ул. Люботрън се падаше като пряка). Етажът е просторен и побира доста народ, една среща вече е правена там.

Едит:

Датата е решена, че докато гласувате и опцията за 29-ти изгоря. Срещата ще е на 30-ти, на посочения адрес от 19.00 часа.

Моля желаещите да дойдат, да гласуват за 30-ти в анкетата - така ще изброим по-лесно колко места да се осигурят(не, че ще върнем някой незаписан :smile: )! Винаги всички са добре дошли!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Благодаря за поканата.Това е хубава инициатива особено за по младите.Радвам се че все още има и такива които се сещат за подобни срещи.Там тези които присъстват хем ще се запознаят с други които знаят само от форума но и ще си продумат или нагледно ще покажат някои неща които е трудно да се видят в нета/покажат/.Още веднъж благодаря и просто се извинявам че не ще мога да присъствам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Потвърди се, че финала за Купата по футбол на България ще бъде на 30-ти май събота от 20 часа в Бургас. В този случай, колкото и да ми е неприятно да го кажа, ще се наложи да отсъствам от срещата на 30-ти. Наздраве на всички от мен и приятно изкарване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еее Асене губиш... историята показва, че това най-вероятно ще бъде единствената среща и ти ще я пропуснеш заради някакъв си мач... з@еби.

Ела да се видим, мача може да го гледаш на запис.

То и друга среща може да се направи, но няма да е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От друга страна, добре, че има все още сляпо вярващи фенове, за да го има българския "футбол"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ще ръчкам после нещата за следваща среща, както беше за последните две, така че загубата си е за мен. Да гледаш спортни събития на запис е все едно .... айде да не се изказвам. Като знам резултата ми е все едно след това. Тръпката си е моя и аз си я знам, така че избирам нея. Живи здрави по-натам ще се съберем пак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колко инча? Ако е под 50, не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Датата е решена, че докато гласувате и опцията за 29-ти изгоря. Срещата ще е на 30-ти, на посочения адрес от 19.00 часа.

Всичко си пише в заглавния пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодарение на Асен_77 съм на финала и аз.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В сектор Г :get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Там и аз мога да се появя...червен :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи може да направим паралелно, една форумна среща в Бургас. Някой местен да ни организира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мен ме гласят петък вечер да пътувам към Бургас, така че напълно възможно е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма да мога да дойда за съжаление...ако се отвори някаква възможност, ще намина само да ви поздравя, но е малко вероятно. Съжалявам, много ми се искаше да се запознаем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Скоро среща 2 за тези който не могат да присъстват на тази.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или някое кафенце на открито през уикенда.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ще се напъна да дойда. Единия бал мина снощи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или някое кафенце на открито през уикенда.

Може,по комшийски на Sweet пред Фестивална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...