Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем при най-новата версия на iTunes


Илиян Личков

Въпрос

Здравейте. С Windows XP съм и iPhone 6S / iOS 10.2 (последния официален). До скоро нямах никакви проблеми при качване на музика и видео от PC на телефона през iTunes. Преди няколко дни обаче свързвам телефона си към РС както винаги съм го правил и ми изписва следната грешка: This iPhone cannot be used because it requires a newer version of itunes. Разбира се, опитах да ъпдейтна програмата, но ми изписва: This is the current version. Деинсталирах я и инсталирах последния от сайта на Apple, отново същия проблем. Някой с Windows XP има ли същия проблем и решил ли го е? Ще помоля за помощ. Прибягвам до форума като последна инстанция, вече загубих няколко часа в опити сам да реша проблема, прелистих и много страници в интернет, но нищо конкретно. Благодаря ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Като изтриеш тюнса трябва да почистиш всичко свързано с apple!Рестарт и инсталираш наново.Това е единственото което се сещам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих го. Дори след това го инсталирах в нова различна папка. Не и не. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди време имах подобен проблем и единствено което го оправи,беше преинсталация на windows!Не се сработват добре и това е.Аз съм с windows 7-платен и редовно имам ядове с тюнса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам време да преинсталирам в момента, но след като го направя ще пиша дали се е оправил проблема. А възможно ли е от 2017 година Apple да са "забранили" windows XP?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като дава да сваляш iTunes за XP,би трябвало всичко да е наред

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно това си мислех и аз, логично е, но нещо точно там мисля че не е наред. Декември месец качвах успешно, а през това време нищо не съм инсталирал на рс... Дори не помня да съм го включвал. Благодаря ти все пак за отговорите. Все пак ако има някой който е с WinXP и използва в момента успешно iTunes - нека да пише, моля. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отдавна спряха поддръжката на хр, последната работеща е от 2014-та или началото на 2015-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До преди по-малко от месец всичко ми работеше под XP. Имаш ли нещо работещо, което ще ми свърши работа? Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...