Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tutu Helper


Recommended Posts

Ако ви трябва някое приложение,което го няма в библиотеката,не се притеснявайте да ги помолитеОтзивчиви са и действат бързо!


Това само ако си абониран за tutuhelper или и ако ползваш безплатните , че ми трябва facebook++ но не го намирам ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абониран трябва да си!


++ си ги имат в библиотеката
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абонирах се платих им 9.99$ само,че за изненада сървъра им е бизи и стига до 99% и не ми инсталира платената версия ! Ще почакам !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Delta емулатора препоръчвам за любителите на ретро игрички:)Ето от този сайт може да си сваляте игри и директо да ги отваряте с Delta app
https://www.loveroms.com/roms/super-nintendo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм да добавят Yalu ,за да не е нужно да се закача устройството за комп на всеки 7 дни.Под Apps++ има място за коментари и там може да изразявате желания!Ако сме повече желаещи,ще стане по-бързо:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещо не ме изкефи и сега не мога да го махна.....

Редактирано от radkov77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия с номерата се инсталират заедно с други приложения и уж не се виждат, но явно нещо е станало. Върни пак туту, влез в мениджъра и махни всичко и тогава го премахни от сертификата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, че трябва първо да се премахне от мениджъра, а след това да се деинсталира програмата със сертификата, при мен от втората стъпка се маха всичко, но явно нещо е бъгнало и трябва да се коригира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен положението е същото. Това с цифрите се инсталира с Tutu. По-точно се опита да се инсталира няколко пъти и го спрях. Сега си виси сивичката икона ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При VIP го нямям този проблем .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го нямам, видях го само като ми се ъпдейтваше една игра, но иначе го нямам, скрито е някъде


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Да ъпна темата с въпрос към използващите ВиП акаунт. :)

Сега на таблета използвам безплатната версия и ми ще да платя за ВИП. След като инсталирам нещо от regular версията, до седмица сертификата се прецаква и иска верификация, която обаче не минава. Трябва да трия и да инсталирам на ново. Не  проблем но аз съм фен основно на едно приложение Happy Chick (страхотен емулатор за много платформи и голяма база от ром-ове за тях), и когато се прецака трябва отново след инсталация да си събирам колекция от ром-ове.

При ВИП как е, прецаква ли се сертификата толкова често?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че е едногодишен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Това като го чета да попитам това като заместител на Cydia ли е на не джейлнати телефони ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е заместител!Позволява да инсталираш приложения извън AppStore.Кракнати и такива които не се допускат от Apple!Kodi,iTransmission мн.други!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кракнати ама както и другите платформи такива държат до 7-8 дни и после пак пари..или тук инсталираш ли ги и държат ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с VIP профил не ти трябва сертификат на всеки 7 дни ,инсталираш и си ги ползваш!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Туту има ли софтуер за запис на разговори, който да работи адекватно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...