Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPastore


gogi6

Recommended Posts

Преди малко го инсталирах и активирах. Реално се инсталира един нов App Store :) със кракнатите приложения които ги има в appcake .
3e06eb15ec20f5d5d5c93e1f0e320e6a.png62e26ad3270a6c87a8f2026e16af70ec.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    52

  • simba4

    26

  • Ангел Арнаудов

    10

  • skpavlov

    8

  • 3 седмици по-късно...

След доста интензивно ползване услугите на IpwnStore,мога да кажа,че нямам никакви забележки!Както за Atv,така и за IOS!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен общо взето от ipastore. На два пъти се случваше приложението им да спира да работи както и всички инсталирани през него програми поради отхвърляне на подписа ( такова обяснение дават от ipastore) явно от Apple водят и те борба против тези услуги :). , но до 12 часа ми изпращат линк за излекувана нова версия :) от ipastore. Единственото неудобство е че след това трябва да преинсталирам и всички други приложения които съм имал от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е заради кракнатите приложения,които предлагат!IpwnStore няма официален стор за такива,но можеш да си ги свалиш от AppCake през сафари и да ги подпишеш.Но работи засега безотказно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да това го знам, не знам обаче защо и дали и при теб е така, но не могат да се подписват приложения по големи от 1GB. Това си го пише в условията на сайта де. Неприятно е защото исках например да пробвам една игра ( струва 3€) ще си я купя но исках да я тествам първо. Тя има я е ipastore но при опит да а изтегля ми изписва след малко singing failed. Както и да другото е Ок 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

F1 2016 тествах и нямаше проблем!2.56 гб беше

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aerofly fs 2 не мога аз, и тя е толкова като размер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш поне 5-6 гиги свободни,ако искаш да я свалиш.Може и повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде? Ако е на телефона имам малко над 60GB свободни....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е,че ipastore не подписва .ipa по-големи от 1GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spotify плащам,но да кажа,че в IPwnStore музикалните услуги работят перфектно:)Deezer,Napster,Pandora!Няма нужда от VPN

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И във ipastore ги има, пробвах spotify, макар че съм го плащал, работят premium функциите без download за слушане offline.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,но Pandora и Napster имат гео рестрикции!Опитай и виж дали работят за да споделиш:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е като казах че работи имах предвид че съм се логнал и пуснах музика, нищо че съм направил шот само на стартовия екран

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах някакво парче са свири и си свири :) но като натисна върху него и ме изхвърля програмата, явно не работи съвсем коректно. Както и да е. Аз си слушам spotify принципно. Даже се надявам някой ден да пуснат Tidal за България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на форума е,ако откриеш нещо интересно и прецениш,че на някой ще му е от полза,да споделиш:)Тестваш и толкоз.То и аз ползвам Spotify ,но опитвам:)Pandora и Napster не работиха до последния им ъпдейт,та затова..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искам ,да си ъпна Коди-то на тв-то с последната версия от ipwn store.

Интерсува ме , направо върху старото ли да инсталирам и ще си загубя ли настройките?

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върху старото:)

Всъщност сега незнам дали няма да го инсталира като нов app,че e RC
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се инсталира като нов ап , а ми ъпдейтна кодито и ми запази всички настройки. Тествах тъкмо сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се инсталира като нов app и в инфоро ми пише beta 7.Трябва да е RC!При теб как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...