Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

HOWTO: Интернет на iPhone през USB кабела (Windows only)


Severus

Recommended Posts

HELP! проблимът ми е същият :

2. Не мога да сменя owner на wheel защото не ми е активно ( явно някъде допускам грешка , но не мога да си я намеря )

owner.jpg

Мерси предварително .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    8

  • bombastyk

    8

  • Severus

    4

  • hardasarock

    2

Топ автори в тази тема

Маркирай тези дето са в червено и натисни ОК.

20090516-1mnxw289mje1axuby5g38m1pm.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

като ги маркирах и натиснах OK пак си седи полето "owner" неактивно...въпреки това пробвах така и не успях да отворя интернет страница :) :S

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И при мен същия проблем. Полето "owner" седи неактивно.... Може ли някой да качи пак готов preferences.plist някъде, защото линкът за каченият не работи вече.

Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Посочил съм ви в шота, че и при мен не е активен "owner". Но след като маркирате квадратчетата и натиснете ОК, вече ще сте със зададени права на файла. Или в полето дето пише 0644 го променете на 0755 и натиснете ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пробвам и ще споделя :) Да така стана, явно не сме разбрали с колегите пояснението, аз се заблудих, че след тези продцедури трябва да стане активно полето. Мерси за помоща :]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, до този момент всичко си беше на ред ,обаче сега нещо се прецака.

След като направя всичко по инструкциите и стартирам proxy_tunnel.cmd прозореца ми се скрива и няма интернет. Някой да има идея какво се е прецакало?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aveliky ще можеш ли да качиш архива и на някой друг сървър че от чужбина не мога да дръпна .... мерси .

(data.bg , i hate you ... )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

There was a problem communicationg with the web proxy server(http) ето това е грешката?!И в сидиа и в сафари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

пичове сайта на Майкрософт не бачка и не може да се изтегли фреймуорка. Има ли някой, който може да ми даде линк към фул версията, който е над 200 мб като има напредвид, че съм от чужбина :/ ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е фул версията. Това е инсталационен файл, който си долнлоадва dotFramework 3.5. Пробвай може и да ти свърши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Ти кой чакаш? Давай и пиши каква си я свършил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Aveliky,ще можеш ли да качиш архива и на някой друг сървър че от чужбина не мога да дръпна .... мерси !

Редактирано от didotooo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Има ли някакви други начини, понеже този не успях да го подкарам? В общежитието нямам достъп до wi-fi, а ми се налага да го ползвам на телефона си. По някаква причина не успявам да създада ad-hoc мрежа, а с всичките виртуални рутери имам интернет на телефона, но само в Сафари-то..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

един въпрос... щом EDGE няма да работи, то поне 3G интернета ще си работи ли без проблеми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. В случая под EDGE се разбира изобщо мобилен интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

окейй... трябва ми помощ. като отворя winscp.cmd ми дава Connection refused. след малко търсене из гугъл разбрах че не съм пуснал openssh, след още търсене как да го пусна забелязах, че ми трябва wifi, а моя wifi на 3g-то не работи. какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

При мен нещо не се получава или сигурно аз не го правя както трябва. От архива с iUSB с winscp не се конектва дава ми грешка но аз променям файла с iSpirit. задава му права 0775, но в owner си остава на root, а и с променен файл пак имам достъп през оператора. Може ли някой да помогне, че без нет на телефона е много кофти а 250-те mb ot globul много бързо свършват :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...