Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вижте тази интересна концепция за iPhone 8


dessyteneva

Recommended Posts

Деси, продължавай все така. Винаги ще има доволни и недоволни, това небива да те демотивира. С течение на времето, някой "критики" ще те връщат в "правилната" посока, ако има залитане от твоя страна. Затова казват, че критиката е градивна и е хубаво да я има.
Продължавай, добре се справяш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички, както за хубавите думи и похвали, така и за критиките, които въобще не ме демотивират, а дори напротив, карат ме да търся все по-интересно съдържание и да пиша с още повече хъс, защото за мен това е удоволствие и го правя от години, колкото и неблагодарна да изглежда тази работа отстрани. Радвам се, че повечето от вас четат и харесват статиите, а дори и тези, които ги критикуват, все пак са ги прочели, за да имат мнение, а това означава, че усилията ми не са напразни :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам молба към агент Тенев и агент Тенева ( @dessyteneva, @Asen_77), моля да публикувате някоя друга новина за AppleTV4. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднага щом ми попадне нещо, ще го публикувам, а колегата може да види за приложения някакви интересни, идеята е добра :)

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото за приложенията за АTV4, е че не са разделени в аппстор както са за iPhone, iPad i Apple Watch. Със сигурност ще качим и приложения и игри за ATV4. Работи се по въпроса с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...