Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Решено: Датата за форумна среща е 30.05.2015 г.


Alxx®

Пролетна форумна среща 2015  

33 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Въпрос

Гласувайте за дата, че докато го мъдрим и ще минат пак два месеца. Оставил съм опция да се гласува за двете дати, т.е. за хората, които и двете дати ги устройват.

Мястото е Мр.Пица в кв. Лозенец. Намира се на бул. Черни връх №38а, срещу някогашния РУМ(мисля ул. Люботрън се падаше като пряка). Етажът е просторен и побира доста народ, една среща вече е правена там.

Едит:

Датата е решена, че докато гласувате и опцията за 29-ти изгоря. Срещата ще е на 30-ти, на посочения адрес от 19.00 часа.

Моля желаещите да дойдат, да гласуват за 30-ти в анкетата - така ще изброим по-лесно колко места да се осигурят(не, че ще върнем някой незаписан :smile: )! Винаги всички са добре дошли!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Снимка направих една в началото когато бяхме 7 човека, после се събрахме 14, като двама от дошлите не бяха в листата. Единия беше viktor11. Хубава атмосфера бях подготвил, но за съжаление не се получи....

08266dd9ddabe99961f44feabd2b3882.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно само твоя iPhone има камера :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Следва логичния въпрос, кога да направим новата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предлагам тази седмица в неделя вечер.

Всъщност може и в петък вечер.

Редактирано от MMJ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега съм в механа Дойран мястото е добро за срещи и барбекюто е уникално!и можем да останем колкото си искаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тази седмица не мога в петък. Ако няма конкретна дата, много трудно. Иначе е отпускарски сезон и едва ли ще стане по-голяма среща от последната. Аз лично ако съм в София и имам възможност, винаги ще дойда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не съм сдухан тотал и не пътувам в Сърбия, може да намина за питие. Много станаха субараджиите около мен и сме се нагласили да ги полеем някъде вкупом с айфоните :tooth: Днес още един френд взе classic wagon WRX.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За утре вечер след работа, има един който със сигурност може да дойде... въпроса е, има ли поне още един ?

Мисля да послушаме Гоце и да посетим заведението Дойран, това е на 2мин. от 20-та поликлиника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако обещаеш да не вадиш цамцунга и да ми разваляш апетита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Станахме двама, някой друг ?

Б@си въздържателите има тука, никой ли не пие бира ?

Ако такава е навалицата и за неделя вечер... нямам думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...