Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 6s Проблем с батерията


anych

Въпрос

Здравейте!

Имам проблем с батерията на IPhone 6s.  Няколко пъти телефона се изключва, когато батерията е на 8-9%, не обърнах особено внимание, защото все пак процента е под 10. Но вчера телефона ми се изключи на 30%. Изчаках малко, включих го пак, видях батерията, че показва 30% и пак се изключи. Да уточня, че след изключването, като пробвам веднага да го включа ми показва, че няма батерия. Порових се из нета и попаднах на една статия, в която се съобщаваше за същите проблеми със батерията на IPhone 6s, когато телефона се изключва сам с батерия над 20%. Също така в статията пишеше, че от Apple сменят батериите на телефони произведени септември/октомври 2015г, явно нещо дефектира в батерията при тях. Моят телефон до колкото успях да видя е произведен септември 2015. Та искам да ви попитам дали знаете, как и дали мога да се възползвам от тази опция на Apple.

Също така приемам съвети за проблема ми с батерията. Ако не могат да ми я сменят какво бихте ме посъветвали да направя?

Давам линк към статията:

http://applefansbulgaria.com/apple-предлага-безплатна-смяна-на-батерия/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако потърсиш в темата за батериите, е описано точно замяната и в Креатив център.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тъй като тук нямаме магазин на Аpple, свържи се с Креатив център, които са оторизиран сервиз, те проверяват по серийния номер, което и ти можеш да направиш през линка в статията и ще ти сменят батерията, ако отговаря на условията. Сервиз имат в София и Варна мисля беше, но можеш и да им го изпратиш.
http://creativecenter.bg/контакти/


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се тогава. Уж търсих, но си признавам - само в тази тема. Сега ще потърся. Благодаря Ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
4 minutes ago, dessyteneva said:

Тъй като тук нямаме магазин на Аpple, свържи се с Креатив център, които са оторизиран сервиз, те проверяват по серийния номер, което и ти можеш да направиш през линка в статията и ще ти сменят батерията, ако отговаря на условията. Сервиз имат в София и Варна мисля беше, но можеш и да им го изпратиш.
http://creativecenter.bg/контакти/


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Извинявам се, ама не можах да видя линк в статията където да проверя кога е произведен телефона ми. Проверих, чрез едно приложение. Най-добре ще е да си питам директно в Креатив център как стоят нещата. Благодаря ви за информацията :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, линкът е само към условията на програмата, моя грешка - звънни в Креатив :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако 4 и 5 символ от серийния номер на IPHONE 6S са:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Програмата явно не важи за 6s Plus. Писах на криейтив и не ми го отговориха директно, но след 2-3 прочитания разбрах. Бяха твърде заети да ми описват таксите и цените.
Да се надяваме тогава, че 10.2 ще оправи нещата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само за 6s е. Аз им писах, отговориха ми много бързо. Трябва да го занеса за диагностика и ако има проблем с батерията ще ми я сменят. 

Благодаря на всички отзовали се :) 

Редактирано от anych
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имах подобен проблем, с разликата, че моят гаснеше без значение колко % батерия е останала (6s). Не фигурираше в списъка с дефектните батерии, но телефонът ми ще бъде заменен. Първоначално от оператора ме убеждаваха, че е софтуерен проблем и се опитаха да ме отпратят, но след мое настояване в крайна сметка го взеха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...