Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вижте тази интересна концепция за iPhone 8


dessyteneva

Recommended Posts

iphone 8 concept.jpg

До премиерата на iPhone 8 остават още около осем месеца, но слуховете за него не спират и всички ние се надяваме Apple да ни изненада с нещо наистина ново и различно, по случай десетия рожден ден на своя емблематичен смартфон.

Екипът на ConceptsiPhone е създал една интересна концепция за това, как би могъл да изглежда новия iPhone, възоснова на всички спекулации до оммента – 5.8 инчов дисплей от край до край, керамично тяло, хоум бутон и сензор за пръстови отпечатъци, вградени под екрана, смарт конектор, подобен на този на iPad Pro.

Вижте видеото:

Разбира се това е само виждането на дизайнерите, а никой не знае как ще изглежда iPhone 8 и дори дали ще се казва точно iPhone 8, или не, но не можем да отречем, че показаното в клипа е впечатляващо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси,новините са представени чудесно!Но по-скоро превръщаш форума в "гадателски",обосноваващ се на "жълти" новини.Все пак,това е специализиран форум,не Btv.Премиерата на 8 щяла да бъде след 8 месеца,но дали щяла да бъде тогава,и дали щял да се казва iPhone 8...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами поне на теб трябва да ти е ясно, че новини има само на датите на официалните събития, всичко друго са слухове и концепции като горната, ако не ти харесват, подмини ги, иначе мога като калдата, да ви информирам за всеки нов китайски андроид, който се появява на хоризонта, но мисля, че именно заради това повечето от нас подминаваха секцията с новините преди. Това е положението, нямам източници в Apple и не мога да предложа официални спецификации на бъдещия iPhone, но не мисля, че това пречи на специализираната насока на форума, в цял свят това са новините, аз просто ги пренасям тук! иначе мерси за комплимента за поднасянето на новините, радвам се, че ти харесва как пиша :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В цял свят не са това новостите!Ако си избереш правилно източниците,не тези които ти харесваш,може би новините няма да се подминават така:)Естествено,изказвам мненито си на user и не ангажирам никой с него.Не е ли по-добре да следим актуални събития,а не такива които може би ще се случат или не, някъде в бъдещето?Докато чакаме и току виж живота минал:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, че изказваш мнението си, можеш и да ми предложиш източници, няма проблем, въпреки че следвам най-популярните от години и това, че точно в момента там не е имало нещо по-интересно, не означава, че не са ми известни и не следя, прати ми на лични твоите източници, може и да намеря нещо ново за мен :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че след като излиза по световните тех медии, не е е лошо да го има и тук, на български:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сериозно говорех за източниците, ако някой има нещо интересно, винаги съм отворена за предложения, все пак за вас ги пиша тия новини и искам да ви е интересно и приятно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че сега е 100 пъти по-добре с новините на Деси в сравнение с kaldata, които ни информираха за всяка андроидска пръчка!

За мен лично най-добрия източник за продуктите на Apple са 9to5mac. Ето линк към секцията за iPhone.

https://9to5mac.com/guides/ios/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, както за линка, така и за признанието, следя ги и когато има нещо интересно от там, пускам го! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върнете ни калдата

Аз разлика намирам само в това,че сега клюки и слухове само около apple:)След една година какво можело да се случи:)))Това е несериозно!Какво стана с тиатър моуда?Последно,iPhone 8 или 7s?Или и двата?Сън не ме хваща от такива шокиращи новини

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Theatre mode ще го видим в 10.3, а 7s и 8 ще има най-вероятно, така че спи спокойно, ако няма - ще те черпя една бира да се успокоиш и ще чакаме следващите слухове ;)



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав в случая! Ако имаш желание да има и други новини, е редно да опиташ ти да ги публикуваш. Деси се труди всеки ден да превежда статии за новини свързани с Apple. Редно е да не си критичен, а ако искаш - " Да изкажеш мнение че има нужда и от други новини ". Много дълго време се плюеше по новините на калдата, но никой не се заемаше да публикува различни новини и да промени това. Сега Деси се занимава всеки ден да има новини, а ти се оплакваш че били само с предположения. Знаеш много добре как работи Apple, че видаги е било така с предположения и странни снимки на панели от години. Поддържат интереса на хората по този начин. Няма нужда да споменаваме за забравения iPhone 4 в мексикански бар, преди да мине официалната му премиера. Така че, ако имаш желание за други новини, може да се опиташ да публикуваш. Никой няма да се разсърди на допълнителни новини, а ако се разсърдят то тогава си е за тяхна сметка и ще спрът да четат публикацийте ти. Тя също така Ви помоли, да и дадете източници който имат по-интересни новини и тя ще започне да превежда и от там. Недейте да нападате всеки, а опитайте Вие да се ангажирате всеки ден да правите нещо подобно. Никак не е лесно да се ангажираш всеки ден!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тиатър моуда съм го видял още в 7.0 мисля беше:)Eclipse обаче се казваше!И доста опцийки за настройки имаше.

Каква бира викаш?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викам да изчакаме 10.3, а за марката ще се разберем допълнително, аз за съжаление пия само Bailey's, но ако има 7s и 8 едновременно, ще приема да ме почерпиш :)



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням в обявата за новинар се споменаваше "срещу заплащане"! Така, че, ако на Деси и се плаща за това изказвания от рода на "сега Деси се занимава всеки ден да има новини.." не вървят много.

 

със здраве

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е от значение.Аз оценям труда и,платен или не!Но все ми се иска нещо не толкова в далечен план.Статията започва с обещаващи изречения и накрая.."ама може и да не е така".И за кво го четох?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ludiamax написа:

До колкото си спомням в обявата за новинар се споменаваше "срещу заплащане"! Така, че, ако на Деси и се плаща за това изказвания от рода на "сега Деси се занимава всеки ден да има новини.." не вървят много.

 

със здраве

Обявата беше към всички. Ако смяташ че ще се справиш по-добре, пишеш на който я е публикувал с конкретно предложение. Опитай без да публикуваш да направиш това което прави тя, но го прави всеки ден. Не днес не мога защото съм на работа, утре не мога защото съм на кино или ще ритам мач, или днес ми се спи и няма да го правя. Само опитай, и ще разбереш вида на ангажимента. На думи е лесно, на дела не толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се включва и аз.... Статии от рода на "един концептуален рендер", нямат нищо общо с Apple и iPhone. Това, че някъде, някой е решил да си поиграе с Мах-а, не е новина. Пък и както каза gogi6, телефона ще излезе след 9 месеца... малко е безумно да се коментират постоянно едни и същи слухове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, не искам да съм груб ама малко става нагло от наша страна. Ревяхме за Калдата. Тогава беше, че новините не са тематични. Сега ни пречи, че били жълти... Е какво, да пишем новини два пъти в годината ли? Постовете тук са най-малкото демотивиращи ако не и друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калдата новините не ги поглеждах, а сега прочитам някои от нещата, които Деси пуска. Може да са клюки, но не са кой кого опънал и що спи със жената на чичо си.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Деси за новините! Адмирации от мен. Откакто тя пише новините, ги чета наред.
Какво виждам: виждам това, което въртят всички - сериозни, несериозни новини, догадки и т.н. Какви да са новините за Епъл? Това са. Иначе новините могат да не са строго тематични - може да четеме за Тръмп, за ББ, за джихадисти и т.н. но тук не им е мястото.
Добре че се спряха новините от Калдата, сега сме класи отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против Деси. Мисълта ми беше друга, ама така е по форуми и чатове-винаги остава нещо недоразбрано. 

Asen_77, ако смятах, че ще се справя по-добре вече щях да съм писал на този, който я е публикувал. Нямаше да чакам да ме съветваш.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоги факта че се заплаща на публикация/новина е достатъчен да я разбереш, както при теб - колкото повече питиета по-добре. Надявам се ме разбра- така и така чете защо да не публикува и си вземе хонорара. Казвано е 100 пъти като искаш подминаваш и не четеш/така и правя, като си харесам чета/.
Относно Апъл винаги за мен са контролирани новините, но сега определено изглежда новините се пишат от човек/Деси/ не като преди от бот.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...