Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple event 27.10, hello аgain


iMan

Recommended Posts

преди 9 часа, baronbg написа:

 

 

 


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Колега от къде намери това видео, разкъсах се от смях,браво. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледайки това видео не можах да си изпуша цигарата от смях,браво със сълзи съм се смял,ама си  е прав човека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам два въпроса...

Първо: Защо изобщо трябва да имам преходници за "Про" компютър???

Второ: Епъл едно време изобретяваха портове и налагаха стандартите паралелно на старите, а сега се възприемат за манна небесна и навеждат? Е, сори, няма да стане. Точно тази година мислех да пенсионирам стария верен MacBook Pro 4,1 и iMac-a за сметка на ново 15" Pro, но явно ще имат да взимат ;) Ще си ползвам старците, които поне работят за чудо добре. От мен много здраве на леля Кук. Поредното доказателство какво значи да си п*д*раст. Не гей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто взех ThinkPad X1 Carbon, макбуците не ми липсват. Много трябва да се напрегнат пак да скоча на мак. Това засега не им се получава нито като хардуер, нито като софт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да ви попитам, тъй като съм решил да си сменям мака с новите, но имам малко притеснения. Проблема, ако може да се каже, че има такъв е че аз винаги съм си купувал 15 инчови макове и то по-бързите конфигурации, но сега съм решил да си взема 13 инчов, тъй като ще ми бъде по-удобен според мен. И понеже параметрите са му доста по-слаби от 15-ката, се притеснявам да не би да работи бавно. Има ли смисъл да правя ъпгрейд на рам и процесор? Лаптопа ще се ползва за обикновенни неща(интернет, филми и работа с офис приложения) и понякога за корекция на някоя снимка с photoshop и играене на PS4 игри, чрез PS4 Remote Play. Написах много глупости, но искам да ви стане по-ясно за какво съм ползвал досега лаптопите си. Моля, който ползва 13 инчов да сподели дали притесненията са ми основателни или аз се вкарвам в някакви филми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не няма да имаш проблеми. Ползвам моя 13 инчов модел 2015-та за същите неща и няма никакви проблеми , включително и за remote play на ps4 - няма никакъв лаг и дропене


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тия нужди и еър ще свърши работа. Може би дори и ъпгрейднат 12" макбук.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пс4 remote play ми лагваше на моя еър, но той е 2012-та. Аз лично бих ти препоръчал като моето про да си вземеш -ще дадеш 400-500 лв отгоре, но си заслужава , а и сега се намират добри оферти и втора ръка.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 15-ка, 2014 mid, но искам 13-ка с touch bar-a :), но се чудех дали има смисъл да давам допълнително кеш за още 8 гъби и i7 процесор.

@matsan Ти какъв мак ползваш?

Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Macbook pro 2015 , 8gb ram, 256 gb ssd , intel i5 . Все още ако не се е на промоция в технополис -3000 лв с ддс


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да запоиш паметта, ssd и дори батерията на компютър за 4-5 хиляди, безценно. След изтичането на гаранцията ще си го купиш още веднъж за всеки елементарен ремонт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...