Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Music


profusion

Recommended Posts

Аз лично съм много доволен цял ден свири без да прекъсва и без да нацепва дори а съм в движение с колата обикалям нон стоп има няма поне 8 часа без да спре на 3Г !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Чета разни статии и spotify май ще имат грижи скоро. Тази година им изтичали договорите, а лейбълите имали вече по-високи финансови изисквания. Щели да режат на първо време от функциите на безплатните акаунти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безценен си е АМ и на офисния Sonos :) ... не очаквах но доста се заслушвам в Beats1 радиото ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Казаха ли на евента кога ще е налично прилоението за андроид, че не съм чул?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Къде беше функцията за изключване на автоматичното плащане всеки месец за Spotify и Apple Music?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някъде отметки за ежемесечни плащания в AppStore ,обаче къде беше да го е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В абонаменти, в iTunes като влезеш да разгледаш акаунта, надолу се виждат.

Другия вариант е ако си пазиш имейла, в него има линк.

И третия вариант е тук

e8471bf95e1af8805fef8d084f5bd777.jpg

Цъкаш си горе на акаунта, пак да го разгледаш, въвеждаш паролата и ти дава това:

e8f57cb3e0953b2c6493e1b58fb8155a.jpg

И съответно от Manage

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблем с apple music тази вечер , опитвам се да слушам музика но накъсва през секунда , за първи път ми се случва, имам няколко доставчика на интернет пробвах през всички едно и също е ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ползвам Apple Music само радиото,което е вградено в Music App,но и при мен днес през деня имаше същия проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф, мислех, че е някакъв проблем при мен. Не се издържа! Не ще да пуска песни извън iCloud library-то ми. Ако ги пусне, вървят по няколко секунди и накъсва сякаш буферира, понякога направо прескача на следващата песен. For You и New табовете хич и не зареждат. Уйова раота.. Тоя ъпдейт вчера май нещо омаза нещата, защото system status не показва проблеми.

С Beats1 няма проблеми.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През домашния нет продължава да накъсва, но през 3G няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пак същите проблеми.. Последния път преди 2 седмици им писах в Туитър и дори ми направиха case number, но проблемът преждевременно се оправи.

Сега рестартирах рутера и туньо, но файда никаква. Не работи добре през wifi на телефона и мак-а, а през 3г на тела е ОК. Почвам да си мисля, дали не е нещо от доставчика (нет1)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма подобен проблем. Последния месец отново започнах да го ползвам по-активно и сега сякаш песните зареждат по-бързо и без накъсвания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се повтарям,но и при мен днес радиото беше ужасно.Явно имат големи проблеми със сървърите.За радиото иди-дойде,но за платената услуга е недопустимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Моля за малко помощ.

Искам да се прехвърля от един AppStore към друг, но поради факта, че съм абониран за Apple Music не мога. Просто не успявам да се отпиша от free membership на Apple Music.

296d32fd1844aca310b8b01db0deb069.jpga14fce22867dc2b971313ddb8196f46a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук, че съм на път и ми е трудно: http://www.howtogeek.com/221492/how-to-cancel-your-apple-music-and-other-itunes-subscriptions/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По този начин се отписваш от платения абонамент след приключване на безплатния, но да смениш стора трябва да се отпишеш и от безплатния...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се борих онзи ден със смяната на AppStore, но за разлика от теб не искам да си прекратявам платената услуга на Apple Music, който вече съм захапал и съм доволен.

Въртях, суках, но до момента нямам решения.

Твоята идея е, че не искаш платената музикална услуга и въобще искаш да не ползваш Apple Music ли?

Ако е така я пробвай през имейла, който си получил, когато си активирал безплатния период.

Просто идея, не знам дали ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, искам да се отпиша като цяло за да мога да сменя стора. Благодаря за идеята с мейла, но нещо не намирам в пощата си мейл за активиране на услугата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм спрял автоматичното плащане от акаунта и си сменям стора!Нещо не съм разбрал какъв точно е проблема,или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mirror, до колкото знам, ще трябва да изчакаш да изтече абонамента и тогава ще можеш да смениш държавата. :smile:

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм спрял автоматичното плащане от акаунта и си сменям стора!Нещо не съм разбрал какъв точно е проблема,или?

Това и аз го направих онзи ден, но пак не ми дава да сменям стора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...