Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

ipad mini 2 в recovery и не реагира ?


zkz

Въпрос

след първият разряд (чисто нов)екрана свети черно и не може да се ресторне през iTunes,преди да умре го ъпдейтнах 9.1 зарежда се цяла нощ или поне беше влючен в зарядното.като светне

(тоя черния екран)и го закача за PC- то изписва ,че е в recovery ,послле чака за ипада да се включи за рестор и ъпдейт и до там. Какво да го правя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Според мен ,ако не можеш просто да го ресторнеш през ITunes го смени с друг.Нали е чисто нов.

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кутия имаш ли? Дай си серийния номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищо не става с бутоните, само светва в тъмен тон екрана. Tова е серийният номер DMPQ1JTPFCM8

Редактирано от zkz
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробва ли да го заредиш с друго зарядно?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според Епъл гаранция има и е до 27.11.2016г. Потърси криейтив център. Опитах да сложа и снимка ама не иска да я види от Box-а.

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Начини има бол, пише ги в раздела "Нов съм, а сега накъде?". Ти трябва да си ги чел за петте години тук, да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ок, като дам рестор в itunes разархивира и чака за таблета , но аз не мога да го вкл. защото той си е в рековъри и до там, нищо не мога да направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако айтюнс го вижда в рекавъри, рестора ще започне сам.

Започни да прочетеш основната терминология, тогава нещата ще придобият по ясни измерения. Пробвай и в DFU рестор и ще се получи. Като дадеш рестор в рекавъри и нищо не се получава, някаква грешка ли дава, кафе, кроасан, какво излиза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

като дам ъпдейт+рестор ,след разархивиранетто просто пише че чака за таблет , но той е с тъмен екран. Аз не мога да го пусна в DFU изобщо. Ако успея някога да го пусна(тъмният екран) докато чака за таблета,излиза грешка 4005 или 1671 или 4013 и вече не помня какви други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма нужда да го пускаш, той си е в режим ресторване и просто трябва да компютъра да го разпознае.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4005 и 4013 говорят за хардуерен дефект. Или бягаш по гаранция, или му търсиш сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за отговора, беше ми достатъчно да разбера , че е хардуерен проблем и не мога да се справя с него. Смениха ми го с нов само след 5 мин. в Apple център, дори без да имам някакъв документ за него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не подценявам отговора на Аlxx.Разбира се,че е по-компетентен от моя.Но доколкото виждам още в моя първи отговор ти препоръчвам,ако не става чист рестор през тюнса да го смениш с нов и ти отговаряш ,че нямаш гаранция.Един вид всички гимнастики нататък са били ти да ,разбереш че имаш гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...