Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 10


georgi4

Recommended Posts

Не виждам разлика от 10.1.1, някои дразнещи неща си стоят. Дано батерията поне да са пипнали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен определено има положителни неща в 10.2 телефона работи осезаемо по-бързо. При батерията не намирам разлика засега.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На шестица може би (ако е верен профила), но на 6s+ не виждам разлика, или не мога да усетя такава, знам ли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията е същия уй.
Сутринта в 9 ъпдейтнах, докато се зареждаше на 100%, сега съм на 33% (1/3 сок) с близо 4 ч. ползване и 8 ч. стендбай. И това на 3Г, представям си на 4Г. А като се сетя и че на иОС9 под 9 ч. ползване не съм падал...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, gogi6 написа:

 

 

преди 6 часа, The Shaman написа:

Ресторнал е просто :)

Точно казано:rolleyes: Но истината е че всичко си работи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама тая година с тази операционна система нещо не могат да ги нагласят нещата. Определено влияе зле на батерията. Аз съм с нова, на две седмици. Като я смениха се по нормализираха нещата, ама снощи след ъпдейта на мен лично ми се струват по зле нещата с батерията. Още е рано да се каже от един ден, но при много малък юстич до обяд падна на 70%, сега съм на 50%. При сходна употреба с новата батерия обикновено по това време е на 69-70%. Но пак казвам, ча за един ден е малко субективно. Трябва повече дни да го наблюдавам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой казваше, че решил проблема с батерията си чрез калибрация, т.е. няколко поредни пъти 100-0%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някой заспива ли му телефона (5s)? Като натиснеш някой бутон, да не реагира и след 15-20 секунди да светне.

Вече няколко пъти ми го прави днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стори ми се вчера на 5с (ц) на малката, ама реших че аз вещо не съм натиснала като хората, малко след ъпдейта беше.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се рестартира телефона при ползване на Снапчат? С 6+ съм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С iphone6 съм и ios 10 и никакви проблеми нямам с нищо от което съм много доволен. Разбира се че всеки е прочел някои и друг tips and tricks за батерията за мен след изключването на компас калибрация и още някоя и друга опция от същотото меню ми се видя че нещата доста се подобриха. И сега с 10.2 отново съм happy. Поздрави:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, но след като ъпдейтнах и откачих на 100%, сега като погледнах пише, че след пълно зареждане щял да покаже юзиджа...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли камерата Pro режим (или ръчен режим) с  Ios 10.2 ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когатo пиша съобщения и завъртя телефона в landscape веднага отваря handwrite менюто. Има ли начин да се деактивира тази простотия, че е много дразнеща. И като цяло целия шит с който напълниха месинджъра тип "фейсбук", дали може да се деактивира. Малко крайно звуча, но това е една от най-големите простотии които можеха да направят. Остава само да вкарат стикери с "розови кучеца", които да излизат на целия екран и осирането ще е тотално!

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам подобрение в работата и батерията след като сложих 10.2. Може и да си внушавам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си внушаваш, те си казаха от Apple преди това, че за да оправят проблема с батерията им трябва още информация и затова в този ъпдейт има само инструмент, който изпраща необходимите данни, фикса ще е в някой от следващите.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога и къде Apple казват, че с 10.2 идва инструмент, който да им праща информация за работата на батерията?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В някой сайт...казал някой!За да говорят за фикс,трябва да признаят проблема!Това при тях едва ли ще се случи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами случи се, нали бяха обяснили защо подменят батериите, няма да споря, казвам какво съм чела, пък който иска да вярва, който не - не! Факт е, че фикс няма, другото са подробности, май ще спра да коментирам, защото все някой се намира да спори, а на мен хич не ми се спори...
Едит: Обяснено е в официално съобщение до китайската комисия за защита на потребителите, която първа повдигна въпроса за самоизключманията, който иска да си го търси на китайски и да си го превежда, за да провери дали го лъжа или не!

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей тук пише, че ще включат софтуерен инструмент за диагностика в следващият ъпдейт т.е. 10.2: https://support.apple.com/zh-cn/HT207414

Статията е от 6.12.2016 и се говори за: we are including additional diagnostic capability in an iOS software update which will be available next week.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, kaizera написа:

Когатo пиша съобщения и завъртя телефона в landscape веднага отваря handwrite менюто. Има ли начин да се деактивира тази простотия, че е много дразнеща.

има да,чукваш на "клавиатурата" ,долу най в дясно и се маха тая тъпотия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, как мога да забраня от локскрийн да ми влиза в снапчат например като има известие и да иска парола? Например дошъл ми е снапчат аз го слайдвам настрани и ми влиза директно в приложението, след което натискам хоум бутона и телефона ми е отключен! Откакто вчера ъпдейтнах не ми иска парола и всеки може да ми отключи телефона по тоя начин, къде в настройките се намира тази опция? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...